loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Adam Andruszkiewicz do apelujących o przyjęcie euro: Chcemy zachowania złotego, a Wasz czas się skończył
Opublikowano dnia 03.01.2018 18:09
- Politycy związani z salonem III RP wystosowali apel do premiera Morawieckiego, aby Polska zrezygnowała z polskiego złotego i przyjęła walutę euro. Apelując grożą, że "jeśli tego Polska nie zrobi, to będzie bliżej Rosji". To kluczowy dowód na zakompleksienie polityków III RP. - pisze poseł Wolnych i Solidarnych Adam Andruszkiewicz

screen YouTube

- Oni nie wiedzą możliwości budowy silnej i niezależnej Polski. Uważają, że zawsze musimy być od kogoś zależni - myślą, że albo będziemy uzależnieni od UE i Niemiec albo od Rosji. Otóż panowie, oświadczam Wam: dziś nowe pokolenie Polaków ma już inne myślenie niż wasze kompleksy. Polska może być silnym, suwerennym państwem w sercu Europy. My uważamy, że nasza Ojczyzna, nie musi być pod butem ani unijnym, ani rosyjskim. I w związku z tym, chcemy zachowania naszej waluty, polskiego złotego. A wasz czas, drodzy salonowcy się już skończył. I nikt waszych apeli słuchać nie zamierza!


- pisze Adam Andruszkiewicz
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
reklama_pionowaNajnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Adam Andruszkiewicz [K'15]: Głosowałem w obronie ministra Macierewicza i już tłumaczę dlaczego
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Bukowski: Apel o apolityczność ZHP
Wzywam Was do opamiętania, druhny i druhowie ze Związku, w którym spędziłem wiele lat harcerskiej oraz instruktorskiej służby.
avatar
.
Rosemann

Rosemann: „La Pasionarie” i „Pistolety” czyli jeszcze bardziej totalna
Irracjonalna jest radość polityków i zwolenników rządzącej prawicy, że obdarowani zostali przeciwnikiem.którego działania właśnie obserwujemy. To owszem, na pierwszy rzut oka jest śmieszne. Jest też mało skuteczne bo dla większości społeczeństwa a także (co widać z komentarzy w mediach społecznościowych) dla całkiem twardej opozycji wobec władzy po prostu niestrawne i nie akceptowalne. Tyle, że efektem nieskutecznego radykalizmu zazwyczaj jest jeszcze większy radykalizm.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Wątpliwa sława Szkieletora
Ranking otwiera przesławne dzieło Antoni Gaudiego - barcelońska świątynia Sagrada Familia.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.