loading
Proszę czekać...
Prawo i Sprawiedliwości podało swojego kandydata do Trybunału Konstytucyjnego
Opublikowano dnia 17.01.2018 15:52
Rzecznik Prawa i Sprawiedliwości Beata Mazurek poinformowała dziś na Twitterze, że kandydatem PiS do Trybunału Konstytucyjnego jest prof. Jarosław Wyrembak.

fot. Marcin Żegliński, Tygodnik Solidarność

Kandydatem PiS na sędziego TK jest Jarosław Wyrembak. Prof.na  Wydziale Prawa i  Administracji Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania w Wawie. Po wyborach parlamentarnych w 2015r. wybrany przez Sejm na stanowisko sędziego TS.


- napisała Beata Mazurek. Ma on zająć miejsce zmarłego sędziego TK Henryka Ciocha, który 20 grudnia został znaleziony martwy w jednym z warszawskich mieszkań. Sekcja zwłok nie wykazała, by do jego śmierci przyczyniły się osoby trzecie.

źródło: twitter


Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Agnieszka Romaszewska: Ukraina postawiła na Niemcy. I się na tym przejedzie
Blogi
avatar
.
Rosemann

Rosemann: Ból…
Gdyby nie inicjatywa władz, mielibyśmy dziś na pierwszych stronach polskich i zagranicznych gazet prawdziwe a nie kadrowane z wielkim wysiłkiem pracowników Agory gorszące sceny z Warszawy. I mielibyśmy wielkiego kaca, że daliśmy sobie zepsuć święto, które raz tylko dane nam było przeżywać. I to tylko, że na to nie pozwolono powinno być dla nas ważne.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Tusk wysoko zawiesza poprzeczkę
Nie odnoszę się do treści przemówień Tuska, lecz wyłącznie do retoryki i erystyki, którymi znakomicie włada.
avatar
Ryszard
Czarnecki

Ryszard Czarnecki: Największa demokracja świata
Świat stał się globalną wioską, to prawda, ale interesy narodowe i państwowe wciąż są głównym drogowskazem i punktem odniesienia. Globalizacja polityki międzynarodowej nie polega na tym, że poszczególne kraje przestają mieć interesy czy że je grzecznie przekazują organizacjom międzynarodowym, tylko na tym, że owe interesy stają się przedmiotem rozgrywek globalnych.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.