loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Paweł Kukiz ostro odpowiada Tuskowi za krytykę MN: "Reputacyjna katastrofa", to taki Polak - szef RE"
Opublikowano dnia 14.11.2017 14:29
Donald Tusk skrytykował dziś na Twitterze sobotni Marsz Niepodległości. Zdaniem szefa Rady Europejskiej była to dla Polski "reputacyjną katastrofą". Za pośrednictwem Facebooka odpowiedział mu Paweł Kukiz, który ostro podsumował działania byłego premiera.

Paweł Kukiz, screen YT
O sprawie pisaliśmy więcej tutaj. Donald Tusk na Twitterze poinformował, że w Azji na spotkaniu z przywódcami m.in Usa, Chin, Kanady, Japonii rozmawia się w kuluarach o Polsce w związku z incydentami na Marszu Niepodległości. Zdaniem szefa Rady Europejskiej jest to "reputacyjna katastrofa".
 

"Reputacyjna katastrofa", panie Tusk, to taki Polak- szef Rady Europejskiej, który zamiast bronić jak lew swojej Ojczyzny, zamiast jak najszerzej komunikować, że skandaliczne hasła były tylko MARGINESEM na Marszu Niepodległości i mocno zaprotestować przeciw określaniu Polaków mianem faszystów, podsyca antypolskie postawy i uwiarygadnia atakujące nas media epatując "troską o stan demokracji" i "niepokojem w związku z radykalizacją postaw w Polsce"...


- odpowiedział Paweł Kukiz.źródło: facebook


Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
reklama_pionowa
Wideo Prof. Romuald Szeremietiew: Polska może wrócić do pozycji mocarstwowej
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Wielu chętnych do WOT
Malkontenci, którzy wieszczyli, że Wojska Obrony Terytorialnej będą miały ogromny kłopot z kandydatami do nich, powinni ugryźć się w języki.
avatar
Marek
Budzisz

Marek Budzisz: Marchewka Putina
Dziś odbędzie się wizyta Władimira Putina w Niemczech, do której Moskwa przywiązuje sporą wagę, nie tylko, dlatego, że jest to pierwsza wizyta rosyjskiego prezydenta w tym kraju po 2014 roku, czyli po aneksji Krymu. Angela Merkel podejmie swego rozmówcę na zamku Meseberg w Brandenburgii a po spotkaniu nie jest przewidziane spotkanie z prasą, można, zatem jedynie spekulować, o czym będą rozmawiali, zwłaszcza, że nieco informacji zdradził Steffen Seibert, szef służby prasowej niemieckiego rządu.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Czy Trzaskowski złoży też wniosek o delegalizację KPP?
Jeśli nie podoba mu się tylko ON-R, a nie przeszkadza mu KPP to znaczy, że jest stronniczy, wybiórczo traktuje przytoczone wyżej artykuły Konstytucji i Kodeksu karnego oraz wyraźnie sympatyzuje z komunistami.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.