loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Por. Wosztyl komentuje nagrania z Komisji Millera: To szokujące jak daleko posunęli się w manipulacji
Opublikowano dnia 18.11.2017 23:53
- W TVP Info i w TV Republika ukazały się haniebne nagrania z posiedzenia Komisji Millera, gdzie dogadywano, pomimo braku dowodów, ku wielkiemu zaskoczeniu fachowców z CLKP, obecność Ś.P. gen. A. Błasika w kokpicie. Powołują się tam na doniesienia medialne i później konteksty sytuacyjne. Kłamią przypisując słowa II pilota generałowi, na co wskazuje badanie wykonane przez IES - pisze porucznik Artur Wosztyl pilot Jaka 40, kóry lądował w Smoleńsku przed Tupolewem.

screen YouTube

- To szokujące jak daleko posunęli się w swojej manipulacji ci ludzie i jak wielką krzywdę wyrządzili wdowie po generale i jego dzieciom!  To że kłamali, manipulowali, przeinaczali fakty i przedstawiali je w sposób dla siebie wygodny, aby manipulować opinią publiczna mówiłem, pisałem wielokrotnie. Teraz są na to dowody, które jednoznacznie pokazują jak daleko się w tym posunęli!


- pisze por. Wosztyl

- To porażające jak daleko posunęli się w swoim działaniu, aby tylko raport Polski był tożsamy z raportem Rosyjskim wydanym przez MAK!


- pisze pilot

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Adam Andruszkiewicz [K'15]: Głosowałem w obronie ministra Macierewicza i już tłumaczę dlaczego
Blogi
avatar
Marcin
Brixen

Kulinaria i konspiracja
- Dzisiaj gotuję obiad - oświadczyła siostra Łukaszka.\nWywołała tym samym u Hiobowskich atak paniki, bowiem jej umiejętności kulinarne cieszyły się poważaniem, ale nie takim jak chciała. Tata Łukaszka twierdził, że jej rosół może śmiało konkurować ze śliną Obcego.
avatar
Paweł
Janowski

Paweł Janowski: Smog zdrowy i niezdrowy
Każdy, kto kiedykolwiek był na urlopie wśród hałd Zagłębia Ruhry, ewentualnie w górniczych rejonach Kalifatu Francuskiego, zdołał zauważyć, jakim czystym powietrzem obdarza turystów zachodnia Europa. Nic tylko łykać, ile płuca dadzą radę. Łykać i o nic nie pytać. A jak ktoś ma niewielką objętość płuc, to powinien tam pojechać z odkurzaczem i załadować do worka, ile natura pozwoli. A potem sobie wypuszczać to świeżutkie powietrze przed snem na głębokim wdechu. Tak dla zdrowotności i europejskiej solidarności.
avatar
Barbara
Piela

[Kliknij aby zobaczyć całość] Nowe plastusie Barbary Pieli: Marzanna Wielgusowa płynie na Warszawę
"Jedziemy na Warszawę", plastelina, skala 1:6
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.