loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
"Różaniec do Granic" w USA. Organizatorka: Nieustannie podziwiam Polskę
Opublikowano dnia 03.12.2017 17:58
12 grudnia, w święto Matki Bożej z Guadalupe odbędzie się inspirowane "Różańcem do Granic" wydarzenie modlitewne na terenie Stanów Zjednoczonych, które ma nosić nazwę "Różaniec na Wybrzeżach i Granicach".

zbiory własne
Nieustannie podziwiam Polskę
- powiedziała Patricia Lemmon, jedna z organizatorek wydarzenia.
 
Wciąż i wciąż (Polacy) pokazują swoją oddanie rzeczywistości. Ich przepisy dotyczące prawa do życia i inicjatywy zachęcające rodziny do posiadania dzieci, wspieranie rodzin, gdy spodziewane jest dziecko z zespołem Downa, witanie chrześcijańskich uchodźców, ale blokowanie dżihadystów, są latarnią inteligencji połączonej z dobrocią pośród naprawdę ciemnych wiadomości z umierającej świeckej Europy Zachodniej
- dodała.

Różaniec nie będzie oplatał całego, ogromnego terytorium Stanów Zjednoczonych. Będą to przedstawiciele wszystkich stanów modlący się jako tarcze reprezentacji swoich okręgów.
 
Katolicy odmawią różaniec w USA, aby chronić naród od 'Dżihadu' i 'aborcji.' Najpierw w Polsce. Następnie w Irlandii. Teraz w Ameryce
- napisała przyszła uczetniczka na Twitterze.

 

źródło: lifesitenews.com, TT

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Konferencja "Układy zbiorowe drogą do społecznej gospodarki rynkowej" - Piotr Duda
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Niech szkoły zaopiekują się miejscami pamięci
Umiejętna praca wychowawcza nauczycieli przyniosłaby znakomite rezultaty w tej materii.
avatar
Przemysław
Jarasz

Koniec psychozy strachu wśród kobiet w Zabrzu. Policja wytropiła zboczeńca
Koniec horroru i życia w strachu kobiet w śródmieściu Zabrza. Mężczyzna, który w okolicy podziemnego przejścia pod torami kolejowymi przy ul. Damrota (nieopodal stadionu Górnika Zabrze) napadał na kobiety, został wytropiony i zatrzymany przez zabrzańskich policjantów. Na wniosek prokuratury sąd wysłał go za kraty na co najmniej trzy miesiące. Jednakże za usiłowanie zgwałcenia trzech kobiet i doprowadzenia ich do tzw. innej czynności seksualnej, mężczyźnie grozi do 12 lat więzienia. Kara ta może zostać zwiększona o połowę, gdyż podejrzany działał w warunkach recydywy. Zaledwie w 2015 roku opuścił mury więzienia, gdzie odsiadywał wyrok również za przestępstwa na tle seksualnym.
avatar
Marian
Panic

Marian Panic: Michael Bartsch [TAZ]: "..."Różaniec do granic" został Euroregionowi Nysa oszczędzony"
Straszna, po prostu straszna jest ta niemiecka propaganda. Jest tak nieznośna, tak nachalna, że nawet gdyby się człowiek bronił przed tym rękami i nogami, to jednak trudno nie doszukiwać się analogii do propagandy z tamtych najbardziej mrocznych czasów. Kiedyś miałem w ręku numer wychodzącej przed wojną (i w czasie wojny) bardzo popularnej na Śląsku gazety „Der Oberschlesische Wanderer" (Górnośląski wędrowiec) poświęconej w dużym stopniu tematyce polsko-niemieckiego pogranicza (w latach dwudziestych i wcześnej pojawiały się tam nawet teksty w języku polskim). Wierzcie mi, ale ta dzisiejsza Polen-Hetze bardzo przypomina i w niczym nie ustępuje - przynajmniej pod względem nachalności - tamtej antypolskiej nagonce z lat poprzedzających wojnę, choć oczywiście jej charakter jest nieco inny.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.