loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Były działacz SLD skazany za zlecenie porwania gangstera
Opublikowano dnia 18.01.2018 08:29
Warszawski sąd uznał, że były działacz Sojuszu Lewicy Demokratycznej, zlecił porwanie gangstera ps. „Maciora”. Mariusz C. został skazany na półtora roku więzienia w zawieszeniu na cztery lata

Tygodnik Solidarność
„Maciora” został uprowadzony wiosną 2001 r. Mężczyzna przez kilka godzin był torturowany, bito go i grożono mu śmiercią. W końcu gangster zgodził się oddać oprawcom 10 tys. zł., złotą bransoletę i volkswagena passata wartego 50 tys. zł.

Sąd orzekł właśnie, że to Mariusz C. jest winny podżegania do uprowadzenia "Maciory". Były, bardzo aktywny działacz SLD usłyszał wyrok 1,5 roku więzienia w zawieszeniu na 4 lata. 


mk/źródło: tvp info
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
reklama_pionowa
Wideo "Konstytucja dla obywateli, nie dla elit". Wywiad z Ewą Tomaszewską
Blogi
avatar
poseł Janusz
Szewczak

Janusz Szewczak: Jan Vincent Rostowski pluje pod wiatr
Ciekawe, kogo chciał obrazić i sprowokować Sztukmistrz z Londynu Jan Vincent Rostowski; Kornela Morawieckiego, premiera Mateusza Morawieckiego, a może śp. prezydenta Lecha Kaczyńskiego, w związku z 10-tą rocznicą jego odważnej akcji w Gruzji, swym ostatnim, głupawym i aroganckim wpisem w mediach społecznościowych.
avatar
Marian
Panic

Marian Panic: Człowiek Putina objęty zakazem wjazdu do UE w związku z aneksją Krymu przyjęty w Berlinie
Rząd niemiecki nie miał żadnych skrupułów przyjąć w Berlinie (niemalże w tajemnicy) szefa sztabu generalnego Rosji, Walerija Gierasimowa.
avatar
europoseł Zbigniew
Kuźmiuk

Zbigniew Kuźmiuk: Minister Ardanowski zapowiedział od początku września wypłaty tzw. pomocy suszowej
Wczoraj minister rolnictwa Krzysztof Ardanowski w wywiadzie dla TVP Info poinformował, że jego resort będzie gotowy do rozpoczęcia wypłat środków tzw. pomocy suszowej dla poszkodowanych rolników już od początku września.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.