loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Lubnauer: Ryszard nie ma zaufania do mnie. Jestem współautorem programu partii, warto, żeby pamiętał
Opublikowano dnia 03.01.2018 10:55
- Przede wszystkim Ryszard nie ma zaufania do mnie i do tego, w jakim kierunku poprowadzę Nowoczesną. Chciałabym uspokoić wyborców: zdecydowanie wartości liberalne są dla mnie najważniejsze, przypominam, że jestem współautorem programu partii, warto, żeby Ryszard o tym pamiętał - powiedziała przewodnicząca Nowoczesnej Katarzyna Lubnauer.

zrzut ekranu - Youtube.com
Wczoraj Katarzyna Lubnauer wybrała nowych wiceprzewodniczących partii - wśród nich nie znalazł się Ryszard Petru. Funkcje wiceprzewodniczących przejęli Kamila Gasiuk-Pihowicz, Jerzy Meysztowicz, Witold Zembaczyński oraz Tadeusz Grabarek. Dotychczasowy sekretarz generalny Adam Szłapka oraz skarbnik Mirosław Pampuch zachowali swoje funkcje w zarządzie partii.

Lubnauer, w rozmowie z Onetem, tłumaczyła, że Ryszard Petru sam mówił wcześniej, że nie jest zainteresowany funkcją wiceprzewodniczącego w Nowoczesnej, a chce się zająć tworzeniem programu gospodarczego.

 - Warto również przypomnieć, że jestem współtwórcą programu Nowoczesnej, redagowaliśmy go wspólnie z Pawłem Rabiejem, dlatego jest on dla mnie podstawowym kręgosłupem wyznaczającym kierunek, w którym idzie Nowoczesna

- podkreśliła przewodnicząca Nowoczesnej.

/ Źródło: Onet.pl

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo "Konstytucja dla obywateli, nie dla elit". Wywiad z Ewą Tomaszewską
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Niech szkoły zaopiekują się miejscami pamięci
Umiejętna praca wychowawcza nauczycieli przyniosłaby znakomite rezultaty w tej materii.
avatar
Przemysław
Jarasz

Koniec psychozy strachu wśród kobiet w Zabrzu. Policja wytropiła zboczeńca
Koniec horroru i życia w strachu kobiet w śródmieściu Zabrza. Mężczyzna, który w okolicy podziemnego przejścia pod torami kolejowymi przy ul. Damrota (nieopodal stadionu Górnika Zabrze) napadał na kobiety, został wytropiony i zatrzymany przez zabrzańskich policjantów. Na wniosek prokuratury sąd wysłał go za kraty na co najmniej trzy miesiące. Jednakże za usiłowanie zgwałcenia trzech kobiet i doprowadzenia ich do tzw. innej czynności seksualnej, mężczyźnie grozi do 12 lat więzienia. Kara ta może zostać zwiększona o połowę, gdyż podejrzany działał w warunkach recydywy. Zaledwie w 2015 roku opuścił mury więzienia, gdzie odsiadywał wyrok również za przestępstwa na tle seksualnym.
avatar
Marian
Panic

Marian Panic: Michael Bartsch [TAZ]: "..."Różaniec do granic" został Euroregionowi Nysa oszczędzony"
Straszna, po prostu straszna jest ta niemiecka propaganda. Jest tak nieznośna, tak nachalna, że nawet gdyby się człowiek bronił przed tym rękami i nogami, to jednak trudno nie doszukiwać się analogii do propagandy z tamtych najbardziej mrocznych czasów. Kiedyś miałem w ręku numer wychodzącej przed wojną (i w czasie wojny) bardzo popularnej na Śląsku gazety „Der Oberschlesische Wanderer" (Górnośląski wędrowiec) poświęconej w dużym stopniu tematyce polsko-niemieckiego pogranicza (w latach dwudziestych i wcześnej pojawiały się tam nawet teksty w języku polskim). Wierzcie mi, ale ta dzisiejsza Polen-Hetze bardzo przypomina i w niczym nie ustępuje - przynajmniej pod względem nachalności - tamtej antypolskiej nagonce z lat poprzedzających wojnę, choć oczywiście jej charakter jest nieco inny.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.