loading
Proszę czekać...
Szef polskiej dyplomacji zamierza spotkać się z Timmermansem
Opublikowano dnia 15.01.2018 16:17
Jacek Czaputowicz poinformował, że poprosił wiceszefa KE Fransa Timmermansa o spotkanie. Tematem rozmów miałaby być procedura związana z artykułem 7 traktatu unijnego.

MSZ
Czaputowicz zapowiedział, że zamierza rozmawiać o tej procedurze również z z szefem dyplomacji Niemiec Sigmarem Gabrielem. Prawdopodobnie nastąpi to 16 stycznia. Wówczas to Jacek Czaputowicz udaje się z wizytą do naszego zachodniego sąsiada. 

Będziemy rozmawiać i prowadzić dialog ze wszystkimi zainteresowanymi -


podkreślił dziś Czaputowicz po spotkaniu z szefem dyplomacji Bułgarii. 
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo gen. Komornicki: Rosjanie przygotowują się do wojny na dużą skalę
Blogi
avatar
Maciej
Michalski

[Kliknij aby zobaczyć całość] Nowy rysunek Michalskiego: przeznaczenie
Ten i więcej rysunków w najnowszym "Tygodniku Solidarność" dostępnym również w aplikacji mobilnej.
avatar
Marian
Panic

Apel Karczewskiego do Polonii o obronę imienia Polski niemieckie media naz. "wezwaniem do denuncjowania"
- "Denunziationsaufruf aus Warschau. Berlin setzt auf Vernunft der Polen in Deutschland" - Co oni mają z tym "denuncjowaniem"? Apel marszałka senatu do Polaków na świecie, aby angażować się na rzecz obrony dobrego imienia Polski, wszystkie niemieckie gazety nazywają "wezwaniem do denuncjowania". Ktoś kiedyś słusznie zauważył, że to nie RFN przyłączyło NRD, tylko odwrotnie.
avatar
Adrian
Wachowiak

Tolerancjonizm to pałka politycznej poprawności, ale premier Morawiecki nie może się dać przestraszyć
Któż nie chce być tolerancyjny? Za sprawą terroru politycznej poprawności w dzisiejszym świecie określenie “jesteś nietolerancyjny” urosło do rangi jednej z najcięższych obelg. Każdy komu skutecznie uda się przypiąć łatkę osoby nietolerancyjnej nie ma czego szukać na światowych salonach, dzięki mediom musi się liczyć z ostracyzmem, kariera zawodowa zazwyczaj staje pod dużym znakiem zapytania, a bajońskie sumy na odszkodowania są codziennością.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.