loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Niektórzy przedsiębiorcy traktują pracowników jak przedmiot
Opublikowano dnia 08.03.2018 12:56
Wszystkim wolnościowcom, którzy twierdzą, że Sejm, który przyjął tę ustawę ogranicza ich wolność chcę powiedzieć, że wolność kończy się tam, gdzie ktoś próbuje ją ograniczać komuś innemu – powiedział szef Solidarności Piotr Duda w rozmowie z Krzysztofem Świątkiem w Polskim Radiu 24.

Screen PR24
W rozmowie przewodniczący Związku odniósł się do zapowiedzi omijania ograniczenia handlu lub niekorzystnych dla pracowników zmian w czasie pracy, planowanych przez niektóre sieci handlowe.

W audycji rozmawiano także o nowym kodeksie pracy i rocznicy marca 68.

Cała audycja tutaj >>>

ml
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo gen. Komornicki: Rosjanie przygotowują się do wojny na dużą skalę
Blogi
avatar
Historia W
Aspektach Różnych

19-20 czerwca 1574 r. - ucieczka króla Henryka Walezego z Polski
444 lata temu, w nocy z 19 na 20 czerwca 1574 r., król Polski Henryk z rodu Walezjuszy zbiegł ze stołecznego Krakowa i wraz z kilkoma zaufanymi osobami uciekł do rodzinnej Francji, by objąć tron po zmarłym bracie Karolu IX.
avatar
Portal
Stoczniowy

[Wywiad] Konrad Konefał: PGZ Stocznia Wojenna szuka 150 pracowników i liczy na nowe kontrakty
– Jeżeli pozyskamy kontrakty w takim kształcie, do jakiego dążymy, będziemy potrzebowali nawet 150 nowych pracowników w drugim półroczu tego roku. Poszukujemy głównie pracowników produkcyjnych o różnych specjalnościach stoczniowych. Chcemy również uzupełnić wakaty na stanowiskach projektantów i technologów. Szeroko zakrojoną rekrutację zaczynamy z końcem czerwca – mówi prezes zarządu PGZ Stoczni Wojennej Konrad Konefał w rozmowie z Portalem Stoczniowym.
avatar
europoseł Zbigniew
Kuźmiuk

Zbigniew Kuźmiuk: Coraz więcej krajów Europy Zachodniej przyznaje rację Polsce
Jeszcze kilka miesięcy temu Polska i inne kraje Grupy Wyszehradzkiej były bardzo mocno krytykowane przez establishment europejski za zdecydowany sprzeciw wobec polityki imigracyjnej Unii Europejskiej.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.