loading
Proszę czekać...
PSL usiłuje ratować klub. Kamiński zasili ugrupowanie?
Opublikowano dnia 22.01.2018 08:34
W sobotę poseł Mieczysław Baszko przeszedł z PSL do partii Porozumienie. Według nieoficjalnych informacji szeregi ludowców ma zasilić Michał Kamiński. Chodzi o ratowanie klubu Stronnictwa.

Michał Kamiński, screen YT
O transferach politycznych rozmawiali w TVN24 Krzysztof Gawkowski z SLD i Jakub Stefaniak (PSL).
 

Ja nazwisko zdradzę, bo panu posłowi nie wypada. W klubie PSL będzie prawdopodobnie Michał Kamiński


– oświadczył Gawłowski.
 

A skąd wiesz?


– odpowiedział Stefaniak.
 

Zobaczysz


– dodał polityk SLD.

Odejście Mieczysława Baszki oznacza dla ludowców utratę klubu w Sejmie. Już wcześniej informowano nieoficjalnie, że PSL gotowi są wesprzeć politycy Unii Europejskich Demokratów. Do tego ugrupowania należy właśnie Michał Kamiński.

Mocne słowa pod adresem Baszki skierował w sobotę szef ludowców Władysław Kosiniak-Kamysz.
 

Kto miał odwagę dać się zhańbić, ten niech bez skargi piętno tej hańby na swym czole nosi, jego sprawa


– mówił. Dodał też, że "jak komuś rozum odebrało i dał się złapać w sidła politycznych kłusowników, idzie już samotną drogą".

źródło: dorzeczy.pl

raw

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
reklama_pionowaNajnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Adam Andruszkiewicz [K'15]: Głosowałem w obronie ministra Macierewicza i już tłumaczę dlaczego
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Mamy charyzmatycznego premiera
Premier zawiesił bardzo wysoko poprzeczkę w kampanii samorządowej nie tylko liderom opozycji, ale także własnemu obozowi politycznemu.
avatar
Marian
Panic

Marian Panic: Deutschlandfunk tłumaczy dyplomatyczną zdradę Niemiec
Niedawno przyjmowany był w Berlinie (w sposób nieomal tajny) rosyjski szef sztabu, Gierasimow, człowiek objęty zakazem wjazdu do Unii, a wczoraj gościł u naszych niemieckich "przyjaciół" sam Putin. Ciekawe są komentarze niemieckich mediów mainstreamowych, które wyczuwają co prawda, że coś jest nie tak, że to wszystko wygląda na niemieckie sobiepaństwo, na - jak to oni nazywają - "Alleingang" i przytaczają nawet z pewną troską głosy zaniepokojonej zagranicy, skąd padają nawet tak śmiałe supozycje, jak "dyplomatyczna zdrada". Zawsze jednak bardzo szybko znajdują usprawiedliwienie dla owego niemieckiego "Alleingangu", wszak Angela, jak przystało na przywódczynię Europy, rozmawia z Putinem nie w imieniu Niemiec, lecz całego kontynentu.
avatar
Marcin
Brixen

Marcin Brixen: Kanapki
Kiedy dwie kobiety przebywają blisko siebie dłuższy czas, zawsze dochodzi pomiędzy nimi do rywalizacji na jakiejś płaszczyźnie. I nieważne czy są te kobiety sobie zupełnie obce, czy też to najlepsze przyjaciółki, czy w ostateczności rodzina. I to jest po prostu faktyczny fakt.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.