loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Wiceminister obrony narodowej Bartosz Kownacki: Red. Lenartowicz w RZ pisze kompletne bzdury
Opublikowano dnia 16.01.2018 00:40
- Red. Lentowicz w Rzeczpospolitej pisze kompletne bzdury w sprawie programu WISŁA. W przyszłym tygodniu leci do USA ekipa IU finalizować umowę. Nie ma żadnych „krytycznych punktów” „wyhamowań” czy „znaków zapytania” lub „impasu" - pisze wiceminister obrony narodowej Bartosz Kownacki

screen YouTube

- Negocjacje z Amerykanami w sprawie umów na dostawy najważniejszych obecnie w armii systemów obronnych znalazły się w ostatnich miesiącach rządów Antoniego Macierewicza w MON, w głębokim impasie.


- pisał wczoraj na RP.pl red. Zbigniew Lenartowicz
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Konferencja "Układy zbiorowe drogą do społecznej gospodarki rynkowej" - Piotr Duda
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Czy Wassermann i Majchrowski wreszcie się obudzą?
Nie oczekuję żadnych fajerwerków programowych, ani sensacyjnych obietnic, bo stateczny Kraków nie wierzy w gruszki rosnące na wierzbach, lecz ceni spokój, rozwagę, konsekwencję.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Dobre wieści z krakowskiego wzgórza Kaim
Cieszę się, że sprawa przyszłości wzgórza Kaim wydaje się być na dobrej drodze do załatwienia jej zgodnie z historycznym charakterem tego miejsca na obrzeżach Krakowa.
avatar
europoseł Zbigniew
Kuźmiuk

Zbigniew Kuźmiuk: Wydarzenie bez precedensu - ratingi Polski w górę, Włoch w dół
1.W ostatni piątek jedna z 3 największych agencji ratingowych Moody’s obniżyła rating Włoch o jeden stopień z Baa2 do Baa3 uzasadniając to wyraźną zmianą strategii budżetowej włoskiego rządu i znacząco podniesionym deficytem, zdecydowanie wyższym niż oczekiwano.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.