loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
[video] W. Bańka do skoczków: Dziękuję za to, co zrobiliście. Polska jest z was dumna, jesteście wielcy
Opublikowano dnia 22.02.2018 15:45
Polscy skoczkowie narciarscy zostali dzisiaj uroczyście powitani na Lotnisku Chopina w Warszawie. Olimpijskich medalistów z Pjongczangu przywitały setki kibiców. "Polska jest z was dumna, jesteście wielcy" - podkreślił minister sportu i turystyki Witold Bańka.

screen video Polsat News
Podczas przywitania nie zabrakło braw i kwiaty dla zawodników. Kamil Stoch, Maciej Kot, Dawid Kubacki, Stefan Hula i Piotr Żyła byli ewidentnie zawstydzeni całym zamieszaniem, lecz z uśmiechem i radością podziękowali za wsparcie. Wszystkiemu przyglądali się trener Stefan Horngacher i dyrektor Adam Małysz, który zaapelował do dziennikarzy: "Sezon się jednak jeszcze nie skończył, więc proszę, nie zamęczcie ich dzisiaj".
 

Drodzy skoczkowie, panie trenerze, chciałbym bardzo serdecznie podziękować za waszą postawę, waszą walkę, za  to co zrobiliscie dla Polski. Za te wspaniałe medale, za ten wzór którym jesteście. Wzór profesjonalizmu, zaangażowania, walki i miłości do biało-czerwonych barw. Dziękuję za to w imieniu państwa Polskiego. Polsa jest z was dumna, jesteście wielcy


- mówił Witold Bańka.
 

źródło: twitter tvp info

raw

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Tysol.pl Wywiad Cezarego Krysztopy z Tomaszem Szatkowskim
Blogi
avatar
Paweł
Janowski

Paweł Janowski: Plastynowanie gotówkowe
Przyglądam się młodym, interesująco inteligentnym, pracowitym inaczej kandydatom z wybitnie zasłużonej partii. O którą chodzi? Proszę odgadnąć. Przyglądam się bardzo dokładnie, a jak tak się przyglądam, to zauważam zadziwiające podobieństwo między nimi. Od Szczecina po Gdańsk, od Wrocławia po Inowrocław, od miasteczka po aglomerację. Jest coś, co ich wszystkich łączy. Co to takiego?
avatar
Historia W
Aspektach Różnych

19-20 czerwca 1574 r. - ucieczka króla Henryka Walezego z Polski
444 lata temu, w nocy z 19 na 20 czerwca 1574 r., król Polski Henryk z rodu Walezjuszy zbiegł ze stołecznego Krakowa i wraz z kilkoma zaufanymi osobami uciekł do rodzinnej Francji, by objąć tron po zmarłym bracie Karolu IX.
avatar
Portal
Stoczniowy

[Wywiad] Konrad Konefał: PGZ Stocznia Wojenna szuka 150 pracowników i liczy na nowe kontrakty
– Jeżeli pozyskamy kontrakty w takim kształcie, do jakiego dążymy, będziemy potrzebowali nawet 150 nowych pracowników w drugim półroczu tego roku. Poszukujemy głównie pracowników produkcyjnych o różnych specjalnościach stoczniowych. Chcemy również uzupełnić wakaty na stanowiskach projektantów i technologów. Szeroko zakrojoną rekrutację zaczynamy z końcem czerwca – mówi prezes zarządu PGZ Stoczni Wojennej Konrad Konefał w rozmowie z Portalem Stoczniowym.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.