loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Por. Wosztyl komentuje nagrania z Komisji Millera: To szokujące jak daleko posunęli się w manipulacji
Opublikowano dnia 18.11.2017 23:53
- W TVP Info i w TV Republika ukazały się haniebne nagrania z posiedzenia Komisji Millera, gdzie dogadywano, pomimo braku dowodów, ku wielkiemu zaskoczeniu fachowców z CLKP, obecność Ś.P. gen. A. Błasika w kokpicie. Powołują się tam na doniesienia medialne i później konteksty sytuacyjne. Kłamią przypisując słowa II pilota generałowi, na co wskazuje badanie wykonane przez IES - pisze porucznik Artur Wosztyl pilot Jaka 40, kóry lądował w Smoleńsku przed Tupolewem.

screen YouTube

- To szokujące jak daleko posunęli się w swojej manipulacji ci ludzie i jak wielką krzywdę wyrządzili wdowie po generale i jego dzieciom!  To że kłamali, manipulowali, przeinaczali fakty i przedstawiali je w sposób dla siebie wygodny, aby manipulować opinią publiczna mówiłem, pisałem wielokrotnie. Teraz są na to dowody, które jednoznacznie pokazują jak daleko się w tym posunęli!


- pisze por. Wosztyl

- To porażające jak daleko posunęli się w swoim działaniu, aby tylko raport Polski był tożsamy z raportem Rosyjskim wydanym przez MAK!


- pisze pilot

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Tysol.pl odwiedza miasteczko namiotowe pod SN im. Miernika
Blogi
avatar
Przemysław
Jarasz

Rodzinny sadysta i gwałciciel z wyrokiem 25 lat więzienia. Wcześniej prokuratura 3 razy umarzała sprawę
Sąd Apelacyjny w Gdańsku utrzymał wczoraj w mocy karę 25 lat pozbawienia wolności dla Mariusza Sz. – antybohatera głośnej sprawy z Pucka, który zgotował istny koszmar swym najbliższym. Skazany przez cztery lata znęcał się ze szczególnym okrucieństwem nad żoną oraz dwiema małoletnimi córkami. Pozbawił małżonkę wolności przetrzymując ją w piwnicy i wielokrotnie gwałcąc. Molestował również seksualnie 4-letnią córeczkę. Sprawa jest tym bardziej bulwersująca, że w latach 2011-2013 Prokuratura Rejonowa w Pucku trzykrotnie decydowała o umorzeniu tego śledztwa i odrzucała zażalenia pokrzywdzonej. Po interwencji Prokuratora Generalnego Zbigniewa Ziobry okazało się, że decyzje te zapadały przedwcześnie i były nieuzasadnione.
avatar
Przemysław
Jarasz

Festiwal absurdów. Wojewoda wzywa do wygaszenia mandatu radnemu, a członkowie PiS się wstrzymują
Rada Miasta w Zabrzu w ogóle nie zajęła się uchwałą w sprawie wygaszenia mandatu rademu rządzącego miastem ugrupowania „Skutecznych dla Zabrza” Damianowi Trześniewskiemu – byłemu piłkarzowi Górnika. A do takiego kroku został wezwany formalnie zabrzański samorząd przez wojewodę śląskiego Jarosława Wieczorka. Z pomocą koledze przyszli partnerzy klubowi radnego, którzy już na samym wstępie sesji – nie uznając ewidentnych faktów potwierdzonych po interwencji Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji przez nadzór prawny wojewody – zdjęli projekt uchwały z porządku obrad bez rozpatrywania go i głosowania nad nim. Dziwne było to, iż w decydowaniu o losach dokumentu w swej własnej sprawie głosował sam zainteresowany. W osłupienie jednak wprowadzić mogła reakcja wszystkich czterech radnych PiS – wbrew stanowisku ministerstwa własnego rządu i jego wojewody – wstrzymali się od głosu.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Zakopane kupiło "Palace"
„Łatwo jest mówić o Polsce, trudniej dla niej pracować, jeszcze trudniej umrzeć, a najtrudniej cierpieć.”
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.