loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
[video] Policja na konferencji prasowej przedstawiła "Kulsona". Historia z policjantem podbiła sieć
Opublikowano dnia 14.11.2017 12:15
Nie milkną echa incydentu z sobotniego Marszu Niepodległości. "Słowa jakie padły, kierowane były nie do kobiety, a do mł. asp. Mateusza „siadaj Kulson”, co potwierdzili obecni na miejscu działań." - tłumaczyła się Policja na Twitterze. Aby rozwiać wszystkie wątpliwości i kontrowersje, funkcjonariusze zorganizowali specjalną konferencję prasową, podczas której przedstawiono samego "Kulsona".

screen video
Cała sprawa wzięła się ze zdarzenia, do którego doszło w sobotę, 11 listopada, przed godz. 15. W trakcie interwencji doszło do incydentu, który nagrał jego świadek. Na filmie widać, jak policjanci używają siły wobec jednej z kobiet, próbując wsadzić ją do radiowozu. Słychać słowa jednego z funkcjonariuszy. I tu pojawiają się dwie różne ich interpretacje. O sprawie pisaliśmy więcej tutaj.

Funkcjonariusz wyjaśnił, że "Kulson" to nie jest nazwisko, a jedynie ksywa. Swoich danych wyjawić nie chciał - wiemy tylko, że nazywa się Mateusz. Przełożony wyjaśnił, że "Kulson" to policjant z dziewięcioletnim stażem biorący udział w najważniejszych akcjach prewencyjnych w Warszawie.
 

Kulson naprawdę istnieje i jestem nim ja 


– potwierdził mł. aspirant Mateusz. Jak sam mówił, jego pseudonim nadano mu około pięciu lat temu, ale nie pamięta jego genezy. Podkreślał, że "Kulsonem" jest tylko dla przyjaciół.
 
źródło: twitter

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
reklama_pionowaNajnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Tysol.pl Wywiad Cezarego Krysztopy z Tomaszem Szatkowskim
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Bukowski: Apel o apolityczność ZHP
Wzywam Was do opamiętania, druhny i druhowie ze Związku, w którym spędziłem wiele lat harcerskiej oraz instruktorskiej służby.
avatar
.
Rosemann

Rosemann: „La Pasionarie” i „Pistolety” czyli jeszcze bardziej totalna
Irracjonalna jest radość polityków i zwolenników rządzącej prawicy, że obdarowani zostali przeciwnikiem.którego działania właśnie obserwujemy. To owszem, na pierwszy rzut oka jest śmieszne. Jest też mało skuteczne bo dla większości społeczeństwa a także (co widać z komentarzy w mediach społecznościowych) dla całkiem twardej opozycji wobec władzy po prostu niestrawne i nie akceptowalne. Tyle, że efektem nieskutecznego radykalizmu zazwyczaj jest jeszcze większy radykalizm.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Wątpliwa sława Szkieletora
Ranking otwiera przesławne dzieło Antoni Gaudiego - barcelońska świątynia Sagrada Familia.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.