loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
[video] W Waffen SS nie było Polaków. Pokazujemy film, który zablokował Facebook
Opublikowano dnia 08.03.2018 09:20
Na Facebooku pojawił się film "Poland did not collaborate", który pokazuje, ilu podczas II wojny światowej było członków Waffen SS. W poszczególnych krajach. Film mimo niemal 180 tys. wyświetleń został usunięty przez administrację Facebooka. U nas można go jednak obejrzeć.

screen
"Belgia - 40000, Francja - 20000, Niderlandy - 50000, Norwegia - 6000..." - czytamy w napisach do filmu Poland did not collaborate", czyli "Polska nie kolaborowała z Niemcami". Liczby te oznaczają pochodzących z danych krajów ochotników i członków Waffen SS. Z napisów jasno wynika: w Waffen SS nie było Polaków. Żaden Polak nie zgłosił się na ochotnika do tej zbrodniczej jednostki.

mk
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Konferencja "Układy zbiorowe drogą do społecznej gospodarki rynkowej" - Piotr Duda
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Kościelne "piosenki zakazane"
Stosowny dokument będzie pierwszym efektem sesji plenarnej V Synodu Diecezji Tarnowskiej.
avatar
Barbara
Piela

[video] Nowa animacja Barbary Pieli: Mistrz "Demolka" Tusk
Nowa animacja Barbary Pieli
avatar
Andrzej
Kołodziejski

Andrzej Kołodziejski: Mundurowe postulaty
Trzy miesiące od konferencji prasowej Federacji Związków Zawodowych Służb Mundurowych, która odbyła się 27 marca, mundurowe związki zawodowe mają podjąć decyzję dotyczącą ogłoszenia ogólnopolskiej akcji protestacyjnej.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.