loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Kaja Godek o projekcie "Zatrzymaj aborcję": Już teraz wiadomo, że liczba podpisów będzie rekordowa
Opublikowano dnia 23.11.2017 17:19
- Za tydzień składamy projekt. Już teraz wiadomo, że liczba podpisów będzie rekordowa. Jaka? To zależy tylko od Państwa. Wciąż można i należy dostarczać podpisane karty na adres: Ogrodowa 28/30 lok. 104, 00-896 Warszawa - pisze Kaja Godek Pełnomocnik Inicjatywy #ZatrzymajAborcję, która ma na celu zakaz aborcji eugenicznej

screen YouTube

- Dziś mówiłam o tym na Zespole Parlamentarnym na rzecz Prawa do Życia. Dziękowałam też posłom, którzy zbierali podpisy w swoich regionach w biurach poselskich. Wyrazy wdzięczności także dla wszystkich, którzy już wsparli zakaz aborcji eugenicznej. To wszystko dzieje się dzięki Państwu!


- pisze Kaja Godek\n
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
reklama_pionowa
Wideo gen. Komornicki: Rosjanie przygotowują się do wojny na dużą skalę
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Gdzie jest ojczyzna Frasyniuka?
"Dla naszego dobra, w obronie Konstytucji, niech nas skarżą do TSUE."
avatar
Maciej
Michalski

[Kliknij aby zobaczyć całość] Nowy rysunek Michalskiego: Konstytucja
Ten i więcej rysunków w najnowszym "Tygodniku Solidarność" dostępnym również w aplikacji mobilnej.
avatar
Przemysław
Jarasz

Przemysław Jarasz: Baby-boom także w Zabrzu. Pozytywny efekt programu 500+ widać w centrum porodowym
Baby-boom dotarł i do Zabrza. Na poród w należącym do gminy nowoczesnym Centrum Zdrowia Kobiety i Dziecka w Zabrzu - Biskupicach decyduje się coraz więcej kobiet. Dyrekcja placówki zapewnia i potwierdza, że pacjentki doceniają kompetencje personelu, przestronne, wyposażone w nowoczesny sprzęt medyczny sale porodowe oraz kompleksowość oferty zabrzańskiej placówki. Nie bez znaczenia wydaje się jednak w tym kontekście prorodzinna polityka obecnego rządu, w tym zwłaszcza program 500+. 
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.