loading
Proszę czekać...
Kornel Morawiecki: Widziałbym mojego syna w roli premiera
Opublikowano dnia 14.11.2017 09:35
– Mój syn świetnie sobie radzi w rządzie, jest najlepszym ministrem i widziałbym go w każdej funkcji. Także w roli premiera – powiedział w rozmowie z "Super Expressem" Kornel Morawiecki, marszałek senior i poseł koła Wolni i Solidarni.

M. Żegliński - Tygodnik Solidarność
Dziś na wspólnej konferencji premier Beata Szydło i Jarosław Kaczyński mają podsumować dwa lata rządów PiS. Wystąpienie zaplanowano na godz. 13.00 w centrali partii przy ulicy Nowogrodzkiej w Warszawie.

/ Źródło: "Super Express"

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
reklama_pionowa
Wideo Prof. Romuald Szeremietiew: Polska może wrócić do pozycji mocarstwowej
Blogi
avatar
dr Piotr
Łysakowski

Dr Piotr Łysakowski: Mitteleuropa
Ten tekst pisałem kilka lat temu – po dodaniu paru wątków dziś nadal wydaje się aktualny (przy uwzględnieniu upływu czasu).
avatar
Jacek
Matysiak

Jacek Matysiak: Kalifornia płonie, piekło w Paradise…
A dziś wokół piekący ból, zwęglone zgliszcza marzeń i planów, spopielone łzy kiedyś szczęścia, wczoraj nieszczęścia, wśród spopielałych niewyobrażalnych krzyków płonących ofiar, gwałtownych i żarliwych modlitw, bezsilnych marzeń i nadziei na ocalenie, wybawienie z płonącego Paradise (170 mil na północ od San Francisco), które w jednej chwili stało się pochłaniającym wszystko piekłem!
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Poważne wyzwanie dla Czarzastego i Zandberga
Po takiej spektakularnej porażce odpowiedzialny lider ugrupowania zazwyczaj oddaje się do dyspozycji jego statutowych władz.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.