loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
[video] Schetyna: Trzeba zdelegalizować wszystkie organizacje odpowiadające za Marsz Niepodległości
Opublikowano dnia 13.11.2017 18:44
"[Należy] zdelegalizować tych wszystkich, którzy propagowali język nienawiści w sobotę. Wszystkie organizacje, które są odpowiedzialne za organizowanie tego marszu, organizowanie tych antysemickich, faszystowskich, nazistowskich ekscesów muszą zostać zdelegalizowane" - mówił Grzegorz Schetyna na dzisiejszej konferencji prasowej.

Grzegorz Schetyna, screen video

Każda godzina braku reakcji [przez rządzących] pokazuje, że Polska jest na biegunie politycznym dzisiaj i została tam zaprowadzona przez politykę PiS. Przez budowanie nienawiści, przez szerzenie rasizmu, ksenofobii i wprost nasizmu. To, co się zdarzyło jest nie do zaakceptowania


- mówił szef Platformy Obywatelskiej.
 
źródło: twitter


Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Konferencja "Układy zbiorowe droga do społecznej gospodarki rynkowej" - Debata publicystów
Blogi
avatar
Marian
Panic

Marian Panic: Wciąż głośno o filmie z naszą Rołzą von Thun und Soweiter, ale to nie jedyna taka produkcja
Wciąż głośno o antypolskim filmie z naszą Rołzą von Thun und Soweiter w roli głównej, ale nie jest to jedyna tego rodzaju produkcja w niemieckich państwowych mediach z ostatnich dni. I zapewniam, że bywają jeszcze bardziej wredne.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Piwosz ukarany
Złodziejowi nie wolno zbliżyć się do stacji benzynowej na odległość bliższą niż 100 metrów.
avatar
.
Rosemann

Rosemann: Smoleńscy beneficjenci
Sakiewicz ma pretensje, że Andrzej Duda się wyłamuje z powinności stania po określonej stronie konfliktu o Smoleńsk, konkretnie stania „murem za Antonim”, choć przecież jest z niego bez dwóch zdań „beneficjent sprawy smoleńskiej”. Jednym słowem daje Sakiewicz do zrozumienia, że podnoszenie Smoleńska nie wynika z jakiegoś idealistycznego przekonania, że to sprawa ważna, że tragedia straszna a wyjaśnienie tego to po prostu fundament. Wynika natomiast z tego, że się na tragedii Smoleńskiej jakoś skorzystało.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.