loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Michał Dworczyk: Te drony zostały już sprawdzone w warunkach bojowych. Kupujemy sprawdzoną broń
Opublikowano dnia 21.11.2017 10:42
"Te drony zostały sprawdzone już w warunkach bojowych, więc kupujemy sprawdzoną broń dla wojska polskiego. Jest to produkt w 100% polski. Każdy jego element jest produkowany w Polsce - i kody źródłowe, i elektronika, wszystko to co wrażliwe, newralgiczne. Zakłócenie tych maszyn jest bardzo trudne, nie ma obawy, że ktoś sprzeda kody źródłowe naszemu przeciwnikowi i wtedy drony byłyby nie do użycia" - mówił wiceminister obrony narodowej Michał Dworczyk w programie "Minęła 8".

Michał Dworczyk, screen video
O sprawie pisaliśmy więcej tutaj. Minister Macierewicz podpisał wczoraj umowy na dostawy zestawów amunicji krążącej WARMATE.
 

W ostatnich dniach mogli państwo usłyszeć, jak rozwijają się te zakupy [ministerstwa obrony]. Rząd USA wyraził zgodę na zakup systemu Patriot. W najbliższych miesiącach nastąpi podpisanie umowy. Nasi sojusznicy w USA wielokrotnie podkreslali, że Polska jest jednym z najważniejszych partnerów w NATO, dlatego będziemy finalizować tę umowę


- powiedział wiceminister.
 
źródło: TVP Info, twitter


Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Tysol.pl odwiedza miasteczko namiotowe pod SN im. Miernika
Blogi
avatar
Barbara
Piela

[Kliknij aby zobaczyć całość] Nowe plastusie Barbary Pieli: Pucz 2016
"Pucz", plakat, plastelina, skala 1:6
avatar
Fundacja
Łączka

Tadeusz Płużański: Rozbieramy Pałac Stalina w Warszawie
Do udziału w komitecie zapraszamy historyków, dziennikarzy, społeczników, opozycjonistów w PRL, niepodległościowców i wszystkich, którzy mają Polskę w sercu! - pisze Tadeusz Płużański Prezes Fundacji Łączka
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Adwent a komercja
Czy wierni wsłuchają się w to ważne napomnienie? Śmiem wątpić.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.