loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
[video] Cezary Krysztopa w TVP Info: Jeżeli PiS tego nie zrobi, mamy przekichane
Opublikowano dnia 08.03.2018 23:32
- Rozmawiać warto. Biała księga ma ze sto stron, pewnie jakiś czas minie zanim tę księgę przeczytają, natomiast Unia Europejska nie oczekuje od nas, że my wytłumaczymy na czym polegają nasze reformy, bo ja tak po cichu podejrzewam, że oni wiedzą na czym te reformy polegają - mówił Cezary Krysztopa w TVP Info

screen TT

- Oni chcą, żeby prezydentem znowu został Bronisłąw Komorowski, żeby premierem zlostał Donald Tusk, a Prawo i Sprawiedliwość żeby włądzę do Brukseli przyniosło na tacy. I jeżeli tego nie zrobi to niestety mamy przekichane


- mówił Cezary Krysztopa
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Tysol.pl Wywiad Cezarego Krysztopy z Tomaszem Szatkowskim
Blogi
avatar
Portal
Stoczniowy

MON szykuje dokumenty do programu Miecznik
Ministerstwo obrony narodowej przekazało redakcji Portalu Stoczniowego informację, że trwa przygotowanie niezbędnych dokumentów umożliwiających wszczęcie postępowania na pozyskanie okrętów obrony wybrzeża o kryptonimie Miecznik. Czy MON wróci do koncepcji wzmocnienia floty okrętów nawodnych?
avatar
Jerzy
Bukowski

Dekalog na szkołach
Wójt tłumaczy, że zareagował na to, jak katolicy traktowani są na Zachodzie, gdzie dyskryminuje się ich, a promuje zło moralne w postaci aborcji, eutanazji, związków homoseksualnych.
avatar
Marek
Budzisz

Marek Budzisz: Czy Poroszenko zaryzykuje pokerowe zagranie?
Choć wybory prezydenckie na Ukrainie dopiero za 9 miesięcy, a parlamentarne jeszcze później, to wszystko wskazuje na to, że zasadnicze rozstrzygnięcia polityczne mogą mieć miejsce w najbliższych tygodniach, jeśli nie dniach.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.