loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
[video] Debata o Marcu '68. Seweryn Blumsztajn językiem miłości: "GP jest zwykłą szmatą"
Opublikowano dnia 09.03.2018 00:19
- Nie jest tak, że można porównywać Gazetę Wyborczą z Gazetą Polską, bo Gazeta Polska jest zwykłą szmatą po prostu. Jako dziennikarstwo po prostu [oklaski] Oni nie przestrzegają żadnych reguł. Idź poczytaj sobie Gazetę Polską i zobaczysz - mówił podczas debaty o Marcu '68 Seweryn Blumsztajn dziennikarz Gazety Wyborczej

screen YouTube
Odpowiedział mu Marcin Makowski:
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Konferencja "Układy zbiorowe drogą do społecznej gospodarki rynkowej" - Piotr Duda
Blogi
avatar
Maciej
Skotnicki

Maciej Skotnicki: Rozumiem Twoją frustrację
Może wybierasz się na Czarny Protest. Wydaje Ci się, że popierasz postulaty na nim przedstawiane. Jednak, czy chcesz firmować swoją twarzą tę sprawę?
avatar
Jerzy
Bukowski

KdSZZwZzRORwSPPPMKoPTdMK
Myślę, że trzeba jak najszybciej zgłosić tę nazwę do Księgi Rekordów Guinnessa.
avatar
europoseł Zbigniew
Kuźmiuk

Zbigniew Kuźmiuk: Mafia w Warszawie wyłudzała pieniądze i kamienice, ze wsparciem z budżetu państwa
Wczoraj Komisja Weryfikacyjna pod przewodnictwem Patryka Jakiego zaprezentowała raport dotyczący wyłudzeń zarówno środków finansowych jak i nieruchomości w naturze przez grupę mecenasa Roberta N. (przez wiele lat dziekana Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie, brata urzędniczki zatrudnionej w ministerstwie sprawiedliwości za rządów PO-PSL, beneficjentki wielu milionów złotych pochodzących z tego procederu).
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.