loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
[SONDAŻ]: Polacy popierają rząd premiera Mateusza Morawieckiego
Opublikowano dnia 19.01.2018 17:30
42 procent respondentów popiera rżąd Mateusza Morawieckiego, 14 procent jest mu przeciwnych, a 33 procent wykazuje postawę obojętną.- takie wynika z opublikowanego przez CBOS sondażu przeprowadzonego po rekonstrukcji rządu.

Youtube.com
11 procent ankietowanych nie ma opinii na temat gabinetu premiera Morawieckiego. Jednocześnie  61 procent badanych jest zadowolona z ze mian w rządzie. Za raczej dobre uznało je 52 procent ankietowanych, a według 9 procent zmiany były zdecydowanie dobre. 2 proc. badanych nie była zadowolona ze zmian, a 7 proc. raczej źele oceniło rekonstrukcję.

Według  40 procent badanych gabinet  Morawieckiego będzie lepszy w porównaniu do poprzedniego rządu Beaty Szydło. 42 procent uważa, że będzie taki sam, ani lepszy, ani gorszy. 4 procent respondentów spodziewa się, że będzie gorszy, a 14 procent nie ma zdania.

Badanie przeprowadzono metodą wywiadów bezpośrednich wspomaganych komputerowo w dniach 9–17 stycznia 2018 roku na liczącej 951 osób reprezentatywnej próbie losowej dorosłych mieszkańców Polski.
Źródło: tvn24.pl, CBOS

BB
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Tysol.pl Wywiad Cezarego Krysztopy z Tomaszem Szatkowskim
Blogi
avatar
Marek
Budzisz

Waszyngton gra kartą atomową
John Bolton jest w Moskwie. Wczoraj spotkał się z szefem Rady Bezpieczeństwa, generałem Patruszewem, z którym rozmawiał ostatnio w Genewie w sierpniu, a dziś (wtorek), jak podały agencje planowane jest spotkanie z prezydentem Putinem.
avatar
Ryszard
Czarnecki

Ryszard Czarnecki: "Sąsiedzi depolonizują historię..."
To, że Ukraińcy na siłę „ukrainizują” historię Kresów Wschodnich RP, przypisując ukraińskość polskim artystom, naukowcom i innym osobom naszego życia publicznego – już wiemy i stało się to niechlubną normą. Tymczasem ostatnio zabrali się za „korygowanie” życiorysu wielkiego Polaka, który co prawda nie miał nic wspólnego ze wschodnimi rubieżami Rzeczpospolitej, więc nie sposób zrobić było z niego Ukraińca (Litwina, Białorusina) – zatem dopisano mu... niemiecką tożsamość.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Nierejestrowana sowiecka agentura
Jak wyglądałaby dzisiaj Polska, gdyby po 1989 roku ujawniono nazwiska wszystkich tajnych współpracowników komunistycznych służb specjalnych (cywilnych i wojskowych) PRL?
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.