loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
[video] Policja na konferencji prasowej przedstawiła "Kulsona". Historia z policjantem podbiła sieć
Opublikowano dnia 14.11.2017 12:15
Nie milkną echa incydentu z sobotniego Marszu Niepodległości. "Słowa jakie padły, kierowane były nie do kobiety, a do mł. asp. Mateusza „siadaj Kulson”, co potwierdzili obecni na miejscu działań." - tłumaczyła się Policja na Twitterze. Aby rozwiać wszystkie wątpliwości i kontrowersje, funkcjonariusze zorganizowali specjalną konferencję prasową, podczas której przedstawiono samego "Kulsona".

screen video
Cała sprawa wzięła się ze zdarzenia, do którego doszło w sobotę, 11 listopada, przed godz. 15. W trakcie interwencji doszło do incydentu, który nagrał jego świadek. Na filmie widać, jak policjanci używają siły wobec jednej z kobiet, próbując wsadzić ją do radiowozu. Słychać słowa jednego z funkcjonariuszy. I tu pojawiają się dwie różne ich interpretacje. O sprawie pisaliśmy więcej tutaj.

Funkcjonariusz wyjaśnił, że "Kulson" to nie jest nazwisko, a jedynie ksywa. Swoich danych wyjawić nie chciał - wiemy tylko, że nazywa się Mateusz. Przełożony wyjaśnił, że "Kulson" to policjant z dziewięcioletnim stażem biorący udział w najważniejszych akcjach prewencyjnych w Warszawie.
 

Kulson naprawdę istnieje i jestem nim ja 


– potwierdził mł. aspirant Mateusz. Jak sam mówił, jego pseudonim nadano mu około pięciu lat temu, ale nie pamięta jego genezy. Podkreślał, że "Kulsonem" jest tylko dla przyjaciół.
 
źródło: twitter

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Adam Andruszkiewicz [K'15]: Głosowałem w obronie ministra Macierewicza i już tłumaczę dlaczego
Blogi
avatar
europoseł Zbigniew
Kuźmiuk

Z. Kuźmiuk: Do tej pory tylko się domyślaliśmy, Pawlak mówi jak jest z mediami zagranicznymi w Polsce
Ujawnione wczoraj przez portal TVP Info fragmenty rozmowy pomiędzy Waldemarem Pawlakiem, wtedy wicepremierem i ministrem gospodarki, a jednym z najbogatszych przedsiębiorców w Polsce Michałem Sołowowem, rozwiewa wszelkie wątpliwości dotyczące wpływu mediów o zagranicznym kapitale na polską politykę.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Czy obronimy konstytucję przed uzurpatorami?
Od pewnego czasu wykrzykiwanie go na każdej antyrządowej demonstracji stało się znakiem wywoławczym i sztandarem totalnej opozycji wobec obecnego obozu władzy.
avatar
Ryszard
Czarnecki

Ryszard Czarnecki: O światowej polityce imigracyjnej słów kilka
(...) liczymy na wzajemność – jeżeli my nie chcemy imigracji nielegalnej,przymusowej, etc, etc. - to w takim razie muszą to uszanować. Nie ma alternatywy dla tej naszej polityki (...)
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.