loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Ks. Prof. Dariusz Kowalczyk: "W Polsce nie można nie wierzyć" - Ilustracja neurozy totalnej opozycji
Opublikowano dnia 21.01.2018 00:06
Ktoś podesłał mi link do tekstu na wyborcza.pl. Autor: Rafał Sulikowski. Tytuł: „Teokratyzacja Polski. Fakt czy fake?”. Można m.in. przeczytać: «W Polsce dziś nie można nie wierzyć – niech ktoś spróbuje powiedzieć: „Nie wierzę w Boga” albo „Nie ma Boga” na wiecu kibiców, na Marszu Niepodległości albo zlocie prawicy na Jasnej Górze. Zbiorowy lincz murowany, a potem prokuratura umywa ręce, bo „zakłócenie porządku publicznego”» - pisze ks. prof. Dariusz Kowalczyk wykładowca teologii dogmatycznej na Papieskim Uniwersytecie Gregoriańskim w Rzymie

screen YouTube

- Jak dla mnie, to kolejna ilustracja neurozy, obsesji i zjaw totalnej opozycji.


- pisze ks. prof. Dariusz Kowalczyk

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Adam Andruszkiewicz [K'15]: Głosowałem w obronie ministra Macierewicza i już tłumaczę dlaczego
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Znika pomnik generała, "który się kulom nie kłaniał"
Świerczewski był aktywnym działaczem komunistycznym, który walczył przeciwko Polsce w 1920 roku jako oficer Armii Czerwonej.
avatar
Marian
Panic

Marian Panic: Jeśli kłamstwu dać godzinę przewagi, to prawda już go nigdy nie dogoni
Gdzieś przeczytałem (mniejsza o to gdzie), że przegrywamy, a właściwie już przegraliśmy z kretesem "bitwę o prawdę historyczną" w sieci. Na podstawie jakichś tam kryteriów i statystyk ktoś doszedł do takich właśnie bardzo ponurych i masochistycznych wniosków. 
avatar
europoseł Zbigniew
Kuźmiuk

Zbigniew Kuźmiuk: Wzrost PKB w IV kw. 2017 roku wynoszący aż 5,1 proc., dobrym prognostykiem na rok 2018
Główny Urząd Statystyczny (GUS) podał w poprzednim tygodniu wstępne szacunki wzrostu Produktu Krajowego Brutto (PKB) w IV kwartale 2017 roku, z których wynika, że wzrost ten wyniósł aż 5,1 proc. w porównaniu do IV kwartału 2016 roku.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.