loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Lubnauer: Ryszard nie ma zaufania do mnie. Jestem współautorem programu partii, warto, żeby pamiętał
Opublikowano dnia 03.01.2018 10:55
- Przede wszystkim Ryszard nie ma zaufania do mnie i do tego, w jakim kierunku poprowadzę Nowoczesną. Chciałabym uspokoić wyborców: zdecydowanie wartości liberalne są dla mnie najważniejsze, przypominam, że jestem współautorem programu partii, warto, żeby Ryszard o tym pamiętał - powiedziała przewodnicząca Nowoczesnej Katarzyna Lubnauer.

zrzut ekranu - Youtube.com
Wczoraj Katarzyna Lubnauer wybrała nowych wiceprzewodniczących partii - wśród nich nie znalazł się Ryszard Petru. Funkcje wiceprzewodniczących przejęli Kamila Gasiuk-Pihowicz, Jerzy Meysztowicz, Witold Zembaczyński oraz Tadeusz Grabarek. Dotychczasowy sekretarz generalny Adam Szłapka oraz skarbnik Mirosław Pampuch zachowali swoje funkcje w zarządzie partii.

Lubnauer, w rozmowie z Onetem, tłumaczyła, że Ryszard Petru sam mówił wcześniej, że nie jest zainteresowany funkcją wiceprzewodniczącego w Nowoczesnej, a chce się zająć tworzeniem programu gospodarczego.

 - Warto również przypomnieć, że jestem współtwórcą programu Nowoczesnej, redagowaliśmy go wspólnie z Pawłem Rabiejem, dlatego jest on dla mnie podstawowym kręgosłupem wyznaczającym kierunek, w którym idzie Nowoczesna

- podkreśliła przewodnicząca Nowoczesnej.

/ Źródło: Onet.pl

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Konferencja "Układy zbiorowe drogą do społecznej gospodarki rynkowej" - Piotr Duda
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Wyborcze esemesy
Mam nadzieję, że nikt, kto wysłał dzisiaj esemesa lub odbył rozmowę telefoniczną o kandydatach do samorządów nie zostanie pociągnięty do odpowiedzialności karnej.
avatar
Resortowy
Renegat

Resortowy Renegat: Cisza wyborcza…
Od wielu lat, kiedy dostęp do sieci jest powszechny, politycy publicyści czy komentatorzy zadają sobie pytane, właśnie o ową ciszę wyborczą.
avatar
Ryszard
Czarnecki

Ryszard Czarnecki: W Pardubicach odbyło się święto polskiego żużla
Dziś cisza wyborcza - a więc będzie o sporcie. W Czechach (Pardubice) odbył się decydujący o tytule mistrza świata juniorów na żużlu trzeci turniej IMŚJ ( poprzednie w Polsce i na Łotwie). Wygrał go Polak, mistrzem został Polak, wicemistrzem tez Polak. Poniżej publikuję wywiad, którego udzieliłem na ten temat „Tygodnikowi Żużlowemu”. Rozmawiał ze mną red Radosław Zieliński.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.