loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Por. Wosztyl komentuje nagrania z Komisji Millera: To szokujące jak daleko posunęli się w manipulacji
Opublikowano dnia 18.11.2017 23:53
- W TVP Info i w TV Republika ukazały się haniebne nagrania z posiedzenia Komisji Millera, gdzie dogadywano, pomimo braku dowodów, ku wielkiemu zaskoczeniu fachowców z CLKP, obecność Ś.P. gen. A. Błasika w kokpicie. Powołują się tam na doniesienia medialne i później konteksty sytuacyjne. Kłamią przypisując słowa II pilota generałowi, na co wskazuje badanie wykonane przez IES - pisze porucznik Artur Wosztyl pilot Jaka 40, kóry lądował w Smoleńsku przed Tupolewem.

screen YouTube

- To szokujące jak daleko posunęli się w swojej manipulacji ci ludzie i jak wielką krzywdę wyrządzili wdowie po generale i jego dzieciom!  To że kłamali, manipulowali, przeinaczali fakty i przedstawiali je w sposób dla siebie wygodny, aby manipulować opinią publiczna mówiłem, pisałem wielokrotnie. Teraz są na to dowody, które jednoznacznie pokazują jak daleko się w tym posunęli!


- pisze por. Wosztyl

- To porażające jak daleko posunęli się w swoim działaniu, aby tylko raport Polski był tożsamy z raportem Rosyjskim wydanym przez MAK!


- pisze pilot

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
reklama_pionowa
Wideo Prof. Romuald Szeremietiew: Polska może wrócić do pozycji mocarstwowej
Blogi
avatar
Marek
Budzisz

Po Helsinkach Rosja przygotowuje się na nowe sankcje i nie chce ustępować nawet na krok.
Amerykańska elita, dość jednogłośnie, niezależnie od orientacji skrytykowała postawę prezydenta Trumpa na konferencji prasowej kończącej szczyt w Helsinkach. Teraz Kongres chce wysłuchać relacji tłumaczki uczestniczącej w rozmowach „w cztery oczy” z Rosyjskim prezydentem, bo jak widać, amerykańscy deputowani nie mają zaufania do prezydenta i obawiają się, że w trakcie rozmów poczynił jakieś zbyt daleko idące deklaracje czy wręcz koncesje na rzecz Moskwy. Ten kontekst wewnątrzamerykański jest niesłychanie ważny, a sądząc z zachowania Trumpa, który tłumaczył się publicznie i korygował swe słowa (podważające zaufanie do służb specjalnych), wręcz najważniejszy. Wydaje się, że niezależnie od tego, co stało się w Helsinkach, teraz, zarówno administracja, jak i Kongres dążyły będą z jednej strony do udowodnienia, że żadnego zmiękczenia politycznej presji na Rosję nie będzie (administracja) albo do takiego związania rąk prezydentowi, aby nawet gdyby chciał żadnego resetu nie mógł zrealizować (Kongres).
avatar
Marian
Panic

Marian Panic: Wg. najnowszych badań 2/3 Niemców uważa Trumpa za bardziej niebezpiecznego od Putina
Według najnowszych badań socjologicznych, dwie trzecie Niemców uważa Trumpa za bardziej niebezpiecznego, niż Putin. To oczywiście skutek propagandy ich mediów mainstreamowych plus tradycyjny niemiecki antyamerykanizm. Ciekaw jestem jak wypadłyby takie badania u nas? Szacuję, że pół na pół. W końcu ich media w naszym kraju również nie próżnują. 
avatar
europoseł Zbigniew
Kuźmiuk

Zbigniew Kuźmiuk: Wygląda na to, że deficyt budżetowy na koniec roku wyniesie tylko ok. 50% planowanego
Mimo, że nie ma jeszcze danych dotyczących realizacji budżetu państwa na koniec czerwca 2017 roku, pojawia się coraz więcej analiz sporządzanych przez banki, z których wynika, że deficyt budżetowy na koniec roku wyniesie około 50% planowanego w wysokości 41,5 mld zł.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.