loading
Proszę czekać...
Kaja Godek o projekcie "Zatrzymaj aborcję": Już teraz wiadomo, że liczba podpisów będzie rekordowa
Opublikowano dnia 23.11.2017 17:19
- Za tydzień składamy projekt. Już teraz wiadomo, że liczba podpisów będzie rekordowa. Jaka? To zależy tylko od Państwa. Wciąż można i należy dostarczać podpisane karty na adres: Ogrodowa 28/30 lok. 104, 00-896 Warszawa - pisze Kaja Godek Pełnomocnik Inicjatywy #ZatrzymajAborcję, która ma na celu zakaz aborcji eugenicznej

screen YouTube

- Dziś mówiłam o tym na Zespole Parlamentarnym na rzecz Prawa do Życia. Dziękowałam też posłom, którzy zbierali podpisy w swoich regionach w biurach poselskich. Wyrazy wdzięczności także dla wszystkich, którzy już wsparli zakaz aborcji eugenicznej. To wszystko dzieje się dzięki Państwu!


- pisze Kaja Godek\n
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Agnieszka Romaszewska: Ukraina postawiła na Niemcy. I się na tym przejedzie
Blogi
avatar
Marcin
Brixen

Marcin Brixen: Akcja ratunkowa akwarystów pod M-3
Kiedy zaczęła się panika, mało kto przypominał sobie buńczuczne zapowiedzi. Do tych osób należał oczywiście tata Łukaszka. Lutowego popołudnia siedział spokojnie w kuchni i spokojnie popijając herbatę obserwował miotające się po mieszkaniu mamę i babcię Łukaszka.
avatar
Grzegorz Gołębiewski
(grzechg)

Grzegorz Gołębiewski: Porażka inicjatorów "antysemickiej fali" w Polsce
Jest oczywiście czuły punkt w polskiej tożsamości dotyczący II wojny światowej. To jest nasza powszechna jeszcze świadomość, że walczyliśmy od samego początku z Niemcami, że mieliśmy Armię Krajową, że pomagaliśmy Żydom pod groźbą kary śmierci. Tej świadomości nie mają ani Zachód, ani USA, ani światowa opinia publiczna.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Sendlerowa na cenzurowanym
Po kończących się właśnie feriach zimowych, sprawa patrona dla Zespołu Szkół w Izdebniku z pewnością powróci.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.