loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Kaja Godek o projekcie "Zatrzymaj aborcję": Już teraz wiadomo, że liczba podpisów będzie rekordowa
Opublikowano dnia 23.11.2017 17:19
- Za tydzień składamy projekt. Już teraz wiadomo, że liczba podpisów będzie rekordowa. Jaka? To zależy tylko od Państwa. Wciąż można i należy dostarczać podpisane karty na adres: Ogrodowa 28/30 lok. 104, 00-896 Warszawa - pisze Kaja Godek Pełnomocnik Inicjatywy #ZatrzymajAborcję, która ma na celu zakaz aborcji eugenicznej

screen YouTube

- Dziś mówiłam o tym na Zespole Parlamentarnym na rzecz Prawa do Życia. Dziękowałam też posłom, którzy zbierali podpisy w swoich regionach w biurach poselskich. Wyrazy wdzięczności także dla wszystkich, którzy już wsparli zakaz aborcji eugenicznej. To wszystko dzieje się dzięki Państwu!


- pisze Kaja Godek\n
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo gen. Komornicki: Rosjanie przygotowują się do wojny na dużą skalę
Blogi
avatar
Portal
Stoczniowy

Portal Stoczniowy: MON szykuje dokumenty do programu Miecznik
Ministerstwo obrony narodowej przekazało redakcji Portalu Stoczniowego informację, że trwa przygotowanie niezbędnych dokumentów umożliwiających wszczęcie postępowania na pozyskanie okrętów obrony wybrzeża o kryptonimie Miecznik. Czy MON wróci do koncepcji wzmocnienia floty okrętów nawodnych?
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Warszawska wersja "Bajek z mchu i paproci"
Ciekawy jestem, co zaproponują kolejni kandydaci, którzy na pewno też będą pytani o przyszłość stalinowskiego reliktu.
avatar
Jerzy
Bukowski

Dekalog na szkołach
Wójt tłumaczy, że zareagował na to, jak katolicy traktowani są na Zachodzie, gdzie dyskryminuje się ich, a promuje zło moralne w postaci aborcji, eutanazji, związków homoseksualnych.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.