loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
"Różaniec do Granic" w USA. Organizatorka: Nieustannie podziwiam Polskę
Opublikowano dnia 03.12.2017 17:58
12 grudnia, w święto Matki Bożej z Guadalupe odbędzie się inspirowane "Różańcem do Granic" wydarzenie modlitewne na terenie Stanów Zjednoczonych, które ma nosić nazwę "Różaniec na Wybrzeżach i Granicach".

zbiory własne
Nieustannie podziwiam Polskę
- powiedziała Patricia Lemmon, jedna z organizatorek wydarzenia.
 
Wciąż i wciąż (Polacy) pokazują swoją oddanie rzeczywistości. Ich przepisy dotyczące prawa do życia i inicjatywy zachęcające rodziny do posiadania dzieci, wspieranie rodzin, gdy spodziewane jest dziecko z zespołem Downa, witanie chrześcijańskich uchodźców, ale blokowanie dżihadystów, są latarnią inteligencji połączonej z dobrocią pośród naprawdę ciemnych wiadomości z umierającej świeckej Europy Zachodniej
- dodała.

Różaniec nie będzie oplatał całego, ogromnego terytorium Stanów Zjednoczonych. Będą to przedstawiciele wszystkich stanów modlący się jako tarcze reprezentacji swoich okręgów.
 
Katolicy odmawią różaniec w USA, aby chronić naród od 'Dżihadu' i 'aborcji.' Najpierw w Polsce. Następnie w Irlandii. Teraz w Ameryce
- napisała przyszła uczetniczka na Twitterze.

 

źródło: lifesitenews.com, TT

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Agnieszka Romaszewska: Ukraina postawiła na Niemcy. I się na tym przejedzie
Blogi
avatar
Marek
Budzisz

Marek Budzisz: Kolejna rewolucja w rosyjskiej strefie wpływów, tym razem aksamitna w Armenii
Wszystko wskazuje na to, że fala protestów w Armenii, które zaczęły się w ubiegły poniedziałek, po wczorajszych akcjach policji może się wymknąć spod kontroli. Dziś kolejny dzień demonstracji ulicznych, ale obserwuje się też dość istotne zmiany. Po raz pierwszy wśród protestujących pojawili się ludzie w wojskowych uniformach, jak informuje ormiańska stacja radiowa Azatujon, są to żołnierze, którzy ze swym dowódcą w randze pułkownika postanowili pokazać, że „wojsko jest z narodem”.
avatar
poseł Janusz
Szewczak

Janusz Szewczak: Sztukmistrz z Londynu znów nadaje
Były minister finansów Jan Vincent Rostowski mistrz kreatywnej księgowości znów wciska przysłowiową ciemnotę, że to rząd PO-PSL i on osobiście uszczelnili system podatkowy w tym VAT i podjęli walkę z nielegalnym hazardem i chwali się, że był „niezmiernie skuteczny do końca”. Jaki trzeba mieć tupet, ile pychy i zakłamania, żeby tak jak były wicepremier, minister finansów Jan Vincent Rostowski kłamliwie atakować, krytykować i pouczać polski rząd, gdy samemu powinno się odpowiadać nie tylko przed komisją śledczą, co już wkrótce nastąpi, ale i przed Trybunałem Stanu, za to co uczyniło się Polsce, Polakom, a zwłaszcza polskim finansom publicznym.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Zdrajcy śmieją się nam w nos
Apeluję do prezydenta Andrzeja Dudy o szybkie zajęcie się tą bardzo ważną z punktu widzenia imponderabiliów narodowych oraz polityki historycznej sprawą
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.