loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
GW naśmiewa się z Chrystusa, broniąc Pałacu Kultury i Nauki
Opublikowano dnia 18.11.2017 19:58
"Gazeta Wyborcza" w rubryce "Andrzej Rysuje" opublikowała grafikę nawiązującą do prowadzonej obecnie dyskusji społecznej nad ewentualnością zburzenia Pałacu Kultury i Nauki, który według jednych jest pieczęcią Stalina postawioną w samym centrum stolicy Polski, według innych zaś budynkiem użytkowym.

YT, print screen
Na rysunku zatytułowanym "Pałac Kultury i co jeszcze..." widnieje pomnik Chrystusa w Świebodzinie opleciony na podobieństwo islamskich terrorystów pasem dynamitu, do którego poprowadzono lont zakończony mechanizmem do detonacji. Wysadzić ów pomnik chce jedna z osób widoczna na obrazku. Na pytanie:
 
 Co się tu odbywa? 

Ludzik z detonatorem odpowiada:
 

Wysadzamy symbole obcych dominacji - dziś Watykanu.Taki oto merytoryczny wkład w publiczny dyskurs proponuje nam GW.źródło: GW

 
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
reklama_pionowa
Wideo gen. Komornicki: Rosjanie przygotowują się do wojny na dużą skalę
Blogi
avatar
Portal
Stoczniowy

PGZ Stocznia Wojenna rekrutuje specjalistów
Państwowa stocznia należąca do Polskiej Grupy Zbrojeniowej ogłosiła szeroką rekrutację. Firma zamierza w najbliższym czasie zatrudnić ok. 150 osób. Potrzebni są spawacze, monterzy, elektromonterzy, elektrycy, rurarze, malarze, elektronicy, automatycy. Stocznia Wojenna szuka też technologów i projektantów, spółka podała w komunikacie.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: "Gafa Putina, niedopatrzenie ochroniarzy innych VIP-ów"
Prezydentowi Rosji zabrakło refleksu i wyczucia sytuacji, co w niczym nie zwalnia jednak z odpowiedzialności za ten skandal służb ochrony pozostałych moknących w deszczu na Łużnikach VIP-ów.
avatar
poseł Janusz
Szewczak

Janusz Szewczak: Normalność kontra totalny odlot
Ostatnie 2,5 roku rządów PiS w znacznym stopniu przywróciło wreszcie w Polsce normalność, choć jest jeszcze nad czym popracować, po blisko 30 latach zaniedbań. Obudziło jednak totalne wariactwo polityczne i niesłychaną frustrację ze strony przegranej opozycji - coraz bardziej antypolskiej i antypaństwowej. Przypomniało w ich wydaniu takie stare demony jak: liberum veto, zdrada i zaprzaństwo, powszechne wręcz kłamstwo stosowane w debacie politycznej. Wzmogły one jeszcze szaleństwa szkodników polskiego interesu narodowego, zaktywizowało tzw. V-kolumnę, wszelkich wrogów polskości, patriotyzmu, tradycji, a nawet zdrowego rozsądku.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.