loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Eli Barbur: Ani słowa o kryzysie w kojarzonym z Netnjahu "Israel Hayom". Dobry znak
Opublikowano dnia 09.02.2018 18:25
- ANI JEDNEGO SŁOWA, głuche milczenie o masakrycznym kryzysie z Polską w weekendowym (szabatowym) wydaniu najpoczytniejszej gazety izraelskiej „Israel Hayom” utożsamianej z premierem Netanjahu - pisze Eli Barbur, były korespondent polskich mediów na Bliskim Wschodzie obecnie dziennikarz izraelski

screen YouTube

- a moje odczucie, jest to znak pozytywny mogący wskazywać, że podjęte zostały jednak jakieś zakulisowe rokowania – choć nie można też niestety wykluczyć, że jest inaczej


- pisze eli barbur na TT i na TelawiwOnline.com
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
reklama_pionowaNajnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Tysol.pl Wywiad Cezarego Krysztopy z Tomaszem Szatkowskim
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Szerokie rozumienie sodomii
Jestem przekonany, że szef resortu obrony miał na myśli biblijne, a nie podręcznikowe rozumienie pojęcia sodomii.
avatar
Jerzy
Bukowski

Kukliński patrzy na defiladę
Marzę, aby w roku 100-lecia odzyskania przez naszą Ojczyznę niepodległości śp. generał Ryszard Kukliński został wreszcie zaliczony w poczet kawalerów jej najwyższego odznaczenia - Orderu Orła Białego.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukoski: Chwilowa zgoda narodowa
Związek Harcerstwa Polskiego nie będzie narażony na wplątanie go w żenującą rozgrywkę prowadzoną przez reprezentantów dwóch zwaśnionych obozów politycznych.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.