loading
Proszę czekać...
Szef polskiej dyplomacji zamierza spotkać się z Timmermansem
Opublikowano dnia 15.01.2018 16:17
Jacek Czaputowicz poinformował, że poprosił wiceszefa KE Fransa Timmermansa o spotkanie. Tematem rozmów miałaby być procedura związana z artykułem 7 traktatu unijnego.

MSZ
Czaputowicz zapowiedział, że zamierza rozmawiać o tej procedurze również z z szefem dyplomacji Niemiec Sigmarem Gabrielem. Prawdopodobnie nastąpi to 16 stycznia. Wówczas to Jacek Czaputowicz udaje się z wizytą do naszego zachodniego sąsiada. 

Będziemy rozmawiać i prowadzić dialog ze wszystkimi zainteresowanymi -


podkreślił dziś Czaputowicz po spotkaniu z szefem dyplomacji Bułgarii. 
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Tysol.pl Wywiad Cezarego Krysztopy z Tomaszem Szatkowskim
Blogi
avatar
poseł Janusz
Szewczak

Janusz Szewczak: UE dopiero będzie mieć kłopoty, czyli o jednego Donalda za dużo
Tam gdzie jest Donald Tusk tam zawsze są problemy i szkody. Powinniśmy jednak być wdzięczni Donaldowi Tuskowi i Fransowi Timmermansowi, bo to właśnie dzięki nim pozbywamy się ostatecznie złudzeń, co do samej Unii i wątpliwości, że tacy ludzie mogą zrobić cokolwiek dobrego i sensownego dla Polski.
avatar
europoseł Zbigniew
Kuźmiuk

Zbigniew Kuźmiuk: Im więcej zwrócili mafii reprywatyzacyjnej, tym większe nagrody otrzymali od HGW
Wczoraj Komisja Weryfikacyjna ogłosiła komunikat o ogromnych nagrodach, jakie wypłaciła urzędująca prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz w latach 2007-2013 pracownikom Biura Gospodarki Nieruchomościami (od roku 2014 zamiast premii władze miasta uruchomiły dla tych pracowników dodatek motywacyjny do wynagrodzenia).
avatar
Jerzy
Bukowski

Skandaliczny mural z Baumanem
Jest to poważne nadużyciem moralne, historyczne i polityczne popełnione przez dyrekcję Polin.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.