loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Krystyna Pawłowicz o Kornelu Morawieckim: Sympatyczny Pan Marszałek Senior rozbija elektorat PiS
Opublikowano dnia 02.01.2018 17:37
- Sympatyczny Pan Marszałek Senior niestety,świątecznie rozbija elektorat PIS swymi opiniami odmiennymi od stanowiska partii rządzącej,podważając do nas zaufanie wyborców we wszystkich możliwych mediach - pisze poseł Krystyna Pawłowicz

screen YouTube

- Ale, Panie Marszałku,naszym liderem jest Prezes PIS ,a nie - z należnym szacunkiem i sympatią - szef Koła „Wolni i Solidarni”.Nasz Lider od lat jest tylko jeden..


- pisze Krystyna Pawłowicz

 
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Konferencja "Układy zbiorowe droga do społecznej gospodarki rynkowej" - Debata publicystów
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Wyborcze esemesy
Mam nadzieję, że nikt, kto wysłał dzisiaj esemesa lub odbył rozmowę telefoniczną o kandydatach do samorządów nie zostanie pociągnięty do odpowiedzialności karnej.
avatar
Resortowy
Renegat

Resortowy Renegat: Cisza wyborcza…
Od wielu lat, kiedy dostęp do sieci jest powszechny, politycy publicyści czy komentatorzy zadają sobie pytane, właśnie o ową ciszę wyborczą.
avatar
Ryszard
Czarnecki

Ryszard Czarnecki: W Pardubicach odbyło się święto polskiego żużla
Dziś cisza wyborcza - a więc będzie o sporcie. W Czechach (Pardubice) odbył się decydujący o tytule mistrza świata juniorów na żużlu trzeci turniej IMŚJ ( poprzednie w Polsce i na Łotwie). Wygrał go Polak, mistrzem został Polak, wicemistrzem tez Polak. Poniżej publikuję wywiad, którego udzieliłem na ten temat „Tygodnikowi Żużlowemu”. Rozmawiał ze mną red Radosław Zieliński.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.