loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
[video] Jarosław Kaczyński: Cierpienia zwierząt futerkowych są jedne z najgorszych, jakie mają miejsce
Opublikowano dnia 23.01.2018 15:50
Chodzi o to, żeby cierpienia zwierząt było na świecie mniej. A cierpienia zwierząt futerkowych to jedne z najgorszych z cierpień, jakie w ogóle mają miejsce. Dlatego warto poprzeć tę ideę. Naprawdę ludzie mogą żyć bez tego, nie korzystając z takich futer. Ludzie mogą być bardziej ludzcy" - mówił prezes PiS komentując otwarcie wystawy „Niech futra przejdą do historii".

Jarosław Kaczyński, screen video TVP Info

Jeśli chodzi o nas, o Polaków, to często mówi się o drodze na zachód. No to to jest właśnie droga na zachód


- podsumował Jarosław Kaczyński. 

Wystawę "Niech futra przejdą do historii" można zobaczyć w siedzibie PE do 25 stycznia. Jej celem jest propagowanie wprowadzenia zakazu hodowli zwierząt futerkowych w krajach UE. 

raw

źródło: tvp info, twitter

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Tysol.pl Wywiad Cezarego Krysztopy z Tomaszem Szatkowskim
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Czy Wassermann i Majchrowski wreszcie się obudzą?
Nie oczekuję żadnych fajerwerków programowych, ani sensacyjnych obietnic, bo stateczny Kraków nie wierzy w gruszki rosnące na wierzbach, lecz ceni spokój, rozwagę, konsekwencję.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Dobre wieści z krakowskiego wzgórza Kaim
Cieszę się, że sprawa przyszłości wzgórza Kaim wydaje się być na dobrej drodze do załatwienia jej zgodnie z historycznym charakterem tego miejsca na obrzeżach Krakowa.
avatar
europoseł Zbigniew
Kuźmiuk

Zbigniew Kuźmiuk: Wydarzenie bez precedensu - ratingi Polski w górę, Włoch w dół
1.W ostatni piątek jedna z 3 największych agencji ratingowych Moody’s obniżyła rating Włoch o jeden stopień z Baa2 do Baa3 uzasadniając to wyraźną zmianą strategii budżetowej włoskiego rządu i znacząco podniesionym deficytem, zdecydowanie wyższym niż oczekiwano.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.