loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
[video] Policja na konferencji prasowej przedstawiła "Kulsona". Historia z policjantem podbiła sieć
Opublikowano dnia 14.11.2017 12:15
Nie milkną echa incydentu z sobotniego Marszu Niepodległości. "Słowa jakie padły, kierowane były nie do kobiety, a do mł. asp. Mateusza „siadaj Kulson”, co potwierdzili obecni na miejscu działań." - tłumaczyła się Policja na Twitterze. Aby rozwiać wszystkie wątpliwości i kontrowersje, funkcjonariusze zorganizowali specjalną konferencję prasową, podczas której przedstawiono samego "Kulsona".

screen video
Cała sprawa wzięła się ze zdarzenia, do którego doszło w sobotę, 11 listopada, przed godz. 15. W trakcie interwencji doszło do incydentu, który nagrał jego świadek. Na filmie widać, jak policjanci używają siły wobec jednej z kobiet, próbując wsadzić ją do radiowozu. Słychać słowa jednego z funkcjonariuszy. I tu pojawiają się dwie różne ich interpretacje. O sprawie pisaliśmy więcej tutaj.

Funkcjonariusz wyjaśnił, że "Kulson" to nie jest nazwisko, a jedynie ksywa. Swoich danych wyjawić nie chciał - wiemy tylko, że nazywa się Mateusz. Przełożony wyjaśnił, że "Kulson" to policjant z dziewięcioletnim stażem biorący udział w najważniejszych akcjach prewencyjnych w Warszawie.
 

Kulson naprawdę istnieje i jestem nim ja 


– potwierdził mł. aspirant Mateusz. Jak sam mówił, jego pseudonim nadano mu około pięciu lat temu, ale nie pamięta jego genezy. Podkreślał, że "Kulsonem" jest tylko dla przyjaciół.
 
źródło: twitter

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo gen. Komornicki: Rosjanie przygotowują się do wojny na dużą skalę
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Te pomniki muszą stanąć!
Apeluję do władz Krakowa o zrealizowanie w roku 100-lecia odzyskania niepodległości bardzo dawno temu podjętych uchwał.
avatar
Andrzej
Fajda

[kliknij], by zobaczyć całość] Andrzej Fajda: Nowa inwestycja na dnie Bałtyku...
...mądrością Nowego Etapu
avatar
europoseł Zbigniew
Kuźmiuk

Zbigniew Kuźmiuk: W 2017 roku rekordowy eksport i dodatni wynik na rachunku obrotów bieżących
Jak podaje Główny Urząd Statystyczny (GUS) rok 2017 zakończył się nie tylko wysokim wzrostem gospodarczym, ale także polska gospodarka odnotowała rekordowe rozmiary eksportu, który przekroczył po raz pierwszy w historii 200 mld euro.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.