loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Tomasz Rożek min. o Rostowskim: Partia rządząca ma w elitach wielu tajnych współpracowników
Opublikowano dnia 14.12.2017 12:46
- "Z punktu widzenia ustrojowego to, co dzieje się w Polsce, jest w pewnym sensie bardziej drastyczne, niż wprowadzenie stanu wojennego". Powiedział w Radiu Zet były minister finansów i polityk PO Jacek Rostowski - pisze dziennikarz Tomasz Rożek

screen YouTube

- I tak myśle, dlaczego ktokolwiek dziwi się że PiS ma 50proc i ciagle rośnie? I druga myśl. Gdybym wierzył w spiskowe teorie to powiedziałbym ze partia rządząca ma w dzisiejszych elitach wielu tajnych współpracowników.


- pisze Rożek

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
reklama_pionowa
Wideo Tysol.pl Wywiad Cezarego Krysztopy z Tomaszem Szatkowskim
Blogi
avatar
.
Rosemann

Rosemann: Rabaty pełne Cybów
Jednym z ulubionych komentarzy zwolenników PiS, udzielających się w sieci w odniesieniu do przejawów czystej nienawiści pojawiających się w wypowiedziach zwolenników radykalnej opozycji jest ostrzeżenie przed wyhodowaniem kolejnego Cyby. Ja mam poważniejsze obawy. Wydaje mi się, że chodzi nie o hodowlę kolejnego Cyby a o cale rabaty Cybów. Rosnące, niestety, prawdopodobnie po obu stronach. Już nie sporu a pełnej zajadłości i pozbawionej zasad wojny.
avatar
Adam
Zyzman

Adam Zyzman: Powrót do "ery pary"
"Parowozjada" w Chabówce
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Pieracki zostanie pochowany w mauzoleum
Ponowny pochówek generała Bronisława Pierackiego odbędzie się 14 października na Starym Cmentarzu w Nowym Sączu.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.