loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Piotr Misiło: Skoro możliwy jest mundial bez Italii, to znaczy że możliwa jest Nowoczesna bez Petru
Opublikowano dnia 14.11.2017 11:31
Wczoraj piłkarski świat obiegła zaskakująca informacja - reprezentacja Włoszech w piłce nożnej nie zakwalifikowała się na mistrzostwa świata w Rosji - w barażach uległa Szwecji. Sprawę tę skomentował na swoim Twitterze poseł Nowoczesnej, Piotr Misiło.

Piotr Misiło, screen YT
Nie od dzisiaj wiadomo, że Piotr Misiło ma zakusy na objęcie funkcji przewodniczącego Nowoczesnej. Wczorajsza klęska Włochów stała się dla niego okazją do "wbicia szpilki" swojemu aktualnemu przewodniczącemu.
 

Mundial bez Italii, bez Buffona...
Dziwne czasy w piłce nastają. Ale to znaczy, że możliwa jest i Nowoczesna bez Petru.


- napisał Piotr Misiło. Godzinę później się zreflektował i dopisał:
 

Bez Petru w... nazwie.


- czytamy we wpisie.
 

źródło: twitter

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
reklama_pionowa
Wideo gen. Komornicki: Rosjanie przygotowują się do wojny na dużą skalę
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Wielu chętnych do WOT
Malkontenci, którzy wieszczyli, że Wojska Obrony Terytorialnej będą miały ogromny kłopot z kandydatami do nich, powinni ugryźć się w języki.
avatar
Marek
Budzisz

Marek Budzisz: Marchewka Putina
Dziś odbędzie się wizyta Władimira Putina w Niemczech, do której Moskwa przywiązuje sporą wagę, nie tylko, dlatego, że jest to pierwsza wizyta rosyjskiego prezydenta w tym kraju po 2014 roku, czyli po aneksji Krymu. Angela Merkel podejmie swego rozmówcę na zamku Meseberg w Brandenburgii a po spotkaniu nie jest przewidziane spotkanie z prasą, można, zatem jedynie spekulować, o czym będą rozmawiali, zwłaszcza, że nieco informacji zdradził Steffen Seibert, szef służby prasowej niemieckiego rządu.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Czy Trzaskowski złoży też wniosek o delegalizację KPP?
Jeśli nie podoba mu się tylko ON-R, a nie przeszkadza mu KPP to znaczy, że jest stronniczy, wybiórczo traktuje przytoczone wyżej artykuły Konstytucji i Kodeksu karnego oraz wyraźnie sympatyzuje z komunistami.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.