loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Adrian Zandberg oburzył się ekscesami neofaszystów, wzywa Ziobrę do wytłumaczenia. Internauci odpowiadają
Opublikowano dnia 21.01.2018 13:50
Lider skrajnie lewicowej partii Razem zbulwersowany poczynaniami neofaszystów żąda wyjaśnień od ministra sprawiedliwości. Na jego wypowiedź natychmiast zareagowali użytkownicy Twittera.

YT, print screen
O ekscesach neofaszystów alarmowaliśmy prokuraturę już 2 lata temu. Czemu pozwalano na spędy fanów Hitlera na festiwalu Orle Gniazdo? Kto chronił neonazistów? Ziobro powinien się wytłumaczyć, czemu państwo nie reagowało. W pon o 9:45 we Wrocławiu konferencja Razem w tej sprawie
- napisał Zandberg.

 


źródło: TT

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Prof. Romuald Szeremietiew: Polska może wrócić do pozycji mocarstwowej
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Czy Wassermann i Majchrowski wreszcie się obudzą?
Nie oczekuję żadnych fajerwerków programowych, ani sensacyjnych obietnic, bo stateczny Kraków nie wierzy w gruszki rosnące na wierzbach, lecz ceni spokój, rozwagę, konsekwencję.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Dobre wieści z krakowskiego wzgórza Kaim
Cieszę się, że sprawa przyszłości wzgórza Kaim wydaje się być na dobrej drodze do załatwienia jej zgodnie z historycznym charakterem tego miejsca na obrzeżach Krakowa.
avatar
europoseł Zbigniew
Kuźmiuk

Zbigniew Kuźmiuk: Wydarzenie bez precedensu - ratingi Polski w górę, Włoch w dół
1.W ostatni piątek jedna z 3 największych agencji ratingowych Moody’s obniżyła rating Włoch o jeden stopień z Baa2 do Baa3 uzasadniając to wyraźną zmianą strategii budżetowej włoskiego rządu i znacząco podniesionym deficytem, zdecydowanie wyższym niż oczekiwano.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.