loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Kuczyński: "Kościół sparszywiały polityką". Ks. [?] Lemański: Racjonalnie
Opublikowano dnia 19.01.2018 21:40
- Po raz pierwszy nie przyjęliśmy księdza po kolędzie. Nie mogliśmy. To byłby fałsz. Być może przyszedłby porządny człowiek, ale instytucja jest w dużym stopniu sparszywiała polityką. Jakbyśmy PiS wpuścili do mieszkania - pisze Waldemar Kuczyński "obrońca demokracji" kiedyś niestety dziennikarz Tygodnika Solidarność. Do jego wpisu odniósł się ks. Lemański.

screen YouTube

- Z Panem Waldemarem jednym razem się zgadzamy innym znów razem nie bardzo. Ale tutaj racje wyłożone zostały racjonalnie i szczerze do bólu. Nawet najgorliwsi obrońcy Kościoła w Polsce nie potrafią wskazać uzasadnienia tak zwanej "koledy".


- popiera opinię Waldemara Kuczyńskiego ks. Lemański

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Prof. Romuald Szeremietiew: Polska może wrócić do pozycji mocarstwowej
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Znika pomnik generała, "który się kulom nie kłaniał"
Świerczewski był aktywnym działaczem komunistycznym, który walczył przeciwko Polsce w 1920 roku jako oficer Armii Czerwonej.
avatar
Marian
Panic

Marian Panic: Jeśli kłamstwu dać godzinę przewagi, to prawda już go nigdy nie dogoni
Gdzieś przeczytałem (mniejsza o to gdzie), że przegrywamy, a właściwie już przegraliśmy z kretesem "bitwę o prawdę historyczną" w sieci. Na podstawie jakichś tam kryteriów i statystyk ktoś doszedł do takich właśnie bardzo ponurych i masochistycznych wniosków. 
avatar
europoseł Zbigniew
Kuźmiuk

Zbigniew Kuźmiuk: Wzrost PKB w IV kw. 2017 roku wynoszący aż 5,1 proc., dobrym prognostykiem na rok 2018
Główny Urząd Statystyczny (GUS) podał w poprzednim tygodniu wstępne szacunki wzrostu Produktu Krajowego Brutto (PKB) w IV kwartale 2017 roku, z których wynika, że wzrost ten wyniósł aż 5,1 proc. w porównaniu do IV kwartału 2016 roku.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.