loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
[video] Rzeczniczka Departamentu Stanu ponownie "sankcjach": Doniesienia o całkowicie fałszywe
Opublikowano dnia 09.03.2018 00:41
- Wess Mitchell spotkał się z szefem gabinetu polskiego prezydenta. Chcę też wspomnieć, że w ubiegłym tygodniu widziałam się z wiceministrem spraw zagranicznych panem Magierowskim. Oczywiście z Polską jako partnerem i sojusznikiem w NATO łączą nas bliskie relacje od wielu lat. Jak wiecie mamy olbrzymie wątpliwości w kwestii polskiego prawa dotyczącego Holocaustu. Mamy je nie tylko my, ale też wiele innych krajów na świecie - mówiła rzeczniczka amerykańskiego Departamentu Stanu Heather Neuert

screen YouTube

- Wszystkie doniesienia o tym, że amerykańscy urzędnicy nie będą się spotykać [z polskimi] czy nie będą prowadzić dialogu na wysokim szczeblu, są całkowicie fałszywe


- mówiła Heather Neuert
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Tysol.pl Wywiad Cezarego Krysztopy z Tomaszem Szatkowskim
Blogi
avatar
Paweł
Janowski

Paweł Janowski: Plastynowanie gotówkowe
Przyglądam się młodym, interesująco inteligentnym, pracowitym inaczej kandydatom z wybitnie zasłużonej partii. O którą chodzi? Proszę odgadnąć. Przyglądam się bardzo dokładnie, a jak tak się przyglądam, to zauważam zadziwiające podobieństwo między nimi. Od Szczecina po Gdańsk, od Wrocławia po Inowrocław, od miasteczka po aglomerację. Jest coś, co ich wszystkich łączy. Co to takiego?
avatar
Historia W
Aspektach Różnych

19-20 czerwca 1574 r. - ucieczka króla Henryka Walezego z Polski
444 lata temu, w nocy z 19 na 20 czerwca 1574 r., król Polski Henryk z rodu Walezjuszy zbiegł ze stołecznego Krakowa i wraz z kilkoma zaufanymi osobami uciekł do rodzinnej Francji, by objąć tron po zmarłym bracie Karolu IX.
avatar
Portal
Stoczniowy

[Wywiad] Konrad Konefał: PGZ Stocznia Wojenna szuka 150 pracowników i liczy na nowe kontrakty
– Jeżeli pozyskamy kontrakty w takim kształcie, do jakiego dążymy, będziemy potrzebowali nawet 150 nowych pracowników w drugim półroczu tego roku. Poszukujemy głównie pracowników produkcyjnych o różnych specjalnościach stoczniowych. Chcemy również uzupełnić wakaty na stanowiskach projektantów i technologów. Szeroko zakrojoną rekrutację zaczynamy z końcem czerwca – mówi prezes zarządu PGZ Stoczni Wojennej Konrad Konefał w rozmowie z Portalem Stoczniowym.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.