loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Ks. Lemański atakuje Beatę Szydło: "Taką miała Polska Premier, na jaką sobie zasłużyła"
Opublikowano dnia 12.12.2017 12:17
- A to nawałnica przyszła do Rytla zbyt szybko i bez stosownej zapowiedzi. A to wredna Europa przegłosowała najmądrzejszą Premier w Unii Europejskiej. A to drzewo zaatakowało pani limuzynę w drodze do Brzeszcz, A to opowiadała Pani Polakom bajki o płatnych protestach przed sądami - pisze Wojciech Lemański

screen YouTube

- Uczciwy człowiek, po jednej takiej wpadce zapadłby się ze wstydu pod ziemię. Taką miała Polska Premier, na jaką sobie zasłużyła. Trudno. Dobrze, że podała się Pani do dymisji. Ale może by tak jeszcze Polaków przeprosić?


- pisze ksiądz "obrońca demokracji"\n
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
reklama_pionowa
Wideo Prof. Romuald Szeremietiew: Polska może wrócić do pozycji mocarstwowej
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Bukowski: Apel o apolityczność ZHP
Wzywam Was do opamiętania, druhny i druhowie ze Związku, w którym spędziłem wiele lat harcerskiej oraz instruktorskiej służby.
avatar
.
Rosemann

Rosemann: „La Pasionarie” i „Pistolety” czyli jeszcze bardziej totalna
Irracjonalna jest radość polityków i zwolenników rządzącej prawicy, że obdarowani zostali przeciwnikiem.którego działania właśnie obserwujemy. To owszem, na pierwszy rzut oka jest śmieszne. Jest też mało skuteczne bo dla większości społeczeństwa a także (co widać z komentarzy w mediach społecznościowych) dla całkiem twardej opozycji wobec władzy po prostu niestrawne i nie akceptowalne. Tyle, że efektem nieskutecznego radykalizmu zazwyczaj jest jeszcze większy radykalizm.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Wątpliwa sława Szkieletora
Ranking otwiera przesławne dzieło Antoni Gaudiego - barcelońska świątynia Sagrada Familia.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.