loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Por. Wosztyl komentuje nagrania z Komisji Millera: To szokujące jak daleko posunęli się w manipulacji
Opublikowano dnia 18.11.2017 23:53
- W TVP Info i w TV Republika ukazały się haniebne nagrania z posiedzenia Komisji Millera, gdzie dogadywano, pomimo braku dowodów, ku wielkiemu zaskoczeniu fachowców z CLKP, obecność Ś.P. gen. A. Błasika w kokpicie. Powołują się tam na doniesienia medialne i później konteksty sytuacyjne. Kłamią przypisując słowa II pilota generałowi, na co wskazuje badanie wykonane przez IES - pisze porucznik Artur Wosztyl pilot Jaka 40, kóry lądował w Smoleńsku przed Tupolewem.

screen YouTube

- To szokujące jak daleko posunęli się w swojej manipulacji ci ludzie i jak wielką krzywdę wyrządzili wdowie po generale i jego dzieciom!  To że kłamali, manipulowali, przeinaczali fakty i przedstawiali je w sposób dla siebie wygodny, aby manipulować opinią publiczna mówiłem, pisałem wielokrotnie. Teraz są na to dowody, które jednoznacznie pokazują jak daleko się w tym posunęli!


- pisze por. Wosztyl

- To porażające jak daleko posunęli się w swoim działaniu, aby tylko raport Polski był tożsamy z raportem Rosyjskim wydanym przez MAK!


- pisze pilot

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo gen. Komornicki: Rosjanie przygotowują się do wojny na dużą skalę
Blogi
avatar
Marek
Budzisz

Marek Budzisz: Putin w Soczi – „My pójdziemy do raju a oni po prostu zdechną”
Wczoraj zakończyło się w Soczi jubileuszowe, bo 15-te, spotkanie Klubu Wałdajskiego. Jego zwieńczeniem było publiczne wystąpienie prezydenta Putina, co nie jest szczególnie oryginalne, bo Putin, będący jednym z twórców tego klubu zrzeszającego najwybitniejszych rosyjskich i międzynarodowych specjalistów spraw międzynarodowych, występuje na spotkaniach Wałdaju, regularnie, co rok. Gdybym wystąpienie rosyjskiego prezydenta miał określić jednym zdaniem, to powiedziałbym, że mamy do czynienia z deklaracją wyczekiwania na ruch rywali.
avatar
Paweł
Janowski

Paweł Janowski: Księża są naszymi braćmi
I stało się. Ustanowiono dzień 19 października Narodowym Dniem Pamięci Kapłanów Niezłomnych i świętem państwowym. Sejm podjął decyzję o uhonorowaniu „prześladowanych księży, niezłomnych obrońców wiary chrześcijańskiej i niepodległej Polski”.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Umarł krakowski globtrotter
Grodecki zasłynął ułożonym przez siebie „Dekalogiem podróżnika”:
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.