loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Niektórzy przedsiębiorcy traktują pracowników jak przedmiot
Opublikowano dnia 08.03.2018 12:56
Wszystkim wolnościowcom, którzy twierdzą, że Sejm, który przyjął tę ustawę ogranicza ich wolność chcę powiedzieć, że wolność kończy się tam, gdzie ktoś próbuje ją ograniczać komuś innemu – powiedział szef Solidarności Piotr Duda w rozmowie z Krzysztofem Świątkiem w Polskim Radiu 24.

Screen PR24
W rozmowie przewodniczący Związku odniósł się do zapowiedzi omijania ograniczenia handlu lub niekorzystnych dla pracowników zmian w czasie pracy, planowanych przez niektóre sieci handlowe.

W audycji rozmawiano także o nowym kodeksie pracy i rocznicy marca 68.

Cała audycja tutaj >>>

ml
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
reklama_pionowa
Wideo Adam Andruszkiewicz [K'15]: Głosowałem w obronie ministra Macierewicza i już tłumaczę dlaczego
Blogi
avatar
Maciej
Michalski

[Kliknij aby zobaczyć całość] Nowy rysunek Michalskiego: Konstytucja
Ten i więcej rysunków w najnowszym "Tygodniku Solidarność" dostępnym również w aplikacji mobilnej.
avatar
Przemysław
Jarasz

Przemysław Jarasz: Baby-boom także w Zabrzu. Pozytywny efekt programu 500+ widać w centrum porodowym
Baby-boom dotarł i do Zabrza. Na poród w należącym do gminy nowoczesnym Centrum Zdrowia Kobiety i Dziecka w Zabrzu - Biskupicach decyduje się coraz więcej kobiet. Dyrekcja placówki zapewnia i potwierdza, że pacjentki doceniają kompetencje personelu, przestronne, wyposażone w nowoczesny sprzęt medyczny sale porodowe oraz kompleksowość oferty zabrzańskiej placówki. Nie bez znaczenia wydaje się jednak w tym kontekście prorodzinna polityka obecnego rządu, w tym zwłaszcza program 500+. 
avatar
Przemysław
Jarasz

Przemysław Jarasz: Poderżnął gardło partnerce na ostatniej randce, bo kobieta postanowiła odejść
Prokuratura Rejonowa w Rudzie Śląskiej skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko Arkadiuszowi Z., który podciął gardło swej partnerce, bo ta postanowiła się z nim rozstać. Ofiara na szczęście przeżyła, a mężczyzna odpowiadać będzie przed Sądem Okręgowym w Gliwicach za usiłowanie zabójstwa. 
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.