loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
[video] Obstrukcja i blokowanie mównicy przez opozycję w Senacie: "Skandal niewyobrażalny"
Opublikowano dnia 14.12.2017 13:16
Zarzucając marszałkowi Karczewskiemu uniemożliwienie wystąpienia sędziemu Sądu Najwyższego i Rzecznikowi Praw Obywatelskich opozycja w osobie senatora Bogdana Klicha zablokowała senatorska mównicę, a zapisani do głosu senatorowie opozycji odmawiają zabrania głosu blokując porządek obrad. Całą sytuację blokujący mównicę senator Bogdan Klich [PO] nazwał "niewyobrażalnym skandalem"

screen YouTube
\n\n\n\n\n
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
reklama_pionowaNajnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Konferencja "Układy zbiorowe droga do społecznej gospodarki rynkowej" - Debata publicystów
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Bukowski: Apel o apolityczność ZHP
Wzywam Was do opamiętania, druhny i druhowie ze Związku, w którym spędziłem wiele lat harcerskiej oraz instruktorskiej służby.
avatar
.
Rosemann

Rosemann: „La Pasionarie” i „Pistolety” czyli jeszcze bardziej totalna
Irracjonalna jest radość polityków i zwolenników rządzącej prawicy, że obdarowani zostali przeciwnikiem.którego działania właśnie obserwujemy. To owszem, na pierwszy rzut oka jest śmieszne. Jest też mało skuteczne bo dla większości społeczeństwa a także (co widać z komentarzy w mediach społecznościowych) dla całkiem twardej opozycji wobec władzy po prostu niestrawne i nie akceptowalne. Tyle, że efektem nieskutecznego radykalizmu zazwyczaj jest jeszcze większy radykalizm.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Wątpliwa sława Szkieletora
Ranking otwiera przesławne dzieło Antoni Gaudiego - barcelońska świątynia Sagrada Familia.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.