loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Prawo i Sprawiedliwości podało swojego kandydata do Trybunału Konstytucyjnego
Opublikowano dnia 17.01.2018 15:52
Rzecznik Prawa i Sprawiedliwości Beata Mazurek poinformowała dziś na Twitterze, że kandydatem PiS do Trybunału Konstytucyjnego jest prof. Jarosław Wyrembak.

fot. Marcin Żegliński, Tygodnik Solidarność

Kandydatem PiS na sędziego TK jest Jarosław Wyrembak. Prof.na  Wydziale Prawa i  Administracji Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania w Wawie. Po wyborach parlamentarnych w 2015r. wybrany przez Sejm na stanowisko sędziego TS.


- napisała Beata Mazurek. Ma on zająć miejsce zmarłego sędziego TK Henryka Ciocha, który 20 grudnia został znaleziony martwy w jednym z warszawskich mieszkań. Sekcja zwłok nie wykazała, by do jego śmierci przyczyniły się osoby trzecie.

źródło: twitter


Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Konferencja "Układy zbiorowe drogą do społecznej gospodarki rynkowej" - Piotr Duda
Blogi
avatar
Marcin
Brixen

Marcin Brixen: Trzy wizyty jednej pani, czyli praca leczy
Był pogodny wieczór. Tata Łukaszka długo jeździł po osiedlu i nie mógł znaleźć wolnego miejsca do parkowania. Wreszcie wypatrzył jedno wolno koło osiedlowego domu. Tam też podjechał i zatrzymał auto, prostopadle do chodnika.
avatar
Paweł
Janowski

Paweł Janowski: Papua na Eurowizji
Z zapartym tchem czekałem na wynik obiektywnego głosowania, naprawdę z zapartym. Przyznaję, że nic tak mnie nie wzrusza od lat, nic mnie tak nie zapiera, jak uczciwe, obiektywne, głosowanie na gwiazdorków i gwiazdeczki jednego kwadransa. Wczoraj byli, dziś już nikt ich nie pamięta. Przebierają się, zmienią płeć, zapuszczają brody do pasa, wydziwiają jak tylko się da, a przy okazji coś tam śpiewają. I tak w kółko. Eurowizja.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Wałęsa idzie na rekord
Jestem przekonany, że Lecha Wałęsę stać na jeszcze więcej w autodestrukcji resztek dawnego autorytetu.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.