loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
[video] Zygmunt Poziomka. Jak rozmawiać z KODem?: Nie bać się. Prosto w oczy
Opublikowano dnia 14.12.2017 16:15
- Powiedziałem "dość siedzenia przed telewizorem i przyglądania się temu biernie". Trzeba stanąć dzisiaj naprzeciwko tych ludzi i mówić im to prosto w oczy. Nie bać się tego, to jest nasz wspólny dom. Polska jest naszym wspólnym domem, moim ich i wielu wielu innych, ale to trzeba mówić: My was już nie chcemy - mówił w wywiadzie z Ewą Stankiewicz pan Zygmunt Poziomka, znany z otwartego wyrażania poparcia dla reform PiS

Cezary Krysztopa

- Odpowiadają, ze jestem nienormalny, wariat


- mówi pan Poziomka

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
reklama_pionowa
Wideo Konferencja "Układy zbiorowe droga do społecznej gospodarki rynkowej" - Debata publicystów
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Bukowski: Apel o apolityczność ZHP
Wzywam Was do opamiętania, druhny i druhowie ze Związku, w którym spędziłem wiele lat harcerskiej oraz instruktorskiej służby.
avatar
.
Rosemann

Rosemann: „La Pasionarie” i „Pistolety” czyli jeszcze bardziej totalna
Irracjonalna jest radość polityków i zwolenników rządzącej prawicy, że obdarowani zostali przeciwnikiem.którego działania właśnie obserwujemy. To owszem, na pierwszy rzut oka jest śmieszne. Jest też mało skuteczne bo dla większości społeczeństwa a także (co widać z komentarzy w mediach społecznościowych) dla całkiem twardej opozycji wobec władzy po prostu niestrawne i nie akceptowalne. Tyle, że efektem nieskutecznego radykalizmu zazwyczaj jest jeszcze większy radykalizm.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Wątpliwa sława Szkieletora
Ranking otwiera przesławne dzieło Antoni Gaudiego - barcelońska świątynia Sagrada Familia.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.