loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
[Nowy Sondaż] Obóz Zjednoczonej Prawicy deklasuje pozostałe partie
Opublikowano dnia 09.02.2018 16:07
CBOS opublikował najnowszy sondaż dotyczący udziału w potencjalnych wyborach parlamentarnych

Paweł Kula - Flickr.com/Attribution 2.0 Generic
Na obóz Zjednoczonej Prawicy zagłosowałoby 43% badanych. 17 % wyborców oddałoby swój głoś na Platformę Obywatelską. Na trzecim miejscu uplasowałby się ruch Kukiz'15 z 7 procentami. Do Sejmu weszłaby jeszcze Nowoczesna z 5 procentowym wynikiem. Poniżej progu wyborczego znalazłoby się PSL 4%, SLD 4%, Wolnosć 2%, Razem 1%, inna 2%.

15 procent jest niezedcydowanych na kogo oddałoby swój głos.

Badanie przeprowadzono w dniach 1-8.02.2018.

  Źródło: CBOS

BB
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo "Konstytucja dla obywateli, nie dla elit". Wywiad z Ewą Tomaszewską
Blogi
avatar
Ryszard
Czarnecki

Ryszard Czarnecki: "Sąsiedzi depolonizują historię..."
To, że Ukraińcy na siłę „ukrainizują” historię Kresów Wschodnich RP, przypisując ukraińskość polskim artystom, naukowcom i innym osobom naszego życia publicznego – już wiemy i stało się to niechlubną normą. Tymczasem ostatnio zabrali się za „korygowanie” życiorysu wielkiego Polaka, który co prawda nie miał nic wspólnego ze wschodnimi rubieżami Rzeczpospolitej, więc nie sposób zrobić było z niego Ukraińca (Litwina, Białorusina) – zatem dopisano mu... niemiecką tożsamość.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Nierejestrowana sowiecka agentura
Jak wyglądałaby dzisiaj Polska, gdyby po 1989 roku ujawniono nazwiska wszystkich tajnych współpracowników komunistycznych służb specjalnych (cywilnych i wojskowych) PRL?
avatar
.
Rosemann

Rosemann: Czy Warszawa była tego warta (na gorąco)
Szkoda Jakiego bo faktycznie szarpał przeciwnika niesamowicie. I gdyby dano mu to robić w spokoju, bez medialnego szumi i zabójczej „pomocy” Kurskiego, być może dałby radę. Tak, jak dali radę w spokoju osiągnąć jakiś sukces Płażyński w Gdańsku i Wassermann w Krakowie.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.