loading
Proszę czekać...
Rzecznik rządu: "Powstał zespół do walki z przejawami faszyzmu i innych ideologii totalitarnych
Opublikowano dnia 20.02.2018 09:49
W zespole znajda się przedstawiciele resortów kultury, sprawiedliwości oraz przedstawiciele prokuratora i Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego.

Youtube.com/Telewizja Republika

 - Tak, zespół, którego powstanie zaproponował minister  Joachim Brudziński, powstał, będzie pracował. W jego skład wchodzić będą - bo jeszcze nie znam nazwisk - przedstawiciele ministerstw m.in. kultury, sprawiedliwości - poinformowała. Dodała, że w zespole pracować będą też przedstawiciele ABW, czy policji - powiedziała na antenie Polskiego Radia rzeczniczka rządu


Joanna Kopcińska podkreśliła, że zespół zasilą  reprezentanci tych resortów, które mogą mieć swój udział w przeglądzie obowiązujących przepisów prawnych "tak, aby wypracować najlepsze rozwiązania, które będzie można stosować w praktyce".
 

 

 

 

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
reklama_pionowa
Wideo Adam Andruszkiewicz [K'15]: Głosowałem w obronie ministra Macierewicza i już tłumaczę dlaczego
Blogi
avatar
europoseł Zbigniew
Kuźmiuk

Zbigniew Kuźmiuk: Padają ostatnie szańce obrony III RP
Tuż po wygranych przez Andrzeja Dudę wyborach, a przed objęciem urzędu prezydenta, zaapelował on do rządzącej koalicji PO-PSL, aby nie podejmowali zmian, które mogą w przyszłości kreować konflikty.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: "Lotna Czytelnia" nad Wisłą
Często spaceruję tym bulwarem, będę się więc bacznie przyglądał wypoczywającym na nim krakowianom i turystom, aby zobaczyć, czy zagłębiają się w lekturze książek.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: 22 lipca - zwyczajny dzień
Nie ma już dzisiaj fałszywych świąt i rocznic, nie ma ogłupiającej propagandy, nie ma zastępowania prawdy kłamstwem.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.