loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Instalacja z Kaczyńskim, Macierewiczem i Ziobrą pożerającymi "Liść Demokracji" przyjechała... z Niemiec?
Opublikowano dnia 14.12.2017 00:01
Podróżująca po Polsce instalacja, mająca być protestem przeciwko rządom Prawa i Sprawiedliwości oraz reformom, w kształcie zielonego liścia demokracji pożeranego przez robaki podpisane między innymi nazwiskami Kaczyńskiego i Ziobry, zadziwiająco przypomina podobną instalację, która wzięła udział w tegorocznym "karnawale" w Duseldorfie, obok psa z twarzą Kaczyńskiego pożerającego "demokrację" i wydalającego "dyktaturę" czy prezydenta Trumpa uprawiającego seks ze Statuą Wolności

screen TT
Podróżujący po Polsce "Liść Demokracji"A tutaj jeszcze w wersji niemieckiej z niemieckimi napisami podczas karnawału w Duseldorfie
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
reklama_pionowaNajnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Adam Andruszkiewicz [K'15]: Głosowałem w obronie ministra Macierewicza i już tłumaczę dlaczego
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Bukowski: Apel o apolityczność ZHP
Wzywam Was do opamiętania, druhny i druhowie ze Związku, w którym spędziłem wiele lat harcerskiej oraz instruktorskiej służby.
avatar
.
Rosemann

Rosemann: „La Pasionarie” i „Pistolety” czyli jeszcze bardziej totalna
Irracjonalna jest radość polityków i zwolenników rządzącej prawicy, że obdarowani zostali przeciwnikiem.którego działania właśnie obserwujemy. To owszem, na pierwszy rzut oka jest śmieszne. Jest też mało skuteczne bo dla większości społeczeństwa a także (co widać z komentarzy w mediach społecznościowych) dla całkiem twardej opozycji wobec władzy po prostu niestrawne i nie akceptowalne. Tyle, że efektem nieskutecznego radykalizmu zazwyczaj jest jeszcze większy radykalizm.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Wątpliwa sława Szkieletora
Ranking otwiera przesławne dzieło Antoni Gaudiego - barcelońska świątynia Sagrada Familia.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.