loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Michał Dworczyk: Te drony zostały już sprawdzone w warunkach bojowych. Kupujemy sprawdzoną broń
Opublikowano dnia 21.11.2017 10:42
"Te drony zostały sprawdzone już w warunkach bojowych, więc kupujemy sprawdzoną broń dla wojska polskiego. Jest to produkt w 100% polski. Każdy jego element jest produkowany w Polsce - i kody źródłowe, i elektronika, wszystko to co wrażliwe, newralgiczne. Zakłócenie tych maszyn jest bardzo trudne, nie ma obawy, że ktoś sprzeda kody źródłowe naszemu przeciwnikowi i wtedy drony byłyby nie do użycia" - mówił wiceminister obrony narodowej Michał Dworczyk w programie "Minęła 8".

Michał Dworczyk, screen video
O sprawie pisaliśmy więcej tutaj. Minister Macierewicz podpisał wczoraj umowy na dostawy zestawów amunicji krążącej WARMATE.
 

W ostatnich dniach mogli państwo usłyszeć, jak rozwijają się te zakupy [ministerstwa obrony]. Rząd USA wyraził zgodę na zakup systemu Patriot. W najbliższych miesiącach nastąpi podpisanie umowy. Nasi sojusznicy w USA wielokrotnie podkreslali, że Polska jest jednym z najważniejszych partnerów w NATO, dlatego będziemy finalizować tę umowę


- powiedział wiceminister.
 
źródło: TVP Info, twitter


Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Tysol.pl Wywiad Cezarego Krysztopy z Tomaszem Szatkowskim
Blogi
avatar
.
Rosemann

Rosemannn: Jedna prosta zasada
Od upublicznienia afery KNF zdążyły pojawić się zarzuty pod adresem nie tylko pana Chrzanowskiego. Padło także, między innymi, nazwisko prezesa Narodowego Banku Polskiego, Adama Glapińskiego. I tu właśnie powinna mieć zastosowanie wspomniana, prosta zasada. W takiej sytuacji pan Glapiński, i każdy inny wymieniony w podobnym kontekście powinien mieć bardzo prosty wybór. Albo natychmiast składa pozew o naruszenie dóbr albo natychmiast składa dymisję.
avatar
Marian
Panic

M.Panic: Skandal. Takich mamy "ekspertów" ds. niemieckich i oni są "polskim głosem" w Radiu dla zagranicy
To jest po prostu skandal. Takich mamy "ekspertów" od spraw niemieckich i to oni są tym "polskim głosem" w tym państwowym Polskim Radiu dla zagranicy. Ta pani jest bodaj najczęstszym gościem w tej audycji.
avatar
poseł Janusz
Szewczak

J.Szewczak: Pokonamy Współczesną Targowicę, zdradę, zaprzaństwo i pogardę dla wszystkiego tego co polskie
Na naszych oczach dzieje się historia, i 11 listopada 2018 r. był tego dobitnym potwierdzeniem, bo to był Marsz dla Ciebie Polsko. I na nic zdadzą się igrzyska antypolskości i manipulacji takiej jak te w Łodzi z udziałem byłego premiera Donalda Tuska.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.