loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Rzecznik rządu: "Powstał zespół do walki z przejawami faszyzmu i innych ideologii totalitarnych
Opublikowano dnia 20.02.2018 09:49
W zespole znajda się przedstawiciele resortów kultury, sprawiedliwości oraz przedstawiciele prokuratora i Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego.

Youtube.com/Telewizja Republika

 - Tak, zespół, którego powstanie zaproponował minister  Joachim Brudziński, powstał, będzie pracował. W jego skład wchodzić będą - bo jeszcze nie znam nazwisk - przedstawiciele ministerstw m.in. kultury, sprawiedliwości - poinformowała. Dodała, że w zespole pracować będą też przedstawiciele ABW, czy policji - powiedziała na antenie Polskiego Radia rzeczniczka rządu


Joanna Kopcińska podkreśliła, że zespół zasilą  reprezentanci tych resortów, które mogą mieć swój udział w przeglądzie obowiązujących przepisów prawnych "tak, aby wypracować najlepsze rozwiązania, które będzie można stosować w praktyce".
 

 

 

 

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Agnieszka Romaszewska: Ukraina postawiła na Niemcy. I się na tym przejedzie
Blogi
avatar
Marek
Budzisz

Marek Budzisz: Putin w Soczi – „My pójdziemy do raju a oni po prostu zdechną”
Wczoraj zakończyło się w Soczi jubileuszowe, bo 15-te, spotkanie Klubu Wałdajskiego. Jego zwieńczeniem było publiczne wystąpienie prezydenta Putina, co nie jest szczególnie oryginalne, bo Putin, będący jednym z twórców tego klubu zrzeszającego najwybitniejszych rosyjskich i międzynarodowych specjalistów spraw międzynarodowych, występuje na spotkaniach Wałdaju, regularnie, co rok. Gdybym wystąpienie rosyjskiego prezydenta miał określić jednym zdaniem, to powiedziałbym, że mamy do czynienia z deklaracją wyczekiwania na ruch rywali.
avatar
Paweł
Janowski

Paweł Janowski: Księża są naszymi braćmi
I stało się. Ustanowiono dzień 19 października Narodowym Dniem Pamięci Kapłanów Niezłomnych i świętem państwowym. Sejm podjął decyzję o uhonorowaniu „prześladowanych księży, niezłomnych obrońców wiary chrześcijańskiej i niepodległej Polski”.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Umarł krakowski globtrotter
Grodecki zasłynął ułożonym przez siebie „Dekalogiem podróżnika”:
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.