loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Patryk Jaki: Dziennikarka WP to manipulantka, nie dziennikarz
Opublikowano dnia 15.01.2018 17:56
Dziennikarka WP M.Mieśnik pisze brednie! Nie mając pojęcia o temacie! Myli choroby serca z kluczowym badaniem genu dyrk1a, które dużo kosztuje - więc pieniądze idą na rozwój narzędzi do selekcji prenatalnej. WP Kłamie - to nie jest FAKE NEWS. Np. prof. Kochański – napisał Patryk Jaki na Twetterzer ilustrując twetta zdjęciem z synem.

printscreen
Była to odpowiedz na artykuł zamieszczony w Wirtualnej Polsce pod tytułem: Fake news Patryka Jakiego. Zaatakował WOŚP i napisał nieprawdę.

Przy okazji kolejnego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wiceminister sprawiedliwości Patryk Jaki atakował zbiórkę i jej twórcę Jurka Owsiaka. Polityk PiS oświadczył, że na świecie przerwano badania nad zespołem Downa, bo znaleziono "proste rozwiązanie - aborcję". Sprawdziliśmy, czy napisał prawdę 


- napisała Magda Mieśnik w artykule. Dalej argumentuje, że wiceminister sprawiedliwości napisał nieprawdę. Badania nad zespołem Downa trwają. Prowadzi je m.in. polski profesor Victor Tybulewicz.W odpowiedzi Jaki stwierdził:

WP-M.Mieśnik pisze brednie! Nie mając pojęcia o temacie! Myli choroby serca z kluczowym badaniem genu dyrk1a, które dużo kosztuje - więc pieniądze idą na rozwój narzędzi do selekcji prenatalnej. WP Kłamie - to nie jest FAKE NEWS. Np. prof. Kochański


i dodał:

Tu manipulantka-p.Magda Mieśnik. Zaatakowała mnie ostrym tytułem o kłamstwie i zapytała o sprawę wszystkich oprócz...mnie. Nowe standardy dziennikarstwa. A akurat o życiu z Trisomią 21 drogie WP nie macie zielonego pojęcia.Ja mówiłem o badaniu nad dyrk1a -a oni o badniau ..serca 
 
 \n\n\n
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Prof. Romuald Szeremietiew: Polska może wrócić do pozycji mocarstwowej
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Znika pomnik generała, "który się kulom nie kłaniał"
Świerczewski był aktywnym działaczem komunistycznym, który walczył przeciwko Polsce w 1920 roku jako oficer Armii Czerwonej.
avatar
Marian
Panic

Marian Panic: Jeśli kłamstwu dać godzinę przewagi, to prawda już go nigdy nie dogoni
Gdzieś przeczytałem (mniejsza o to gdzie), że przegrywamy, a właściwie już przegraliśmy z kretesem "bitwę o prawdę historyczną" w sieci. Na podstawie jakichś tam kryteriów i statystyk ktoś doszedł do takich właśnie bardzo ponurych i masochistycznych wniosków. 
avatar
europoseł Zbigniew
Kuźmiuk

Zbigniew Kuźmiuk: Wzrost PKB w IV kw. 2017 roku wynoszący aż 5,1 proc., dobrym prognostykiem na rok 2018
Główny Urząd Statystyczny (GUS) podał w poprzednim tygodniu wstępne szacunki wzrostu Produktu Krajowego Brutto (PKB) w IV kwartale 2017 roku, z których wynika, że wzrost ten wyniósł aż 5,1 proc. w porównaniu do IV kwartału 2016 roku.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.