loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Kuczyński: "Kościół sparszywiały polityką". Ks. [?] Lemański: Racjonalnie
Opublikowano dnia 19.01.2018 21:40
- Po raz pierwszy nie przyjęliśmy księdza po kolędzie. Nie mogliśmy. To byłby fałsz. Być może przyszedłby porządny człowiek, ale instytucja jest w dużym stopniu sparszywiała polityką. Jakbyśmy PiS wpuścili do mieszkania - pisze Waldemar Kuczyński "obrońca demokracji" kiedyś niestety dziennikarz Tygodnika Solidarność. Do jego wpisu odniósł się ks. Lemański.

screen YouTube

- Z Panem Waldemarem jednym razem się zgadzamy innym znów razem nie bardzo. Ale tutaj racje wyłożone zostały racjonalnie i szczerze do bólu. Nawet najgorliwsi obrońcy Kościoła w Polsce nie potrafią wskazać uzasadnienia tak zwanej "koledy".


- popiera opinię Waldemara Kuczyńskiego ks. Lemański

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
reklama_pionowa
Wideo Konferencja "Układy zbiorowe droga do społecznej gospodarki rynkowej" - Debata publicystów
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Szerokie rozumienie sodomii
Jestem przekonany, że szef resortu obrony miał na myśli biblijne, a nie podręcznikowe rozumienie pojęcia sodomii.
avatar
Jerzy
Bukowski

Kukliński patrzy na defiladę
Marzę, aby w roku 100-lecia odzyskania przez naszą Ojczyznę niepodległości śp. generał Ryszard Kukliński został wreszcie zaliczony w poczet kawalerów jej najwyższego odznaczenia - Orderu Orła Białego.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukoski: Chwilowa zgoda narodowa
Związek Harcerstwa Polskiego nie będzie narażony na wplątanie go w żenującą rozgrywkę prowadzoną przez reprezentantów dwóch zwaśnionych obozów politycznych.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.