loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Rocznica "Czarnego Czwartku". Premier Morawiecki: Nasze starania są wypełnieniem ich testamentu
Opublikowano dnia 17.12.2017 10:38
Premier Morawiecki napisał tweeta o pamięci ofiar Gdańska'70. Zaatakował go zastępca Adama Michnika, Jarosław Kurski wyrzucając mu pomijanie Lecha Wałęsy.

Ministerstwo Rozwoju
"Chłopcy z Grabówka, chłopcy z Chyloni, dzisiaj milicja użyła broni" Dzisiaj wspominamy Czarny Czwartek 1970 r. Ofiar zbrodni reżimu komunistycznego, bohaterów naszej wolności, nigdy nie zapomnimy. Nasze starania o lepszą Polskę są wypełnieniem ich testamentu. Cześć Ich Pamięci!
- napisał Mateusz Morawiecki.

 

 \n\n\n\n\n\n\n\n\n
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Adam Andruszkiewicz [K'15]: Głosowałem w obronie ministra Macierewicza i już tłumaczę dlaczego
Blogi
avatar
Marek
Budzisz

Marek Budzisz: Putin w Soczi – „My pójdziemy do raju a oni po prostu zdechną”
Wczoraj zakończyło się w Soczi jubileuszowe, bo 15-te, spotkanie Klubu Wałdajskiego. Jego zwieńczeniem było publiczne wystąpienie prezydenta Putina, co nie jest szczególnie oryginalne, bo Putin, będący jednym z twórców tego klubu zrzeszającego najwybitniejszych rosyjskich i międzynarodowych specjalistów spraw międzynarodowych, występuje na spotkaniach Wałdaju, regularnie, co rok. Gdybym wystąpienie rosyjskiego prezydenta miał określić jednym zdaniem, to powiedziałbym, że mamy do czynienia z deklaracją wyczekiwania na ruch rywali.
avatar
Paweł
Janowski

Paweł Janowski: Księża są naszymi braćmi
I stało się. Ustanowiono dzień 19 października Narodowym Dniem Pamięci Kapłanów Niezłomnych i świętem państwowym. Sejm podjął decyzję o uhonorowaniu „prześladowanych księży, niezłomnych obrońców wiary chrześcijańskiej i niepodległej Polski”.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Umarł krakowski globtrotter
Grodecki zasłynął ułożonym przez siebie „Dekalogiem podróżnika”:
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.