loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
[video] Rzeczniczka Departamentu Stanu ponownie "sankcjach": Doniesienia o całkowicie fałszywe
Opublikowano dnia 09.03.2018 00:41
- Wess Mitchell spotkał się z szefem gabinetu polskiego prezydenta. Chcę też wspomnieć, że w ubiegłym tygodniu widziałam się z wiceministrem spraw zagranicznych panem Magierowskim. Oczywiście z Polską jako partnerem i sojusznikiem w NATO łączą nas bliskie relacje od wielu lat. Jak wiecie mamy olbrzymie wątpliwości w kwestii polskiego prawa dotyczącego Holocaustu. Mamy je nie tylko my, ale też wiele innych krajów na świecie - mówiła rzeczniczka amerykańskiego Departamentu Stanu Heather Neuert

screen YouTube

- Wszystkie doniesienia o tym, że amerykańscy urzędnicy nie będą się spotykać [z polskimi] czy nie będą prowadzić dialogu na wysokim szczeblu, są całkowicie fałszywe


- mówiła Heather Neuert
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
reklama_pionowa
Wideo Agnieszka Romaszewska: Ukraina postawiła na Niemcy. I się na tym przejedzie
Blogi
avatar
Maciej
Michalski

[Kliknij aby zobaczyć całość] Nowy rysunek Michalskiego: Konstytucja
Ten i więcej rysunków w najnowszym "Tygodniku Solidarność" dostępnym również w aplikacji mobilnej.
avatar
Przemysław
Jarasz

Przemysław Jarasz: Baby-boom także w Zabrzu. Pozytywny efekt programu 500+ widać w centrum porodowym
Baby-boom dotarł i do Zabrza. Na poród w należącym do gminy nowoczesnym Centrum Zdrowia Kobiety i Dziecka w Zabrzu - Biskupicach decyduje się coraz więcej kobiet. Dyrekcja placówki zapewnia i potwierdza, że pacjentki doceniają kompetencje personelu, przestronne, wyposażone w nowoczesny sprzęt medyczny sale porodowe oraz kompleksowość oferty zabrzańskiej placówki. Nie bez znaczenia wydaje się jednak w tym kontekście prorodzinna polityka obecnego rządu, w tym zwłaszcza program 500+. 
avatar
Przemysław
Jarasz

Przemysław Jarasz: Poderżnął gardło partnerce na ostatniej randce, bo kobieta postanowiła odejść
Prokuratura Rejonowa w Rudzie Śląskiej skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko Arkadiuszowi Z., który podciął gardło swej partnerce, bo ta postanowiła się z nim rozstać. Ofiara na szczęście przeżyła, a mężczyzna odpowiadać będzie przed Sądem Okręgowym w Gliwicach za usiłowanie zabójstwa. 
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.