loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Patryk Jaki: Dziennikarka WP to manipulantka, nie dziennikarz
Opublikowano dnia 15.01.2018 17:56
Dziennikarka WP M.Mieśnik pisze brednie! Nie mając pojęcia o temacie! Myli choroby serca z kluczowym badaniem genu dyrk1a, które dużo kosztuje - więc pieniądze idą na rozwój narzędzi do selekcji prenatalnej. WP Kłamie - to nie jest FAKE NEWS. Np. prof. Kochański – napisał Patryk Jaki na Twetterzer ilustrując twetta zdjęciem z synem.

printscreen
Była to odpowiedz na artykuł zamieszczony w Wirtualnej Polsce pod tytułem: Fake news Patryka Jakiego. Zaatakował WOŚP i napisał nieprawdę.

Przy okazji kolejnego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wiceminister sprawiedliwości Patryk Jaki atakował zbiórkę i jej twórcę Jurka Owsiaka. Polityk PiS oświadczył, że na świecie przerwano badania nad zespołem Downa, bo znaleziono "proste rozwiązanie - aborcję". Sprawdziliśmy, czy napisał prawdę 


- napisała Magda Mieśnik w artykule. Dalej argumentuje, że wiceminister sprawiedliwości napisał nieprawdę. Badania nad zespołem Downa trwają. Prowadzi je m.in. polski profesor Victor Tybulewicz.W odpowiedzi Jaki stwierdził:

WP-M.Mieśnik pisze brednie! Nie mając pojęcia o temacie! Myli choroby serca z kluczowym badaniem genu dyrk1a, które dużo kosztuje - więc pieniądze idą na rozwój narzędzi do selekcji prenatalnej. WP Kłamie - to nie jest FAKE NEWS. Np. prof. Kochański


i dodał:

Tu manipulantka-p.Magda Mieśnik. Zaatakowała mnie ostrym tytułem o kłamstwie i zapytała o sprawę wszystkich oprócz...mnie. Nowe standardy dziennikarstwa. A akurat o życiu z Trisomią 21 drogie WP nie macie zielonego pojęcia.Ja mówiłem o badaniu nad dyrk1a -a oni o badniau ..serca 
 
 \n\n\n
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Prof. Romuald Szeremietiew: Polska może wrócić do pozycji mocarstwowej
Blogi
avatar
Marcin
Brixen

Marcin Brixen: Trzy wizyty jednej pani, czyli praca leczy
Był pogodny wieczór. Tata Łukaszka długo jeździł po osiedlu i nie mógł znaleźć wolnego miejsca do parkowania. Wreszcie wypatrzył jedno wolno koło osiedlowego domu. Tam też podjechał i zatrzymał auto, prostopadle do chodnika.
avatar
Paweł
Janowski

Paweł Janowski: Papua na Eurowizji
Z zapartym tchem czekałem na wynik obiektywnego głosowania, naprawdę z zapartym. Przyznaję, że nic tak mnie nie wzrusza od lat, nic mnie tak nie zapiera, jak uczciwe, obiektywne, głosowanie na gwiazdorków i gwiazdeczki jednego kwadransa. Wczoraj byli, dziś już nikt ich nie pamięta. Przebierają się, zmienią płeć, zapuszczają brody do pasa, wydziwiają jak tylko się da, a przy okazji coś tam śpiewają. I tak w kółko. Eurowizja.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Wałęsa idzie na rekord
Jestem przekonany, że Lecha Wałęsę stać na jeszcze więcej w autodestrukcji resztek dawnego autorytetu.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.