loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Rzecznik rządu: "Powstał zespół do walki z przejawami faszyzmu i innych ideologii totalitarnych
Opublikowano dnia 20.02.2018 09:49
W zespole znajda się przedstawiciele resortów kultury, sprawiedliwości oraz przedstawiciele prokuratora i Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego.

Youtube.com/Telewizja Republika

 - Tak, zespół, którego powstanie zaproponował minister  Joachim Brudziński, powstał, będzie pracował. W jego skład wchodzić będą - bo jeszcze nie znam nazwisk - przedstawiciele ministerstw m.in. kultury, sprawiedliwości - poinformowała. Dodała, że w zespole pracować będą też przedstawiciele ABW, czy policji - powiedziała na antenie Polskiego Radia rzeczniczka rządu


Joanna Kopcińska podkreśliła, że zespół zasilą  reprezentanci tych resortów, które mogą mieć swój udział w przeglądzie obowiązujących przepisów prawnych "tak, aby wypracować najlepsze rozwiązania, które będzie można stosować w praktyce".
 

 

 

 

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Prof. Romuald Szeremietiew: Polska może wrócić do pozycji mocarstwowej
Blogi
avatar
Barbara
Piela

[video] Nowa animacja Barbary Pieli: "Cela+"
Nowa animacja Barbary Pieli
avatar
Graf
Zero

"Wiara" Anna Kańtoch | Recenzja | Grafzero
Tajemnicza zbrodnia w "cieniu Czarnobyla"
avatar
europoseł Zbigniew
Kuźmiuk

Zbigniew Kuźmiuk: Wygląda na to, że Włochy czekają powtórne wybory parlamentarne
Mija już blisko 2 miesiące od wyborów parlamentarnych we Włoszech, a z wypowiedzi liderów ugrupowań, które odnotowały najlepsze wyniki wynika, że jest coraz mniej szans na utworzenie rządu.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.