loading
Proszę czekać...
Adrian Zandberg oburzył się ekscesami neofaszystów, wzywa Ziobrę do wytłumaczenia. Internauci odpowiadają
Opublikowano dnia 21.01.2018 13:50
Lider skrajnie lewicowej partii Razem zbulwersowany poczynaniami neofaszystów żąda wyjaśnień od ministra sprawiedliwości. Na jego wypowiedź natychmiast zareagowali użytkownicy Twittera.

YT, print screen
O ekscesach neofaszystów alarmowaliśmy prokuraturę już 2 lata temu. Czemu pozwalano na spędy fanów Hitlera na festiwalu Orle Gniazdo? Kto chronił neonazistów? Ziobro powinien się wytłumaczyć, czemu państwo nie reagowało. W pon o 9:45 we Wrocławiu konferencja Razem w tej sprawie
- napisał Zandberg.

 


źródło: TT

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Konferencja "Układy zbiorowe droga do społecznej gospodarki rynkowej" - Debata publicystów
Blogi
avatar
Maciej
Michalski

[Kliknij aby zobaczyć całość] Nowy rysunek Michalskiego: przeznaczenie
Ten i więcej rysunków w najnowszym "Tygodniku Solidarność" dostępnym również w aplikacji mobilnej.
avatar
Marian
Panic

Apel Karczewskiego do Polonii o obronę imienia Polski niemieckie media naz. "wezwaniem do denuncjowania"
- "Denunziationsaufruf aus Warschau. Berlin setzt auf Vernunft der Polen in Deutschland" - Co oni mają z tym "denuncjowaniem"? Apel marszałka senatu do Polaków na świecie, aby angażować się na rzecz obrony dobrego imienia Polski, wszystkie niemieckie gazety nazywają "wezwaniem do denuncjowania". Ktoś kiedyś słusznie zauważył, że to nie RFN przyłączyło NRD, tylko odwrotnie.
avatar
Adrian
Wachowiak

Tolerancjonizm to pałka politycznej poprawności, ale premier Morawiecki nie może się dać przestraszyć
Któż nie chce być tolerancyjny? Za sprawą terroru politycznej poprawności w dzisiejszym świecie określenie “jesteś nietolerancyjny” urosło do rangi jednej z najcięższych obelg. Każdy komu skutecznie uda się przypiąć łatkę osoby nietolerancyjnej nie ma czego szukać na światowych salonach, dzięki mediom musi się liczyć z ostracyzmem, kariera zawodowa zazwyczaj staje pod dużym znakiem zapytania, a bajońskie sumy na odszkodowania są codziennością.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.