loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
[video] W. Bańka do skoczków: Dziękuję za to, co zrobiliście. Polska jest z was dumna, jesteście wielcy
Opublikowano dnia 22.02.2018 15:45
Polscy skoczkowie narciarscy zostali dzisiaj uroczyście powitani na Lotnisku Chopina w Warszawie. Olimpijskich medalistów z Pjongczangu przywitały setki kibiców. "Polska jest z was dumna, jesteście wielcy" - podkreślił minister sportu i turystyki Witold Bańka.

screen video Polsat News
Podczas przywitania nie zabrakło braw i kwiaty dla zawodników. Kamil Stoch, Maciej Kot, Dawid Kubacki, Stefan Hula i Piotr Żyła byli ewidentnie zawstydzeni całym zamieszaniem, lecz z uśmiechem i radością podziękowali za wsparcie. Wszystkiemu przyglądali się trener Stefan Horngacher i dyrektor Adam Małysz, który zaapelował do dziennikarzy: "Sezon się jednak jeszcze nie skończył, więc proszę, nie zamęczcie ich dzisiaj".
 

Drodzy skoczkowie, panie trenerze, chciałbym bardzo serdecznie podziękować za waszą postawę, waszą walkę, za  to co zrobiliscie dla Polski. Za te wspaniałe medale, za ten wzór którym jesteście. Wzór profesjonalizmu, zaangażowania, walki i miłości do biało-czerwonych barw. Dziękuję za to w imieniu państwa Polskiego. Polsa jest z was dumna, jesteście wielcy


- mówił Witold Bańka.
 

źródło: twitter tvp info

raw

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Konferencja "Układy zbiorowe droga do społecznej gospodarki rynkowej" - Debata publicystów
Blogi
avatar
Maciej
Skotnicki

Maciej Skotnicki: Rozumiem Twoją frustrację
Może wybierasz się na Czarny Protest. Wydaje Ci się, że popierasz postulaty na nim przedstawiane. Jednak, czy chcesz firmować swoją twarzą tę sprawę?
avatar
Jerzy
Bukowski

KdSZZwZzRORwSPPPMKoPTdMK
Myślę, że trzeba jak najszybciej zgłosić tę nazwę do Księgi Rekordów Guinnessa.
avatar
europoseł Zbigniew
Kuźmiuk

Zbigniew Kuźmiuk: Mafia w Warszawie wyłudzała pieniądze i kamienice, ze wsparciem z budżetu państwa
Wczoraj Komisja Weryfikacyjna pod przewodnictwem Patryka Jakiego zaprezentowała raport dotyczący wyłudzeń zarówno środków finansowych jak i nieruchomości w naturze przez grupę mecenasa Roberta N. (przez wiele lat dziekana Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie, brata urzędniczki zatrudnionej w ministerstwie sprawiedliwości za rządów PO-PSL, beneficjentki wielu milionów złotych pochodzących z tego procederu).
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.