loading
Proszę czekać...
[video] Kazaszka Balli Marzec odpowiada lewicowemu działaczowi, który zarzuca Polsce "apogeum nazizmu"
Opublikowano dnia 19.11.2017 19:31
Podczas debaty w telewizji publicznej lewicowy aktywista mówił o szalejącym w Polsce nazizmie, rasizmie i nacjonalizmie. Do jego słów odwołała się mieszkająca obecnie w naszym kraju, pochodząca z Kazachstanu, Balli Marzec.

YT, print screen
W dzisiejszych czasach, kiedy mamy apogeum nazizmu w Polsce, nacjonalizmu i rasizmu...
- stwierdził Rafał Lipski z Inicjatywy Polskiej Barbary Nowackiej.

 
Chciałam powiedzieć, że ten Marsz Niepodległości, gdzie 60 tys. Polaków wyszło z flagami, dumni za Polskę dla mnie było fascynujące po prostu. To swiadczy o demokracji w Polsce. Ja pochodzę z Kazachstanu i chciałabym, żeby w mojej ojczyźnie też można było wyjść z własną flagą, demonstrować swój patriotyzm
- powiedziała Balli Marzec.
 
Policja nie tłukła ludzi, nie aresztowała, nie było gazów łzawiących i innych represji. Była demonstracja ludzi i wszystko było tak dostojnie, godnie. A że było kilka plakatów/. W takiej dużej demonstracji, to może się zdarzyć. Po prostu na przyszły rok powinni pomyśleć nad tym
- dodała.

 

źródło: TT

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Tysol.pl Wywiad Cezarego Krysztopy z Tomaszem Szatkowskim
Blogi
avatar
Marcin
Brixen

Marcin Brixen: Akcja ratunkowa akwarystów pod M-3
Kiedy zaczęła się panika, mało kto przypominał sobie buńczuczne zapowiedzi. Do tych osób należał oczywiście tata Łukaszka. Lutowego popołudnia siedział spokojnie w kuchni i spokojnie popijając herbatę obserwował miotające się po mieszkaniu mamę i babcię Łukaszka.
avatar
Grzegorz Gołębiewski
(grzechg)

Grzegorz Gołębiewski: Porażka inicjatorów "antysemickiej fali" w Polsce
Jest oczywiście czuły punkt w polskiej tożsamości dotyczący II wojny światowej. To jest nasza powszechna jeszcze świadomość, że walczyliśmy od samego początku z Niemcami, że mieliśmy Armię Krajową, że pomagaliśmy Żydom pod groźbą kary śmierci. Tej świadomości nie mają ani Zachód, ani USA, ani światowa opinia publiczna.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Sendlerowa na cenzurowanym
Po kończących się właśnie feriach zimowych, sprawa patrona dla Zespołu Szkół w Izdebniku z pewnością powróci.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.