loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
[video] Kazaszka Balli Marzec odpowiada lewicowemu działaczowi, który zarzuca Polsce "apogeum nazizmu"
Opublikowano dnia 19.11.2017 19:31
Podczas debaty w telewizji publicznej lewicowy aktywista mówił o szalejącym w Polsce nazizmie, rasizmie i nacjonalizmie. Do jego słów odwołała się mieszkająca obecnie w naszym kraju, pochodząca z Kazachstanu, Balli Marzec.

YT, print screen
W dzisiejszych czasach, kiedy mamy apogeum nazizmu w Polsce, nacjonalizmu i rasizmu...
- stwierdził Rafał Lipski z Inicjatywy Polskiej Barbary Nowackiej.

 
Chciałam powiedzieć, że ten Marsz Niepodległości, gdzie 60 tys. Polaków wyszło z flagami, dumni za Polskę dla mnie było fascynujące po prostu. To swiadczy o demokracji w Polsce. Ja pochodzę z Kazachstanu i chciałabym, żeby w mojej ojczyźnie też można było wyjść z własną flagą, demonstrować swój patriotyzm
- powiedziała Balli Marzec.
 
Policja nie tłukła ludzi, nie aresztowała, nie było gazów łzawiących i innych represji. Była demonstracja ludzi i wszystko było tak dostojnie, godnie. A że było kilka plakatów/. W takiej dużej demonstracji, to może się zdarzyć. Po prostu na przyszły rok powinni pomyśleć nad tym
- dodała.

 

źródło: TT

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Konferencja "Układy zbiorowe droga do społecznej gospodarki rynkowej" - Debata publicystów
Blogi
avatar
Portal
Stoczniowy

Portal Stoczniowy: MON szykuje dokumenty do programu Miecznik
Ministerstwo obrony narodowej przekazało redakcji Portalu Stoczniowego informację, że trwa przygotowanie niezbędnych dokumentów umożliwiających wszczęcie postępowania na pozyskanie okrętów obrony wybrzeża o kryptonimie Miecznik. Czy MON wróci do koncepcji wzmocnienia floty okrętów nawodnych?
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Warszawska wersja "Bajek z mchu i paproci"
Ciekawy jestem, co zaproponują kolejni kandydaci, którzy na pewno też będą pytani o przyszłość stalinowskiego reliktu.
avatar
Jerzy
Bukowski

Dekalog na szkołach
Wójt tłumaczy, że zareagował na to, jak katolicy traktowani są na Zachodzie, gdzie dyskryminuje się ich, a promuje zło moralne w postaci aborcji, eutanazji, związków homoseksualnych.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.