loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
[video] Przewodniczący Tow. Społeczno-Kulturalnego Żydów w Polsce o antypolskim filmie: Zamurowało mnie
Opublikowano dnia 22.02.2018 11:25
- Powiem tak: aberracja to jest za mało powiedziane, to co dotknęło te rozpalone amerykańsko-żydowskie głowy - mówił w komentarzu dla Telewizji Republika Artur Hofman, przewodniczący Towarzystwa Społeczno-Kulturalnego Żydów w Polsce na temat antypolskiego filmu, który opublikowała fundacja Ruderman Family Foundation.

Artur Hofman, screen YT
Żydowsko-amerykańska fundacja nagrała film, na którym Żydzi używają określenia "Polish Holocaust" i wzywają USA do zerwania stosunków z Polską. Wideo od samego początku zebrało olbrzymią krytykę, zostało nawet usunięte z serwisu Youtube i strony fundacji. Sprawę skomentował m.in Przewodniczący Towarzystwa Społeczno-Kulturalnego Żydów w Polsce. 
 

To, że mnie zamurowało, to mało powiedziane. Przed chwilę usłyszałem oświadczenie Gmimn Żydowskich i muszę powiedzieć, że w tym wypadku zgadzam się z tą częścią, w której mówią o tym, że należy usunąć [film] i protestują przeciwko takiej mowie nienawiści


- mówił Artur Hofman. 
 

Ja powiem tak: aberracja to jest za mało powiedziane, to co dotknęło te rozpalone amerykańsko-żydowskie głowy. Do tego muszę powiedzieć, że mamy do czynienia z rewizjonizmem hstorycznym, a to jest poważna sprawa. Szkoda, że amerykańscy Żydzi ponad 75 lat temu nie reagowali w sposób równie wyrazisty jak w tej chwili. Jako Żyd polski mieszkający tu od urodzenia naprawdę czuję się zbulwersowany i oburzony. Jeśli to jest taki szczególnie brzydki element gry z Polską, to musze powiedzieć, że... przepraszam, brak mi słów. Mamy tu jakiś wyższy poziom rozgrywki. To nie będzie łatwy czas dla Polski i przykro mi, że muszę komentować taki moment historii


- powiedział.źródło: telewizja republika

raw

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Konferencja "Układy zbiorowe drogą do społecznej gospodarki rynkowej" - Piotr Duda
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Te pomniki muszą stanąć!
Apeluję do władz Krakowa o zrealizowanie w roku 100-lecia odzyskania niepodległości bardzo dawno temu podjętych uchwał.
avatar
Andrzej
Fajda

[kliknij], by zobaczyć całość] Andrzej Fajda: Nowa inwestycja na dnie Bałtyku...
...mądrością Nowego Etapu
avatar
europoseł Zbigniew
Kuźmiuk

Zbigniew Kuźmiuk: W 2017 roku rekordowy eksport i dodatni wynik na rachunku obrotów bieżących
Jak podaje Główny Urząd Statystyczny (GUS) rok 2017 zakończył się nie tylko wysokim wzrostem gospodarczym, ale także polska gospodarka odnotowała rekordowe rozmiary eksportu, który przekroczył po raz pierwszy w historii 200 mld euro.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.