loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
[video] Jarosław Kurski apeluje do opozycji by w dramatycznej sytuacji okazała autentyczne przywództwo
Opublikowano dnia 09.02.2018 18:38
- Mam apel do liderów "obozu demokratycznego", żeby w tym co robią byli zawsze autentyczni, żeby ich "tak" było "tak" a "nie" było "nie", żeby nie kierowali się sondażami, żeby nie bali się co powie PiS, jego elektorat, albo "telewizja narodowa". Sytuacja kraju jest oględnie mówiąc dramatyczna, nasze sojusze ze Stanami Zjednoczonymi są zagrożone i bezpieczeństwo narodowe także. To jest moment na pokazanie autentycznego przywództwa! - mówi dramatycznym głosem w "orędziu" na stronie Wyborcza.pl wicenaczelny Gazety Wyborczej Jarosław Kurski

screen Wyborcza.pl

- Charles de Gaulle, w roku 1940, kiedy jego ojczyzna została napadnięta przez Niemcy hitlerowskie, kiedy wszyscy popierali Philippe Petain'a, premiera rządu kolaboracyjnego Vichy schronił się do Londynu. Churchill powiedział "Jest pan sam, uznam pana jednego". W 44' roku w katedrze Notre Dame odbyła się wielka msza gdzie wiwatowano na cześć Philippe Petain'a. Te same tłumy, tych samych paryżan, w tej samej katedrze cztery miesiące później, w sierpniu 44' roku wiwatowały na rzecz Charlesa de Gaulle'a. chcę prez to powiedzieć, że łaska ludu na pstrym koniu jedzi i że ludzie doceniają przywództwo, wizję, wiarę w zwycięstwo i autentyzm działania. I tego właśnie paniom i panom z opozycji, szczerze jako obywatel życzę


- mówi Jarosław Kurski, który jednocześnie konstatuje, że "innej opozycji nie mamy i zapewne mieć nie będziemy"

[aby obejrzeć kliknij w obrazek]

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Konferencja "Układy zbiorowe droga do społecznej gospodarki rynkowej" - Debata publicystów
Blogi
avatar
poseł Janusz
Szewczak

Janusz Szewczak: UE dopiero będzie mieć kłopoty, czyli o jednego Donalda za dużo
Tam gdzie jest Donald Tusk tam zawsze są problemy i szkody. Powinniśmy jednak być wdzięczni Donaldowi Tuskowi i Fransowi Timmermansowi, bo to właśnie dzięki nim pozbywamy się ostatecznie złudzeń, co do samej Unii i wątpliwości, że tacy ludzie mogą zrobić cokolwiek dobrego i sensownego dla Polski.
avatar
europoseł Zbigniew
Kuźmiuk

Zbigniew Kuźmiuk: Im więcej zwrócili mafii reprywatyzacyjnej, tym większe nagrody otrzymali od HGW
Wczoraj Komisja Weryfikacyjna ogłosiła komunikat o ogromnych nagrodach, jakie wypłaciła urzędująca prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz w latach 2007-2013 pracownikom Biura Gospodarki Nieruchomościami (od roku 2014 zamiast premii władze miasta uruchomiły dla tych pracowników dodatek motywacyjny do wynagrodzenia).
avatar
Jerzy
Bukowski

Skandaliczny mural z Baumanem
Jest to poważne nadużyciem moralne, historyczne i polityczne popełnione przez dyrekcję Polin.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.