loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Waldemar Kuczyński: Nie życzę Kaczyńskiemu śmierci, ale chciałbym, by jakiś czas spędził w więzieniu
Opublikowano dnia 21.02.2018 09:58
Waldemar Kuczyński, ekonomista, publicysta i były minister, napisał na Twitterze, że Jarosław Kaczyński powinien trafić do więzienia "za to, co robi Ojczyźnie".

screen yt

- Bywają w sieci życzenia śmierci dla Kaczyńskiego. Ja mu tego nie życzę, ale szczerze piszę, chciałbym, by jakiś czas spędził w tym stroju [więziennym] za to co robi Ojczyźnie. Nie wiem, czy to się stanie, czy tego doczekam, ale chciałbym doczekać

- napisał Waldemar Kuczyński.

 mk
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Prof. Romuald Szeremietiew: Polska może wrócić do pozycji mocarstwowej
Blogi
avatar
Maciej
Skotnicki

Maciej Skotnicki: Rozumiem Twoją frustrację
Może wybierasz się na Czarny Protest. Wydaje Ci się, że popierasz postulaty na nim przedstawiane. Jednak, czy chcesz firmować swoją twarzą tę sprawę?
avatar
Jerzy
Bukowski

KdSZZwZzRORwSPPPMKoPTdMK
Myślę, że trzeba jak najszybciej zgłosić tę nazwę do Księgi Rekordów Guinnessa.
avatar
europoseł Zbigniew
Kuźmiuk

Zbigniew Kuźmiuk: Mafia w Warszawie wyłudzała pieniądze i kamienice, ze wsparciem z budżetu państwa
Wczoraj Komisja Weryfikacyjna pod przewodnictwem Patryka Jakiego zaprezentowała raport dotyczący wyłudzeń zarówno środków finansowych jak i nieruchomości w naturze przez grupę mecenasa Roberta N. (przez wiele lat dziekana Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie, brata urzędniczki zatrudnionej w ministerstwie sprawiedliwości za rządów PO-PSL, beneficjentki wielu milionów złotych pochodzących z tego procederu).
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.