loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Piotr Misiło: Skoro możliwy jest mundial bez Italii, to znaczy że możliwa jest Nowoczesna bez Petru
Opublikowano dnia 14.11.2017 11:31
Wczoraj piłkarski świat obiegła zaskakująca informacja - reprezentacja Włoszech w piłce nożnej nie zakwalifikowała się na mistrzostwa świata w Rosji - w barażach uległa Szwecji. Sprawę tę skomentował na swoim Twitterze poseł Nowoczesnej, Piotr Misiło.

Piotr Misiło, screen YT
Nie od dzisiaj wiadomo, że Piotr Misiło ma zakusy na objęcie funkcji przewodniczącego Nowoczesnej. Wczorajsza klęska Włochów stała się dla niego okazją do "wbicia szpilki" swojemu aktualnemu przewodniczącemu.
 

Mundial bez Italii, bez Buffona...
Dziwne czasy w piłce nastają. Ale to znaczy, że możliwa jest i Nowoczesna bez Petru.


- napisał Piotr Misiło. Godzinę później się zreflektował i dopisał:
 

Bez Petru w... nazwie.


- czytamy we wpisie.
 

źródło: twitter

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer

Życie w 800 gramach
Gdzie zaczyna się człowiek? Choć etycy, duchowni i naukowcy wciąż nie są w tej kwestii zgodni, w Polsce nie ma obowiązku ratowania dzieci rodzących się między 23 a 27 tygodniem ciąży. Lekarze - i trudno ich za to winić - nie chcą w takich przypadkach sami podejmować decyzji. Pytają rodziców. Podobno większość odpowiada – walczmy. Dziś medycyna jest zdolna uratować znaczny odsetek skrajnych wcześniaków. Jak funkcjonują te, którym udało się przeżyć? To temat tygodnia 47 numeru TS.

Czy grożą nam emerytalne kominy?
– Rząd łamie prawo (…). Proponuje rozwiązanie, które będzie zarzewiem konfliktów społecznych i problemów finansowych – mówi członek KK NSZZ Solidarność Henryk Nakonieczny. O co chodzi w projekcie zmian ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych i dlaczego związki zawodowe tak mocno go krytykują? Anna Grabowska
Najnowsze wydanie Tygodnika Solidarność nr 47/2017 już dostępne

Pobierz darmową aplikację do cyfrowego wydania Tygodnika Solidarność
Związek
więcej
Wideo Prof. Szwagrzyk Człowikiem Roku 2016 Tygodnika Solidarność
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Test na polskość PO
Czy Platforma Obywatelska podejmie ostatnią już chyba próbę ratowania mocno nadwątlonej - jeżeli nie doszczętnie zrujnowanej - reputacji
avatar
Marcin
Wątrobiński

Marcin Wątrobiński: Donald Tusk - polityk "tłiterowej" prowokacji
Niewątpliwym mistrzem w "tłiterowej" prowokacji jest nasz były Prezes Rady Ministrów oraz aktualny Przewodniczący Rady Europejskiej. Gdzie go to zaprowadzi?
avatar
Grzegorz Gołębiewski
(grzechg)

Grzegorz Gołębiewski: Donald Tusk w oparach absurdu, jego wyborcy na to czekali
Świadomość niewolnicza, uległość, niemożność wyjścia poza stereotyp, że sami nic nie możemy, że wszystko co głosi Zachód jest dla Polski zbawieniem, zebrała swoje obfite żniwo. Donald Tusk jedynie korzysta z obłędu, do jakiego doprowadził z Platformą swoich wyborców.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.