loading
Proszę czekać...
Piotr Misiło: Skoro możliwy jest mundial bez Italii, to znaczy że możliwa jest Nowoczesna bez Petru
Opublikowano dnia 14.11.2017 11:31
Wczoraj piłkarski świat obiegła zaskakująca informacja - reprezentacja Włoszech w piłce nożnej nie zakwalifikowała się na mistrzostwa świata w Rosji - w barażach uległa Szwecji. Sprawę tę skomentował na swoim Twitterze poseł Nowoczesnej, Piotr Misiło.

Piotr Misiło, screen YT
Nie od dzisiaj wiadomo, że Piotr Misiło ma zakusy na objęcie funkcji przewodniczącego Nowoczesnej. Wczorajsza klęska Włochów stała się dla niego okazją do "wbicia szpilki" swojemu aktualnemu przewodniczącemu.
 

Mundial bez Italii, bez Buffona...
Dziwne czasy w piłce nastają. Ale to znaczy, że możliwa jest i Nowoczesna bez Petru.


- napisał Piotr Misiło. Godzinę później się zreflektował i dopisał:
 

Bez Petru w... nazwie.


- czytamy we wpisie.
 

źródło: twitter

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
reklama_pionowaNajnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Tysol.pl Wywiad Cezarego Krysztopy z Tomaszem Szatkowskim
Blogi
avatar
dr Piotr
Łysakowski

Dr Piotr Łysakowski: Mitteleuropa
Ten tekst pisałem kilka lat temu – po dodaniu paru wątków dziś nadal wydaje się aktualny (przy uwzględnieniu upływu czasu).
avatar
Jacek
Matysiak

Jacek Matysiak: Kalifornia płonie, piekło w Paradise…
A dziś wokół piekący ból, zwęglone zgliszcza marzeń i planów, spopielone łzy kiedyś szczęścia, wczoraj nieszczęścia, wśród spopielałych niewyobrażalnych krzyków płonących ofiar, gwałtownych i żarliwych modlitw, bezsilnych marzeń i nadziei na ocalenie, wybawienie z płonącego Paradise (170 mil na północ od San Francisco), które w jednej chwili stało się pochłaniającym wszystko piekłem!
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Poważne wyzwanie dla Czarzastego i Zandberga
Po takiej spektakularnej porażce odpowiedzialny lider ugrupowania zazwyczaj oddaje się do dyspozycji jego statutowych władz.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.