loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
D. Wildstein: Już lecą narracją "marzec'68 trwa", a antysemitę Jaruzela nazwaliście "człowiekiem honoru"
Opublikowano dnia 25.02.2018 14:14
Dawid Wildstein odniósł się do głosów niektórych środowisk o narastającym polskim antysemityzmie, które podnoszone na kanwie sporu polsko-izraelskiego.

YT, print screen
Już lecą narracją "marzec 68" trwa. Np. pisze tak Passent. I dziwi się, bo komunę obalono. To ja przypomnę Passentowi, że co obalono, ale dzięki np. niemu i jemu podobnym- komuniści, w tym marcowi, nie zostali rozliczeni. A antysemitę Jaruzela nazwaliście "człowiekiem honoru"
- napisał Wildstein.

Odpowiedział mu Samuel Pereira:
Passent - człowiek wierny mordercom do końca. W swoim liście do generała zapewniał "o poparciu dla linii" realizowanej przez Kiszczaka.
 
A i Jacek Kaczmarski zadedykował mu bodajże utwór Marsz Intelektualistów o klakierach PZPR
- dodał Sebastian Kaleta.
 

źródło: TT

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo "Konstytucja dla obywateli, nie dla elit". Wywiad z Ewą Tomaszewską
Blogi
avatar
Historia W
Aspektach Różnych

19-20 czerwca 1574 r. - ucieczka króla Henryka Walezego z Polski
444 lata temu, w nocy z 19 na 20 czerwca 1574 r., król Polski Henryk z rodu Walezjuszy zbiegł ze stołecznego Krakowa i wraz z kilkoma zaufanymi osobami uciekł do rodzinnej Francji, by objąć tron po zmarłym bracie Karolu IX.
avatar
Portal
Stoczniowy

[Wywiad] Konrad Konefał: PGZ Stocznia Wojenna szuka 150 pracowników i liczy na nowe kontrakty
– Jeżeli pozyskamy kontrakty w takim kształcie, do jakiego dążymy, będziemy potrzebowali nawet 150 nowych pracowników w drugim półroczu tego roku. Poszukujemy głównie pracowników produkcyjnych o różnych specjalnościach stoczniowych. Chcemy również uzupełnić wakaty na stanowiskach projektantów i technologów. Szeroko zakrojoną rekrutację zaczynamy z końcem czerwca – mówi prezes zarządu PGZ Stoczni Wojennej Konrad Konefał w rozmowie z Portalem Stoczniowym.
avatar
europoseł Zbigniew
Kuźmiuk

Zbigniew Kuźmiuk: Coraz więcej krajów Europy Zachodniej przyznaje rację Polsce
Jeszcze kilka miesięcy temu Polska i inne kraje Grupy Wyszehradzkiej były bardzo mocno krytykowane przez establishment europejski za zdecydowany sprzeciw wobec polityki imigracyjnej Unii Europejskiej.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.