loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Paweł Kukiz ostro odpowiada Tuskowi za krytykę MN: "Reputacyjna katastrofa", to taki Polak - szef RE"
Opublikowano dnia 14.11.2017 14:29
Donald Tusk skrytykował dziś na Twitterze sobotni Marsz Niepodległości. Zdaniem szefa Rady Europejskiej była to dla Polski "reputacyjną katastrofą". Za pośrednictwem Facebooka odpowiedział mu Paweł Kukiz, który ostro podsumował działania byłego premiera.

Paweł Kukiz, screen YT
O sprawie pisaliśmy więcej tutaj. Donald Tusk na Twitterze poinformował, że w Azji na spotkaniu z przywódcami m.in Usa, Chin, Kanady, Japonii rozmawia się w kuluarach o Polsce w związku z incydentami na Marszu Niepodległości. Zdaniem szefa Rady Europejskiej jest to "reputacyjna katastrofa".
 

"Reputacyjna katastrofa", panie Tusk, to taki Polak- szef Rady Europejskiej, który zamiast bronić jak lew swojej Ojczyzny, zamiast jak najszerzej komunikować, że skandaliczne hasła były tylko MARGINESEM na Marszu Niepodległości i mocno zaprotestować przeciw określaniu Polaków mianem faszystów, podsyca antypolskie postawy i uwiarygadnia atakujące nas media epatując "troską o stan demokracji" i "niepokojem w związku z radykalizacją postaw w Polsce"...


- odpowiedział Paweł Kukiz.źródło: facebook


Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
reklama_pionowaNajnowszy numer
Związek
więcej
Wideo gen. Komornicki: Rosjanie przygotowują się do wojny na dużą skalę
Blogi
avatar
dr Piotr
Łysakowski

Dr Piotr Łysakowski: Mitteleuropa
Ten tekst pisałem kilka lat temu – po dodaniu paru wątków dziś nadal wydaje się aktualny (przy uwzględnieniu upływu czasu).
avatar
Jacek
Matysiak

Jacek Matysiak: Kalifornia płonie, piekło w Paradise…
A dziś wokół piekący ból, zwęglone zgliszcza marzeń i planów, spopielone łzy kiedyś szczęścia, wczoraj nieszczęścia, wśród spopielałych niewyobrażalnych krzyków płonących ofiar, gwałtownych i żarliwych modlitw, bezsilnych marzeń i nadziei na ocalenie, wybawienie z płonącego Paradise (170 mil na północ od San Francisco), które w jednej chwili stało się pochłaniającym wszystko piekłem!
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Poważne wyzwanie dla Czarzastego i Zandberga
Po takiej spektakularnej porażce odpowiedzialny lider ugrupowania zazwyczaj oddaje się do dyspozycji jego statutowych władz.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.