loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
[video] Jarosław Kurski apeluje do opozycji by w dramatycznej sytuacji okazała autentyczne przywództwo
Opublikowano dnia 09.02.2018 18:38
- Mam apel do liderów "obozu demokratycznego", żeby w tym co robią byli zawsze autentyczni, żeby ich "tak" było "tak" a "nie" było "nie", żeby nie kierowali się sondażami, żeby nie bali się co powie PiS, jego elektorat, albo "telewizja narodowa". Sytuacja kraju jest oględnie mówiąc dramatyczna, nasze sojusze ze Stanami Zjednoczonymi są zagrożone i bezpieczeństwo narodowe także. To jest moment na pokazanie autentycznego przywództwa! - mówi dramatycznym głosem w "orędziu" na stronie Wyborcza.pl wicenaczelny Gazety Wyborczej Jarosław Kurski

screen Wyborcza.pl

- Charles de Gaulle, w roku 1940, kiedy jego ojczyzna została napadnięta przez Niemcy hitlerowskie, kiedy wszyscy popierali Philippe Petain'a, premiera rządu kolaboracyjnego Vichy schronił się do Londynu. Churchill powiedział "Jest pan sam, uznam pana jednego". W 44' roku w katedrze Notre Dame odbyła się wielka msza gdzie wiwatowano na cześć Philippe Petain'a. Te same tłumy, tych samych paryżan, w tej samej katedrze cztery miesiące później, w sierpniu 44' roku wiwatowały na rzecz Charlesa de Gaulle'a. chcę prez to powiedzieć, że łaska ludu na pstrym koniu jedzi i że ludzie doceniają przywództwo, wizję, wiarę w zwycięstwo i autentyzm działania. I tego właśnie paniom i panom z opozycji, szczerze jako obywatel życzę


- mówi Jarosław Kurski, który jednocześnie konstatuje, że "innej opozycji nie mamy i zapewne mieć nie będziemy"

[aby obejrzeć kliknij w obrazek]

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Konferencja "Układy zbiorowe drogą do społecznej gospodarki rynkowej" - Piotr Duda
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Znika pomnik generała, "który się kulom nie kłaniał"
Świerczewski był aktywnym działaczem komunistycznym, który walczył przeciwko Polsce w 1920 roku jako oficer Armii Czerwonej.
avatar
Marian
Panic

Marian Panic: Jeśli kłamstwu dać godzinę przewagi, to prawda już go nigdy nie dogoni
Gdzieś przeczytałem (mniejsza o to gdzie), że przegrywamy, a właściwie już przegraliśmy z kretesem "bitwę o prawdę historyczną" w sieci. Na podstawie jakichś tam kryteriów i statystyk ktoś doszedł do takich właśnie bardzo ponurych i masochistycznych wniosków. 
avatar
europoseł Zbigniew
Kuźmiuk

Zbigniew Kuźmiuk: Wzrost PKB w IV kw. 2017 roku wynoszący aż 5,1 proc., dobrym prognostykiem na rok 2018
Główny Urząd Statystyczny (GUS) podał w poprzednim tygodniu wstępne szacunki wzrostu Produktu Krajowego Brutto (PKB) w IV kwartale 2017 roku, z których wynika, że wzrost ten wyniósł aż 5,1 proc. w porównaniu do IV kwartału 2016 roku.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.