loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Seweryn Blumsztajn: Wyrzucanie Żydów nie pomaga. Zawsze kilku zostanie i dalej rozrabiają
Opublikowano dnia 08.03.2018 15:01
Seweryn Blumsztajn, dziennikarz Gazety Wyborczej, postanowił podzielić się swoimi przemyśleniami na temat Marca '68.

screen yt

- Po pierwsze, trzeba uważać z tymi Żydami. Jak się w Polsce naciśnie ten guzik, to zawsze z tego jakaś katastrofa wyniknie 

- napisał w GW.
 

- Wyrzucanie Żydów nie pomaga, tylko opinię nam psuje. Zawsze kilku zostanie i dalej rozrabiają

- pisze Blumsztajn.
 

- Nie można kłócić się, że myśmy bardziej ucierpieli. Nic nigdy z takiej matematyki nie wychodzi. Przecież wiadomo, że Żydzi w rachunkach zawsze lepsi byli

- dodał Seweryn Blumsztajn.


mk


 

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
reklama_pionowaNajnowszy numer
Związek
więcej
Wideo "Konstytucja dla obywateli, nie dla elit". Wywiad z Ewą Tomaszewską
Blogi
avatar
Marian
Panic

Marian Panic: "Jewropejska Prawda" broni dziennikarza zwolnionego z Biełsatu
"Jewropejska Prawda" (dodatek do lewackiej "Ukraińskiej Prawdy") ujęła się za zwolnionym pracownikiem telewizji Biełsat (Białorusinem), który opublikował na fejsie (i złośliwie skomentował) to słynne już zdjęcie Prezydenta Dudy z wizyty w Waszyngtonie, podpisującego na stojąco dokument. Decyzja - powiem szczerze - dość zaskakująca. Dotąd szefowa tej stacji, pani Agnieszka Romaszewska, raczej wykazywała dużo tolerancji wobec swych pracowników, wśród których nie brakuje KODziarzy, w każdym razie nie kryjących, choćby tu na fejsie, swoich antyrządowych poglądów.
avatar
Marek
Budzisz

Marek Budzisz: Ławrow w Bośni, czyli rozgrywka o Donbas wchodzi w nową fazę
Rosyjski minister spraw zagranicznych Ławrow odwiedził stolicę Bośni i Hercegowiny Sarajewo oraz Banja Lukę, stolicę Republiki Serbskiej wchodzącej w skład tego federacyjnego kraju o najbardziej, jak piszą dziennikarze Timesa, skomplikowanym systemie rządów w Europie. Jest on spuścizną pokoju w Dayton, który kończył wojnę na Bałkanach i jednocześnie starał się zbudować kruchy modus vivendi w tym podzielonym, na kantory etniczne kraju. Wizyta jest istotna z kilku powodów, o których trzeba napisać. 
avatar
Jerzy
Bukowski

Dekalog zamiast preambuły?
Zgodnie z procedurą petycja zostanie rozpatrzona przez Komisję Praw Człowieka, Praworządności i Petycji.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.