loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Paweł Kukiz ostro odpowiada Tuskowi za krytykę MN: "Reputacyjna katastrofa", to taki Polak - szef RE"
Opublikowano dnia 14.11.2017 14:29
Donald Tusk skrytykował dziś na Twitterze sobotni Marsz Niepodległości. Zdaniem szefa Rady Europejskiej była to dla Polski "reputacyjną katastrofą". Za pośrednictwem Facebooka odpowiedział mu Paweł Kukiz, który ostro podsumował działania byłego premiera.

Paweł Kukiz, screen YT
O sprawie pisaliśmy więcej tutaj. Donald Tusk na Twitterze poinformował, że w Azji na spotkaniu z przywódcami m.in Usa, Chin, Kanady, Japonii rozmawia się w kuluarach o Polsce w związku z incydentami na Marszu Niepodległości. Zdaniem szefa Rady Europejskiej jest to "reputacyjna katastrofa".
 

"Reputacyjna katastrofa", panie Tusk, to taki Polak- szef Rady Europejskiej, który zamiast bronić jak lew swojej Ojczyzny, zamiast jak najszerzej komunikować, że skandaliczne hasła były tylko MARGINESEM na Marszu Niepodległości i mocno zaprotestować przeciw określaniu Polaków mianem faszystów, podsyca antypolskie postawy i uwiarygadnia atakujące nas media epatując "troską o stan demokracji" i "niepokojem w związku z radykalizacją postaw w Polsce"...


- odpowiedział Paweł Kukiz.źródło: facebook


Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Konferencja "Układy zbiorowe drogą do społecznej gospodarki rynkowej" - Piotr Duda
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Dlaczego dr Gowin milczy w sprawie prof. Jaskierni?
Wyrażenie jednoznacznej opinii w takiej sytuacji powinno być jego moralnym oraz politycznym obowiązkiem.
avatar
prof. Romuald
Szeremietiew

[video] Romuald Szeremietiew o Powstaniu Styczniowym: "W bój bez broni"
Pewnie wielu z nas słyszało tę pieśń: „Obok Orła znak Pogoni, Poszli nasi w bój bez broni". Tak proszę państwa. Styczeń, 1863 rok.
avatar
Marcin
Brixen

Marcin Brixen: Dworek dwórek
Jak wszędzie, tak i w telewizji występuje zjawisko zwane modą. I nie chodzi o styl ubierania się prezenterów, lecz o pewną tendencję w kręceniu programów.\nTeraz wszyscy w Polsce kręcą seriale historyczne.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.