loading
Proszę czekać...
[video] Jarosław Kaczyński: Cierpienia zwierząt futerkowych są jedne z najgorszych, jakie mają miejsce
Opublikowano dnia 23.01.2018 15:50
Chodzi o to, żeby cierpienia zwierząt było na świecie mniej. A cierpienia zwierząt futerkowych to jedne z najgorszych z cierpień, jakie w ogóle mają miejsce. Dlatego warto poprzeć tę ideę. Naprawdę ludzie mogą żyć bez tego, nie korzystając z takich futer. Ludzie mogą być bardziej ludzcy" - mówił prezes PiS komentując otwarcie wystawy „Niech futra przejdą do historii".

Jarosław Kaczyński, screen video TVP Info

Jeśli chodzi o nas, o Polaków, to często mówi się o drodze na zachód. No to to jest właśnie droga na zachód


- podsumował Jarosław Kaczyński. 

Wystawę "Niech futra przejdą do historii" można zobaczyć w siedzibie PE do 25 stycznia. Jej celem jest propagowanie wprowadzenia zakazu hodowli zwierząt futerkowych w krajach UE. 

raw

źródło: tvp info, twitter

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo "Konstytucja dla obywateli, nie dla elit". Wywiad z Ewą Tomaszewską
Blogi
avatar
Grzegorz Gołębiewski
(grzechg)

Grzegorz Gołębiewski: Źli Polacy, zła Polska - wygodna narracja dla Zachodu
Premier Morawiecki powiedział całkiem niedawno, że gdyby Polska w 1939 roku nie wystąpiła przeciwko Niemcom, los całego narodu żydowskiego byłby zapewne przesądzony, a być może i los innych narodów Europy.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Komu nadal nie podoba się bohater narodowy?
Taką bohaterską postawę warto przedstawiać jako wzór polskiej młodzieży.
avatar
Dariusz
Łaszyca

Dariusz Łaszyca: Walka o słowo
Świat, w którym dominuje biały człowiek wyraźnie uległ polaryzacji. Kłócimy się zarówno o drobiazgi jak i o sprawy pryncypialne, które są dla nas ważne ze względów istotowych i bytowych. Ateiści walczą z ludźmi wierzącymi w Boga, najczęściej z katolikami. Lewacy bez pardonu atakują ludzi o poglądach konserwatywnych. Dziennikarze lewej strony opluwają tych dziennikarzy, którzy bronią realnego świata i racjonalnego postrzegania rzeczywistości. Dostrzegamy zwiększoną walkę dobra ze złem.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.