loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Szef polskiej dyplomacji zamierza spotkać się z Timmermansem
Opublikowano dnia 15.01.2018 16:17
Jacek Czaputowicz poinformował, że poprosił wiceszefa KE Fransa Timmermansa o spotkanie. Tematem rozmów miałaby być procedura związana z artykułem 7 traktatu unijnego.

MSZ
Czaputowicz zapowiedział, że zamierza rozmawiać o tej procedurze również z z szefem dyplomacji Niemiec Sigmarem Gabrielem. Prawdopodobnie nastąpi to 16 stycznia. Wówczas to Jacek Czaputowicz udaje się z wizytą do naszego zachodniego sąsiada. 

Będziemy rozmawiać i prowadzić dialog ze wszystkimi zainteresowanymi -


podkreślił dziś Czaputowicz po spotkaniu z szefem dyplomacji Bułgarii. 
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Konferencja "Układy zbiorowe droga do społecznej gospodarki rynkowej" - Debata publicystów
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Czy Wassermann i Majchrowski wreszcie się obudzą?
Nie oczekuję żadnych fajerwerków programowych, ani sensacyjnych obietnic, bo stateczny Kraków nie wierzy w gruszki rosnące na wierzbach, lecz ceni spokój, rozwagę, konsekwencję.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Dobre wieści z krakowskiego wzgórza Kaim
Cieszę się, że sprawa przyszłości wzgórza Kaim wydaje się być na dobrej drodze do załatwienia jej zgodnie z historycznym charakterem tego miejsca na obrzeżach Krakowa.
avatar
europoseł Zbigniew
Kuźmiuk

Zbigniew Kuźmiuk: Wydarzenie bez precedensu - ratingi Polski w górę, Włoch w dół
1.W ostatni piątek jedna z 3 największych agencji ratingowych Moody’s obniżyła rating Włoch o jeden stopień z Baa2 do Baa3 uzasadniając to wyraźną zmianą strategii budżetowej włoskiego rządu i znacząco podniesionym deficytem, zdecydowanie wyższym niż oczekiwano.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.