loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Dominika Wielowieyska próbując wykpić Beatę Mazurek posłużyła się fejkiem. Internauci odpowiedzieli...
Opublikowano dnia 25.02.2018 23:08
Dziennikarka "Gazety Wyborczej" chciała szydzić z rzecznika rządu, posłużyła się jednak zdementowanymi wcześniej przez rząd informacjami...

YT, print screen
Uważam, że gdyby nie PiS i JK opozycja szczególnie PO by nie istniała.Od 2 lat słyszę PiS,Kaczyński,PiS ...Nasi wyborcy nam zaufali,realizujemy program, mamy dobre sondaże i będziemy pracować na taki wynik wyborczy.Jesteśmy dumnym Narodem czas klepania po plecach PL się skończył
- napisała Beata Mazurek.
 
Dlatego na życzenie Izraela zamroziliśmy ustawę, którą wcześniej uchwaliliśmy z przytupem, bo dajemy się klepać po ramieniu tylko w zaciszu gabinetów, a wyborcom opowiadamy co innego :)
- odpowiedziała dziennikarka GW.

 
źródło: TT
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
reklama_pionowaNajnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Tysol.pl Wywiad Cezarego Krysztopy z Tomaszem Szatkowskim
Blogi
avatar
Maciej
Michalski

[Kliknij aby zobaczyć całość] Nowy rysunek Michalskiego: Konstytucja
Ten i więcej rysunków w najnowszym "Tygodniku Solidarność" dostępnym również w aplikacji mobilnej.
avatar
Przemysław
Jarasz

Przemysław Jarasz: Baby-boom także w Zabrzu. Pozytywny efekt programu 500+ widać w centrum porodowym
Baby-boom dotarł i do Zabrza. Na poród w należącym do gminy nowoczesnym Centrum Zdrowia Kobiety i Dziecka w Zabrzu - Biskupicach decyduje się coraz więcej kobiet. Dyrekcja placówki zapewnia i potwierdza, że pacjentki doceniają kompetencje personelu, przestronne, wyposażone w nowoczesny sprzęt medyczny sale porodowe oraz kompleksowość oferty zabrzańskiej placówki. Nie bez znaczenia wydaje się jednak w tym kontekście prorodzinna polityka obecnego rządu, w tym zwłaszcza program 500+. 
avatar
Przemysław
Jarasz

Przemysław Jarasz: Poderżnął gardło partnerce na ostatniej randce, bo kobieta postanowiła odejść
Prokuratura Rejonowa w Rudzie Śląskiej skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko Arkadiuszowi Z., który podciął gardło swej partnerce, bo ta postanowiła się z nim rozstać. Ofiara na szczęście przeżyła, a mężczyzna odpowiadać będzie przed Sądem Okręgowym w Gliwicach za usiłowanie zabójstwa. 
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.