loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
[SONDAŻ]: Polacy popierają rząd premiera Mateusza Morawieckiego
Opublikowano dnia 19.01.2018 17:30
42 procent respondentów popiera rżąd Mateusza Morawieckiego, 14 procent jest mu przeciwnych, a 33 procent wykazuje postawę obojętną.- takie wynika z opublikowanego przez CBOS sondażu przeprowadzonego po rekonstrukcji rządu.

Youtube.com
11 procent ankietowanych nie ma opinii na temat gabinetu premiera Morawieckiego. Jednocześnie  61 procent badanych jest zadowolona z ze mian w rządzie. Za raczej dobre uznało je 52 procent ankietowanych, a według 9 procent zmiany były zdecydowanie dobre. 2 proc. badanych nie była zadowolona ze zmian, a 7 proc. raczej źele oceniło rekonstrukcję.

Według  40 procent badanych gabinet  Morawieckiego będzie lepszy w porównaniu do poprzedniego rządu Beaty Szydło. 42 procent uważa, że będzie taki sam, ani lepszy, ani gorszy. 4 procent respondentów spodziewa się, że będzie gorszy, a 14 procent nie ma zdania.

Badanie przeprowadzono metodą wywiadów bezpośrednich wspomaganych komputerowo w dniach 9–17 stycznia 2018 roku na liczącej 951 osób reprezentatywnej próbie losowej dorosłych mieszkańców Polski.
Źródło: tvn24.pl, CBOS

BB
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
reklama_pionowa
Wideo "Konstytucja dla obywateli, nie dla elit". Wywiad z Ewą Tomaszewską
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Marsz totalnej opozycji na śmietnik historii
Święto Wojska Polskiego powinno być okazją do radości i dumy dla każdego, kto kocha naszą ojczyznę.
avatar
Marian
Panic

Marian Panic: Jeśli ktoś zastanawia się nad upadkiem niemieckiego dziennikarstwa, spieszę z odpowiedzią
Jeśli ktoś się zastanawia - tak jak ja - nad nieprawdopodobnym wręcz upadkiem dziennikarstwa - i w ogóle mediów - u naszych zachodnich sąsiadów. Jeśli szuka tego przyczyny i próbuje się dowiedzieć, czy tak było zawsze, ewentualnie kiedy się to zaczęło, to odpowiedź jest właściwie tylko jedna: tak było zawsze.
avatar
europoseł Zbigniew
Kuźmiuk

Zbigniew Kuźmiuk: Gospodarka w II kwartale także na „piątkę z plusem”
Wczoraj Główny Urząd Statystyczny (GUS) podał tzw. szybki szacunek PKB w II kwartale tego roku, z którego wynika, że niewyrównany sezonowo wzrósł on realnie o 5,1% w stosunku do II kwartału 2017 roku.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.