loading
Proszę czekać...
"Różaniec do Granic" w USA. Organizatorka: Nieustannie podziwiam Polskę
Opublikowano dnia 03.12.2017 17:58
12 grudnia, w święto Matki Bożej z Guadalupe odbędzie się inspirowane "Różańcem do Granic" wydarzenie modlitewne na terenie Stanów Zjednoczonych, które ma nosić nazwę "Różaniec na Wybrzeżach i Granicach".

zbiory własne
Nieustannie podziwiam Polskę
- powiedziała Patricia Lemmon, jedna z organizatorek wydarzenia.
 
Wciąż i wciąż (Polacy) pokazują swoją oddanie rzeczywistości. Ich przepisy dotyczące prawa do życia i inicjatywy zachęcające rodziny do posiadania dzieci, wspieranie rodzin, gdy spodziewane jest dziecko z zespołem Downa, witanie chrześcijańskich uchodźców, ale blokowanie dżihadystów, są latarnią inteligencji połączonej z dobrocią pośród naprawdę ciemnych wiadomości z umierającej świeckej Europy Zachodniej
- dodała.

Różaniec nie będzie oplatał całego, ogromnego terytorium Stanów Zjednoczonych. Będą to przedstawiciele wszystkich stanów modlący się jako tarcze reprezentacji swoich okręgów.
 
Katolicy odmawią różaniec w USA, aby chronić naród od 'Dżihadu' i 'aborcji.' Najpierw w Polsce. Następnie w Irlandii. Teraz w Ameryce
- napisała przyszła uczetniczka na Twitterze.

 

źródło: lifesitenews.com, TT

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Tysol.pl Wywiad Cezarego Krysztopy z Tomaszem Szatkowskim
Blogi
avatar
Dariusz
Łaszyca

Dariusz Łaszyca: Polak Prymasem
Dzisiaj prymas Polski abp Wojciech Polak został laureatem „Tygodnika Powszechnego”, otrzymał medal św. Jerzego. Jak opublikowano na stronach tygodnika, otrzymał go „za walkę ze smokiem podziałów, które oddaliły od siebie Polaków. Za to, że jest siłą spokoju naszego Kościoła. Za to, że jednoczy wspólnotę swoim opanowaniem i pokorą – w naszych czasach cechami unikalnymi”.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: "Nowy Sącz w hołdzie bohaterom niepodległości"
Na wykonanej z jasnego piaskowca tablicy znajduje się prawie 120 nazwisk sądeczan, którzy zapisali się w historii miasta w okresie, kiedy odzyskiwaliśmy w 1918 roku niepodległość.
avatar
Marek
Budzisz

Marek Budzisz: Po co wprowadza się sankcje przeciw Rosji?
Na dzisiejszym posiedzeniu ministrów spraw zagranicznych państw Unii Europejskiej podjęto decyzję o wprowadzeniu nowego mechanizmu nakładania sankcji wobec państw, które naruszają międzynarodową konwencję o zakazie rozprzestrzeniania broni chemicznej. Propozycja była autorstwa Wielkiej Brytanii, wsparła ją Francja, ale również wyraźnie za wprowadzeniem nowych mechanizmów opowiedziały się państwa z naszego regionu – prócz Polski, również Słowacja, Słowenia, Węgry, Chorwacja, Czechy i Rumunia oraz Bułgaria. Jeżeli ta wspólnota poglądów jest pierwszym efektem bukareszteńskiego posiedzenia wspólnoty Trójmorza, to jest to dobry zwiastun na przyszłość. Przede wszystkim z tego powodu, że niezależnie od ożywionych kontaktów dyplomatycznych państw naszego regionu z Moskwą (w ubiegłych dwóch tygodniach byli tam z wizytą ministrowie spraw zagranicznych Słowacji i Węgier), jeśli idzie o kwestie bezpieczeństwa i sprawy zasadnicze, linia polityczna jest jedna.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.