loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Polska Policja: Poseł Petru nie zachował się honorowo
Opublikowano dnia 23.11.2017 12:18
"Igor Stachowiak nie był pierwszą osobą. Wcześniej, w ciągu 2 lat, w podobnych okolicznościach zmarło aż 16 osób. Min. Błaszczak pozostaje na stanowisku, a postępowania dyscyplinarnego brak. #Dobre2lata?" - napisał na Twitterze Ryszard Petru. Jego wpis spotkał się ze zdecydowaną reakcją policji.

policja.pl

Panie pośle - a jakieś konkrety, a nie kłamstwa? Skąd te 16 podobnych przypadków z użyciem tasera Pan wziął? W latach 2015-2016 używaliśmy taserow ponad 1500 razy. O czym Pan pisze. Karty na stół?Gołosłownie proszę nie kłamać i obrażać policjantów, którzy dbają o bezpieczeństwo!

Panie pośle. Bardzo prosimy wskazać tych 16 konkretnych, podobnych, z użyciem tasera spraw: data, miejsce, czy było prowadzone śledztwo i jak zostało zakończone itd.? A jak takich spraw nie będzie, policjanci liczą na honorowe przeprosiny z Pana strony za kłamstwa i pomówienia!

Minął 1 dzień! Pan poseł Ryszard Petru nadal nie zachował się honorowo i nie przeprosił polskich Policjantów, którzy na co dzień z narażeniem własnego życia chronią i bronią nas wszystkich. Nie wskazał również 16 spraw o których mówił w swoich wypowiedziach.

Minął 2 dzień. Pan poseł Ryszard Petru nie przeprosił za swoje słowa dbających o nasze bezpieczeństwo polskich policjantów, a dodatkowo nazwał niektórych z nich oprawcami. Pan poseł nie wskazał również 16 konkretnych spraw, o których mówił. Policjanci czekają na przeprosiny.

Minęły 3 dni. Pan poseł @RyszardPetru nadal nie wskazał 16 postępowań, o których mówił i nadal nie zachował się honorowo. Wystarczyłoby tylko przeprosić za swoje nieprawdziwe stwierdzenia ciężko służących społeczeństwu policjantów.


- czytamy we wpisach Polskiej Policji na twitterze.

źródło: twitter


Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Tysol.pl Agnieszka Kutyłowska: "Nie jesteśmy "antyszczepionkowcami""
Blogi
avatar
Barbara
Piela

[Kliknij aby zobaczyć całość] Nowe plastusie Barbary Pieli: Pucz 2016
"Pucz", plakat, plastelina, skala 1:6
avatar
Fundacja
Łączka

Tadeusz Płużański: Rozbieramy Pałac Stalina w Warszawie
Do udziału w komitecie zapraszamy historyków, dziennikarzy, społeczników, opozycjonistów w PRL, niepodległościowców i wszystkich, którzy mają Polskę w sercu! - pisze Tadeusz Płużański Prezes Fundacji Łączka
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Adwent a komercja
Czy wierni wsłuchają się w to ważne napomnienie? Śmiem wątpić.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.