loading
Proszę czekać...
GW naśmiewa się z Chrystusa, broniąc Pałacu Kultury i Nauki
Opublikowano dnia 18.11.2017 19:58
"Gazeta Wyborcza" w rubryce "Andrzej Rysuje" opublikowała grafikę nawiązującą do prowadzonej obecnie dyskusji społecznej nad ewentualnością zburzenia Pałacu Kultury i Nauki, który według jednych jest pieczęcią Stalina postawioną w samym centrum stolicy Polski, według innych zaś budynkiem użytkowym.

YT, print screen
Na rysunku zatytułowanym "Pałac Kultury i co jeszcze..." widnieje pomnik Chrystusa w Świebodzinie opleciony na podobieństwo islamskich terrorystów pasem dynamitu, do którego poprowadzono lont zakończony mechanizmem do detonacji. Wysadzić ów pomnik chce jedna z osób widoczna na obrazku. Na pytanie:
 
 Co się tu odbywa? 

Ludzik z detonatorem odpowiada:
 

Wysadzamy symbole obcych dominacji - dziś Watykanu.Taki oto merytoryczny wkład w publiczny dyskurs proponuje nam GW.źródło: GW

 
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Adam Andruszkiewicz [K'15]: Głosowałem w obronie ministra Macierewicza i już tłumaczę dlaczego
Blogi
avatar
Resortowy
Renegat

Wyniki sondażowe – subiektywna analiza
Pierwsze wyniki sondażowe po godz. 21:00, które dają zjednoczonej prawicy tylko, tak tylko 32,3 % uważam, mimo wszystko za porażkę.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Niepodległościowa duma na ulicach Krakowa
Około 10 tysięcy uczniów z całej Małopolski przemaszerowało w piątek z Wawelu do parku im. doktora Henryka Jordana w ramach „Widowiska Dumy i Radości”.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Wyborcze esemesy
Mam nadzieję, że nikt, kto wysłał dzisiaj esemesa lub odbył rozmowę telefoniczną o kandydatach do samorządów nie zostanie pociągnięty do odpowiedzialności karnej.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.