loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Dominika Wielowieyska próbując wykpić Beatę Mazurek posłużyła się fejkiem. Internauci odpowiedzieli...
Opublikowano dnia 25.02.2018 23:08
Dziennikarka "Gazety Wyborczej" chciała szydzić z rzecznika rządu, posłużyła się jednak zdementowanymi wcześniej przez rząd informacjami...

YT, print screen
Uważam, że gdyby nie PiS i JK opozycja szczególnie PO by nie istniała.Od 2 lat słyszę PiS,Kaczyński,PiS ...Nasi wyborcy nam zaufali,realizujemy program, mamy dobre sondaże i będziemy pracować na taki wynik wyborczy.Jesteśmy dumnym Narodem czas klepania po plecach PL się skończył
- napisała Beata Mazurek.
 
Dlatego na życzenie Izraela zamroziliśmy ustawę, którą wcześniej uchwaliliśmy z przytupem, bo dajemy się klepać po ramieniu tylko w zaciszu gabinetów, a wyborcom opowiadamy co innego :)
- odpowiedziała dziennikarka GW.

 
źródło: TT
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo "Konstytucja dla obywateli, nie dla elit". Wywiad z Ewą Tomaszewską
Blogi
avatar
Maciej
Skotnicki

Maciej Skotnicki: Rozumiem Twoją frustrację
Może wybierasz się na Czarny Protest. Wydaje Ci się, że popierasz postulaty na nim przedstawiane. Jednak, czy chcesz firmować swoją twarzą tę sprawę?
avatar
Jerzy
Bukowski

KdSZZwZzRORwSPPPMKoPTdMK
Myślę, że trzeba jak najszybciej zgłosić tę nazwę do Księgi Rekordów Guinnessa.
avatar
europoseł Zbigniew
Kuźmiuk

Zbigniew Kuźmiuk: Mafia w Warszawie wyłudzała pieniądze i kamienice, ze wsparciem z budżetu państwa
Wczoraj Komisja Weryfikacyjna pod przewodnictwem Patryka Jakiego zaprezentowała raport dotyczący wyłudzeń zarówno środków finansowych jak i nieruchomości w naturze przez grupę mecenasa Roberta N. (przez wiele lat dziekana Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie, brata urzędniczki zatrudnionej w ministerstwie sprawiedliwości za rządów PO-PSL, beneficjentki wielu milionów złotych pochodzących z tego procederu).
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.