loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
"Różaniec do Granic" w USA. Organizatorka: Nieustannie podziwiam Polskę
Opublikowano dnia 03.12.2017 17:58
12 grudnia, w święto Matki Bożej z Guadalupe odbędzie się inspirowane "Różańcem do Granic" wydarzenie modlitewne na terenie Stanów Zjednoczonych, które ma nosić nazwę "Różaniec na Wybrzeżach i Granicach".

zbiory własne
Nieustannie podziwiam Polskę
- powiedziała Patricia Lemmon, jedna z organizatorek wydarzenia.
 
Wciąż i wciąż (Polacy) pokazują swoją oddanie rzeczywistości. Ich przepisy dotyczące prawa do życia i inicjatywy zachęcające rodziny do posiadania dzieci, wspieranie rodzin, gdy spodziewane jest dziecko z zespołem Downa, witanie chrześcijańskich uchodźców, ale blokowanie dżihadystów, są latarnią inteligencji połączonej z dobrocią pośród naprawdę ciemnych wiadomości z umierającej świeckej Europy Zachodniej
- dodała.

Różaniec nie będzie oplatał całego, ogromnego terytorium Stanów Zjednoczonych. Będą to przedstawiciele wszystkich stanów modlący się jako tarcze reprezentacji swoich okręgów.
 
Katolicy odmawią różaniec w USA, aby chronić naród od 'Dżihadu' i 'aborcji.' Najpierw w Polsce. Następnie w Irlandii. Teraz w Ameryce
- napisała przyszła uczetniczka na Twitterze.

 

źródło: lifesitenews.com, TT

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
reklama_pionowa
Wideo Adam Andruszkiewicz [K'15]: Głosowałem w obronie ministra Macierewicza i już tłumaczę dlaczego
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Bukowski: Apel o apolityczność ZHP
Wzywam Was do opamiętania, druhny i druhowie ze Związku, w którym spędziłem wiele lat harcerskiej oraz instruktorskiej służby.
avatar
.
Rosemann

Rosemann: „La Pasionarie” i „Pistolety” czyli jeszcze bardziej totalna
Irracjonalna jest radość polityków i zwolenników rządzącej prawicy, że obdarowani zostali przeciwnikiem.którego działania właśnie obserwujemy. To owszem, na pierwszy rzut oka jest śmieszne. Jest też mało skuteczne bo dla większości społeczeństwa a także (co widać z komentarzy w mediach społecznościowych) dla całkiem twardej opozycji wobec władzy po prostu niestrawne i nie akceptowalne. Tyle, że efektem nieskutecznego radykalizmu zazwyczaj jest jeszcze większy radykalizm.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Wątpliwa sława Szkieletora
Ranking otwiera przesławne dzieło Antoni Gaudiego - barcelońska świątynia Sagrada Familia.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.