loading
Proszę czekać...
Adrian Zandberg oburzył się ekscesami neofaszystów, wzywa Ziobrę do wytłumaczenia. Internauci odpowiadają
Opublikowano dnia 21.01.2018 13:50
Lider skrajnie lewicowej partii Razem zbulwersowany poczynaniami neofaszystów żąda wyjaśnień od ministra sprawiedliwości. Na jego wypowiedź natychmiast zareagowali użytkownicy Twittera.

YT, print screen
O ekscesach neofaszystów alarmowaliśmy prokuraturę już 2 lata temu. Czemu pozwalano na spędy fanów Hitlera na festiwalu Orle Gniazdo? Kto chronił neonazistów? Ziobro powinien się wytłumaczyć, czemu państwo nie reagowało. W pon o 9:45 we Wrocławiu konferencja Razem w tej sprawie
- napisał Zandberg.

 


źródło: TT

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Tysol.pl Wywiad Cezarego Krysztopy z Tomaszem Szatkowskim
Blogi
avatar
poseł Janusz
Szewczak

Janusz Szewczak: UE dopiero będzie mieć kłopoty, czyli o jednego Donalda za dużo
Tam gdzie jest Donald Tusk tam zawsze są problemy i szkody. Powinniśmy jednak być wdzięczni Donaldowi Tuskowi i Fransowi Timmermansowi, bo to właśnie dzięki nim pozbywamy się ostatecznie złudzeń, co do samej Unii i wątpliwości, że tacy ludzie mogą zrobić cokolwiek dobrego i sensownego dla Polski.
avatar
europoseł Zbigniew
Kuźmiuk

Zbigniew Kuźmiuk: Im więcej zwrócili mafii reprywatyzacyjnej, tym większe nagrody otrzymali od HGW
Wczoraj Komisja Weryfikacyjna ogłosiła komunikat o ogromnych nagrodach, jakie wypłaciła urzędująca prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz w latach 2007-2013 pracownikom Biura Gospodarki Nieruchomościami (od roku 2014 zamiast premii władze miasta uruchomiły dla tych pracowników dodatek motywacyjny do wynagrodzenia).
avatar
Jerzy
Bukowski

Skandaliczny mural z Baumanem
Jest to poważne nadużyciem moralne, historyczne i polityczne popełnione przez dyrekcję Polin.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.