loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Lubnauer: Ryszard nie ma zaufania do mnie. Jestem współautorem programu partii, warto, żeby pamiętał
Opublikowano dnia 03.01.2018 10:55
- Przede wszystkim Ryszard nie ma zaufania do mnie i do tego, w jakim kierunku poprowadzę Nowoczesną. Chciałabym uspokoić wyborców: zdecydowanie wartości liberalne są dla mnie najważniejsze, przypominam, że jestem współautorem programu partii, warto, żeby Ryszard o tym pamiętał - powiedziała przewodnicząca Nowoczesnej Katarzyna Lubnauer.

zrzut ekranu - Youtube.com
Wczoraj Katarzyna Lubnauer wybrała nowych wiceprzewodniczących partii - wśród nich nie znalazł się Ryszard Petru. Funkcje wiceprzewodniczących przejęli Kamila Gasiuk-Pihowicz, Jerzy Meysztowicz, Witold Zembaczyński oraz Tadeusz Grabarek. Dotychczasowy sekretarz generalny Adam Szłapka oraz skarbnik Mirosław Pampuch zachowali swoje funkcje w zarządzie partii.

Lubnauer, w rozmowie z Onetem, tłumaczyła, że Ryszard Petru sam mówił wcześniej, że nie jest zainteresowany funkcją wiceprzewodniczącego w Nowoczesnej, a chce się zająć tworzeniem programu gospodarczego.

 - Warto również przypomnieć, że jestem współtwórcą programu Nowoczesnej, redagowaliśmy go wspólnie z Pawłem Rabiejem, dlatego jest on dla mnie podstawowym kręgosłupem wyznaczającym kierunek, w którym idzie Nowoczesna

- podkreśliła przewodnicząca Nowoczesnej.

/ Źródło: Onet.pl

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
reklama_pionowa
Wideo Prof. Romuald Szeremietiew: Polska może wrócić do pozycji mocarstwowej
Blogi
avatar
Marian
Panic

Marian Panic: Niemieccy artyści i politycy podpisują petycję przeciw "nacjonalistycznym" rządom Polski
Niemieccy artyści i politycy podpisują petycję przeciwko: "prawicowo-nacjonalistycznym rządom Polski, Węgier i Austrii, które próbują zaprząc scenę artystyczną do swych [politycznych] celów" i ograniczają wolność artystyczną.
avatar
europoseł Zbigniew
Kuźmiuk

Zbigniew Kuźmiuk: Blisko 70% Polaków pozytywnie ocenia swoją sytuację finansową
Ukazał się właśnie raport sporządzony przez Krajowy Rejestr Długów (KRD) pod tytułem „Raport statystycznego Polaka” za rok 2017, z którego wynika, że aż 68% mieszkańców naszego kraju pozytywnie ocenia swoją sytuację finansową, a tylko 22% przyznało, że jego sytuacja finansowa się pogorszyła.
avatar
Maciej
Michalski

[Kliknij aby zobaczyć całość] Nowy rysunek Michalskiego: iluzjonista
Ten i więcej rysunków w najnowszym "Tygodniku Solidarność" dostępnym również w aplikacji mobilnej.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.