loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
[video] Zbigniew Gryglas: Dzisiaj obchodzimy rocznicę Stanu Wojennego. Pokaż, że jesteś Polakiem
Opublikowano dnia 13.12.2017 17:03
Poseł Zbigniew Gryglas opublikował na swoim Twitterze krótki film, w którym zachęca wszystkich rodaków do tego, aby dzisiejszego dnia - 13 grudnia, z okazji rocznicy wprowadzenia Stanu Wojennego okazać swój patriotyzm.

Zbigniew Gryglas, screen video

Dzisiaj obchodzimy rocznicę wprowadzenia Stanu Wojennego. Pomódl się za Ofiary, zapal świeczkę, zrób cokolwiek. Pokaż, że jesteś Polakiem!


- mówił poseł Zbigniew Gryglas.
 
źródło: twitter

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
reklama_pionowaNajnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Konferencja "Układy zbiorowe drogą do społecznej gospodarki rynkowej" - Piotr Duda
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Bukowski: Apel o apolityczność ZHP
Wzywam Was do opamiętania, druhny i druhowie ze Związku, w którym spędziłem wiele lat harcerskiej oraz instruktorskiej służby.
avatar
.
Rosemann

Rosemann: „La Pasionarie” i „Pistolety” czyli jeszcze bardziej totalna
Irracjonalna jest radość polityków i zwolenników rządzącej prawicy, że obdarowani zostali przeciwnikiem.którego działania właśnie obserwujemy. To owszem, na pierwszy rzut oka jest śmieszne. Jest też mało skuteczne bo dla większości społeczeństwa a także (co widać z komentarzy w mediach społecznościowych) dla całkiem twardej opozycji wobec władzy po prostu niestrawne i nie akceptowalne. Tyle, że efektem nieskutecznego radykalizmu zazwyczaj jest jeszcze większy radykalizm.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Wątpliwa sława Szkieletora
Ranking otwiera przesławne dzieło Antoni Gaudiego - barcelońska świątynia Sagrada Familia.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.