loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Adam Andruszkiewicz do apelujących o przyjęcie euro: Chcemy zachowania złotego, a Wasz czas się skończył
Opublikowano dnia 03.01.2018 18:09
- Politycy związani z salonem III RP wystosowali apel do premiera Morawieckiego, aby Polska zrezygnowała z polskiego złotego i przyjęła walutę euro. Apelując grożą, że "jeśli tego Polska nie zrobi, to będzie bliżej Rosji". To kluczowy dowód na zakompleksienie polityków III RP. - pisze poseł Wolnych i Solidarnych Adam Andruszkiewicz

screen YouTube

- Oni nie wiedzą możliwości budowy silnej i niezależnej Polski. Uważają, że zawsze musimy być od kogoś zależni - myślą, że albo będziemy uzależnieni od UE i Niemiec albo od Rosji. Otóż panowie, oświadczam Wam: dziś nowe pokolenie Polaków ma już inne myślenie niż wasze kompleksy. Polska może być silnym, suwerennym państwem w sercu Europy. My uważamy, że nasza Ojczyzna, nie musi być pod butem ani unijnym, ani rosyjskim. I w związku z tym, chcemy zachowania naszej waluty, polskiego złotego. A wasz czas, drodzy salonowcy się już skończył. I nikt waszych apeli słuchać nie zamierza!


- pisze Adam Andruszkiewicz
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo gen. Komornicki: Rosjanie przygotowują się do wojny na dużą skalę
Blogi
avatar
Marek
Budzisz

Marek Budzisz: Kolejna rewolucja w rosyjskiej strefie wpływów, tym razem aksamitna w Armenii
Wszystko wskazuje na to, że fala protestów w Armenii, które zaczęły się w ubiegły poniedziałek, po wczorajszych akcjach policji może się wymknąć spod kontroli. Dziś kolejny dzień demonstracji ulicznych, ale obserwuje się też dość istotne zmiany. Po raz pierwszy wśród protestujących pojawili się ludzie w wojskowych uniformach, jak informuje ormiańska stacja radiowa Azatujon, są to żołnierze, którzy ze swym dowódcą w randze pułkownika postanowili pokazać, że „wojsko jest z narodem”.
avatar
poseł Janusz
Szewczak

Janusz Szewczak: Sztukmistrz z Londynu znów nadaje
Były minister finansów Jan Vincent Rostowski mistrz kreatywnej księgowości znów wciska przysłowiową ciemnotę, że to rząd PO-PSL i on osobiście uszczelnili system podatkowy w tym VAT i podjęli walkę z nielegalnym hazardem i chwali się, że był „niezmiernie skuteczny do końca”. Jaki trzeba mieć tupet, ile pychy i zakłamania, żeby tak jak były wicepremier, minister finansów Jan Vincent Rostowski kłamliwie atakować, krytykować i pouczać polski rząd, gdy samemu powinno się odpowiadać nie tylko przed komisją śledczą, co już wkrótce nastąpi, ale i przed Trybunałem Stanu, za to co uczyniło się Polsce, Polakom, a zwłaszcza polskim finansom publicznym.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Zdrajcy śmieją się nam w nos
Apeluję do prezydenta Andrzeja Dudy o szybkie zajęcie się tą bardzo ważną z punktu widzenia imponderabiliów narodowych oraz polityki historycznej sprawą
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.