loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
[video] Policja na konferencji prasowej przedstawiła "Kulsona". Historia z policjantem podbiła sieć
Opublikowano dnia 14.11.2017 12:15
Nie milkną echa incydentu z sobotniego Marszu Niepodległości. "Słowa jakie padły, kierowane były nie do kobiety, a do mł. asp. Mateusza „siadaj Kulson”, co potwierdzili obecni na miejscu działań." - tłumaczyła się Policja na Twitterze. Aby rozwiać wszystkie wątpliwości i kontrowersje, funkcjonariusze zorganizowali specjalną konferencję prasową, podczas której przedstawiono samego "Kulsona".

screen video
Cała sprawa wzięła się ze zdarzenia, do którego doszło w sobotę, 11 listopada, przed godz. 15. W trakcie interwencji doszło do incydentu, który nagrał jego świadek. Na filmie widać, jak policjanci używają siły wobec jednej z kobiet, próbując wsadzić ją do radiowozu. Słychać słowa jednego z funkcjonariuszy. I tu pojawiają się dwie różne ich interpretacje. O sprawie pisaliśmy więcej tutaj.

Funkcjonariusz wyjaśnił, że "Kulson" to nie jest nazwisko, a jedynie ksywa. Swoich danych wyjawić nie chciał - wiemy tylko, że nazywa się Mateusz. Przełożony wyjaśnił, że "Kulson" to policjant z dziewięcioletnim stażem biorący udział w najważniejszych akcjach prewencyjnych w Warszawie.
 

Kulson naprawdę istnieje i jestem nim ja 


– potwierdził mł. aspirant Mateusz. Jak sam mówił, jego pseudonim nadano mu około pięciu lat temu, ale nie pamięta jego genezy. Podkreślał, że "Kulsonem" jest tylko dla przyjaciół.
 
źródło: twitter

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Konferencja "Układy zbiorowe droga do społecznej gospodarki rynkowej" - Debata publicystów
Blogi
avatar
Przemysław
Jarasz

Czy uniknie więzienia skazany za korupcję były wpływowy polityk lewicy na Śląsku?
Właśnie decyduje się w zabrzańskim wymiarze sprawiedliwości czy bardzo wpływowy onegdaj jeden z baronów śląskiej lewicy, były radny miejski i dawny niezwykle znany wiceprezydent Zabrza - Jerzy W. trafi do więzienia odsiadywać prawomocny wyrok 2 lat i 3 miesięcy pozbawienia wolności orzeczony za korupcję, płatną protekcję, poświadczenie nieprawdy w fakturach oraz złożenie nieprawdziwego oświadczenia majątkowego. Sąd Rejonowy w Zabrzu już drugi raz odbył posiedzenie, w trakcie którego rozpatrywano wniosek skazańca o zawieszenie wykonania kary ze względów zdrowotnych. Zdecydowano jednak ponownie o niepodejmowaniu ostatecznej decyzji i zasięgnięciu opinii kolejnego biegłego lekarza.
avatar
Damian
Nejman

Damian Nejman: Miłosierna Kataryna
W poniedziałkowym „Do Rzeczy” Kataryna swym blogerskim okiem spojrzała na sprawę aborcji w Polsce. Autorka w swych krótkich rozważaniach stawiała coraz to śmielsze pytania i hipotezy, by dojść do absurdalnych wniosków.
avatar
Przemysław
Jarasz

Policyjni łowcy cieni wpadli na trop poszukiwanego gangstera
Policjanci Centralnego Biura Śledczego wpadli na trop i zatrzymali 53-letniego Piotra K. ps. „Piotrek”, który był poszukiwany w całym kraju dwoma listami gończymi wydanymi przez sądy w Warszawie. Grupa „łowców cieni” zlokalizowała mężczyznę w jednym z mieszkań na warszawskiej Woli. Nie stawiał on oporu. Był bardzo zaskoczony wejściem stróżów prawa, gdyż nie spodziewał się zatrzymania. A jest on podejrzany m.in. o udział w zorganizowanej grupie przestępczej oraz o popełnienie innych przestępstw.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.