loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
D. Wildstein: Już lecą narracją "marzec'68 trwa", a antysemitę Jaruzela nazwaliście "człowiekiem honoru"
Opublikowano dnia 25.02.2018 14:14
Dawid Wildstein odniósł się do głosów niektórych środowisk o narastającym polskim antysemityzmie, które podnoszone na kanwie sporu polsko-izraelskiego.

YT, print screen
Już lecą narracją "marzec 68" trwa. Np. pisze tak Passent. I dziwi się, bo komunę obalono. To ja przypomnę Passentowi, że co obalono, ale dzięki np. niemu i jemu podobnym- komuniści, w tym marcowi, nie zostali rozliczeni. A antysemitę Jaruzela nazwaliście "człowiekiem honoru"
- napisał Wildstein.

Odpowiedział mu Samuel Pereira:
Passent - człowiek wierny mordercom do końca. W swoim liście do generała zapewniał "o poparciu dla linii" realizowanej przez Kiszczaka.
 
A i Jacek Kaczmarski zadedykował mu bodajże utwór Marsz Intelektualistów o klakierach PZPR
- dodał Sebastian Kaleta.
 

źródło: TT

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Tysol.pl Wywiad Cezarego Krysztopy z Tomaszem Szatkowskim
Blogi
avatar
Przemysław
Jarasz

Przemysław Jarasz: Baby-boom także w Zabrzu. Pozytywny efekt programu 500+ widać w centrum porodowym
Baby-boom dotarł i do Zabrza. Na poród w należącym do gminy nowoczesnym Centrum Zdrowia Kobiety i Dziecka w Zabrzu - Biskupicach decyduje się coraz więcej kobiet. Dyrekcja placówki zapewnia i potwierdza, że pacjentki doceniają kompetencje personelu, przestronne, wyposażone w nowoczesny sprzęt medyczny sale porodowe oraz kompleksowość oferty zabrzańskiej placówki. Nie bez znaczenia wydaje się jednak w tym kontekście prorodzinna polityka obecnego rządu, w tym zwłaszcza program 500+. 
avatar
Przemysław
Jarasz

Przemysław Jarasz: Poderżnął gardło partnerce na ostatniej randce, bo kobieta postanowiła odejść
Prokuratura Rejonowa w Rudzie Śląskiej skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko Arkadiuszowi Z., który podciął gardło swej partnerce, bo ta postanowiła się z nim rozstać. Ofiara na szczęście przeżyła, a mężczyzna odpowiadać będzie przed Sądem Okręgowym w Gliwicach za usiłowanie zabójstwa. 
avatar
Paweł
Janowski

Paweł Janowski: Bolszewicy – kumple Hitlera
17 września 1939 r. – Bolszewia zaatakowała Polskę. Jak do tego doszło? Pakt o nieagresji podpisany 25 lipca 1932 r. okazał się pustym gestem. Stalin, przywódca pogańskiego komunizmu, dbał o pozory. Jeszcze w listopadzie 1938 r. potwierdzono ważność wcześniej zawartych traktatów. Mało tego, dodatkowo zadeklarowano poszerzenie kontaktów gospodarczych. Fotki można było zrobić, prasa miała o czym pisać.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.