loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Prawo i Sprawiedliwości podało swojego kandydata do Trybunału Konstytucyjnego
Opublikowano dnia 17.01.2018 15:52
Rzecznik Prawa i Sprawiedliwości Beata Mazurek poinformowała dziś na Twitterze, że kandydatem PiS do Trybunału Konstytucyjnego jest prof. Jarosław Wyrembak.

fot. Marcin Żegliński, Tygodnik Solidarność

Kandydatem PiS na sędziego TK jest Jarosław Wyrembak. Prof.na  Wydziale Prawa i  Administracji Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania w Wawie. Po wyborach parlamentarnych w 2015r. wybrany przez Sejm na stanowisko sędziego TS.


- napisała Beata Mazurek. Ma on zająć miejsce zmarłego sędziego TK Henryka Ciocha, który 20 grudnia został znaleziony martwy w jednym z warszawskich mieszkań. Sekcja zwłok nie wykazała, by do jego śmierci przyczyniły się osoby trzecie.

źródło: twitter


Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Agnieszka Romaszewska: Ukraina postawiła na Niemcy. I się na tym przejedzie
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Znika pomnik generała, "który się kulom nie kłaniał"
Świerczewski był aktywnym działaczem komunistycznym, który walczył przeciwko Polsce w 1920 roku jako oficer Armii Czerwonej.
avatar
Marian
Panic

Marian Panic: Jeśli kłamstwu dać godzinę przewagi, to prawda już go nigdy nie dogoni
Gdzieś przeczytałem (mniejsza o to gdzie), że przegrywamy, a właściwie już przegraliśmy z kretesem "bitwę o prawdę historyczną" w sieci. Na podstawie jakichś tam kryteriów i statystyk ktoś doszedł do takich właśnie bardzo ponurych i masochistycznych wniosków. 
avatar
europoseł Zbigniew
Kuźmiuk

Zbigniew Kuźmiuk: Wzrost PKB w IV kw. 2017 roku wynoszący aż 5,1 proc., dobrym prognostykiem na rok 2018
Główny Urząd Statystyczny (GUS) podał w poprzednim tygodniu wstępne szacunki wzrostu Produktu Krajowego Brutto (PKB) w IV kwartale 2017 roku, z których wynika, że wzrost ten wyniósł aż 5,1 proc. w porównaniu do IV kwartału 2016 roku.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.