loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Adam Andruszkiewicz gasi Tomasza Lisa: Nie "Pan Duda" tylko "Pan Prezydent Duda"
Opublikowano dnia 11.02.2018 00:55
- Czy Pan Duda wróci do Polski przed kolejnym konkursem? Bo jak przyjechał do Zakopanego to też przyniósł niefart - napisał na Twitterze Tomasz Lis. Odpowiedział mu poseł Wolnych i Solidarnych Adam Andruszkiewicz

screen YouTube
- Po pierwsze, to nie "Pan Duda" tylko "Pan Prezydent Duda". Po drugie, wygrał przecież Niemiec, to chyba powinien się Pan cieszyć?

- odpowiedział mu Adam Andruszkiewicz
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Agnieszka Romaszewska: Ukraina postawiła na Niemcy. I się na tym przejedzie
Blogi
avatar
dr Piotr
Łysakowski

Dr Piotr Łysakowski: Dezinformacja. Wierni uczniowie tajnych służb PRL
Dezinformacja była jedną z metod działania tajnych służb w PRL (i cały "obozie" państw demokracji ludowej - niestety jeszcze dzisiaj widać , że wspomniane służby mają wiernych uczniów
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Co niepełnosprawni sądzą o wczorajszym proteście pod Sejmem?
Przebywające od wielu dni w Sejmie osoby niepełnosprawne oraz ich opiekunowie mają znakomitą okazję, aby jednoznacznie przekonać opinię publiczną, że ich protest ma całkowicie i wyłącznie apolityczny charakter.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Prezydenci zaproszeni pod pomnik gen. Kuklińskiego
Taka wielka, patriotyczna uroczystość ponad wszelkimi politycznymi podziałami należy się „pierwszemu polskiemu oficerowi w NATO”.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.