loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
[video] Rzeczniczka Departamentu Stanu ponownie "sankcjach": Doniesienia o całkowicie fałszywe
Opublikowano dnia 09.03.2018 00:41
- Wess Mitchell spotkał się z szefem gabinetu polskiego prezydenta. Chcę też wspomnieć, że w ubiegłym tygodniu widziałam się z wiceministrem spraw zagranicznych panem Magierowskim. Oczywiście z Polską jako partnerem i sojusznikiem w NATO łączą nas bliskie relacje od wielu lat. Jak wiecie mamy olbrzymie wątpliwości w kwestii polskiego prawa dotyczącego Holocaustu. Mamy je nie tylko my, ale też wiele innych krajów na świecie - mówiła rzeczniczka amerykańskiego Departamentu Stanu Heather Neuert

screen YouTube

- Wszystkie doniesienia o tym, że amerykańscy urzędnicy nie będą się spotykać [z polskimi] czy nie będą prowadzić dialogu na wysokim szczeblu, są całkowicie fałszywe


- mówiła Heather Neuert
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Adam Andruszkiewicz [K'15]: Głosowałem w obronie ministra Macierewicza i już tłumaczę dlaczego
Blogi
avatar
Maciej
Skotnicki

Maciej Skotnicki: Rozumiem Twoją frustrację
Może wybierasz się na Czarny Protest. Wydaje Ci się, że popierasz postulaty na nim przedstawiane. Jednak, czy chcesz firmować swoją twarzą tę sprawę?
avatar
Jerzy
Bukowski

KdSZZwZzRORwSPPPMKoPTdMK
Myślę, że trzeba jak najszybciej zgłosić tę nazwę do Księgi Rekordów Guinnessa.
avatar
europoseł Zbigniew
Kuźmiuk

Zbigniew Kuźmiuk: Mafia w Warszawie wyłudzała pieniądze i kamienice, ze wsparciem z budżetu państwa
Wczoraj Komisja Weryfikacyjna pod przewodnictwem Patryka Jakiego zaprezentowała raport dotyczący wyłudzeń zarówno środków finansowych jak i nieruchomości w naturze przez grupę mecenasa Roberta N. (przez wiele lat dziekana Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie, brata urzędniczki zatrudnionej w ministerstwie sprawiedliwości za rządów PO-PSL, beneficjentki wielu milionów złotych pochodzących z tego procederu).
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.