loading
Proszę czekać...
Cezary Krysztopa w TVP Info: Zachowanie Małgorzaty Gersdorf to zakrawa na farsę
Opublikowano dnia 15.03.2018 15:24
Cezary Krysztopa, redaktor naczelny portalu tysol.pl był gościem TVP Info.

screen yt
Cezary Krysztopa skomentował sytuację związaną z Małgorzatą Gersdorf, któa do tej pory nie zwołała pierwszego posiedzenia nowego KRS.

- Wszyscy się zastanawiali czemu Gersdorf została szefową KRS. Może właśnie po to, żeby nasypać piasku w tryby tej instytucji. To zakrawa na farse i proba anarchizowania sytuacji

- stwierdził Krysztopa.

Publicysta odniósł się także do sprawy warunkowo zwolnionego dziś przez sąd Tomasza K., który w 2004 r. skazanego na 25 lat więzienia za zabójstwo i zgwałcenie 15-latki.

- Kompromitujaca dla całego środwoiska jest wypowiedź sędziego, który skazał tego człowieka i powiedział, że jakby tego nie zrobił, to spadła by na niego fala hejtu

- powiedział.

Na koniec Cezary Krysztopa skomentował rezygnacje ze stanowiska premiera slowacji po zabójstwie dziennikarza Jana Kuciaka.

- To standardy poziomu męża stanu, który bezpośredniej winy za śmierć nie ponosił. A jak sytuacja wyglądała w Polsce? Po katastrofie smoleńskiej nikt nie podał się do dymisji, a wręcz mieliśmy do czynienia z awansami głównych polityków

- przypomniał.


mk

 
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo gen. Komornicki: Rosjanie przygotowują się do wojny na dużą skalę
Blogi
avatar
Paweł
Janowski

Paweł Janowski: Gawłowski za kratami
Sekretarz generalny i przewodniczący Stałego Komitetu Rady Ministrów w gabinecie cieni Platformy został aresztowany na 3 miesiące, w niedzielę 15 kwietnia 2018 r. Według prokuratury „znając zakres śledztwa w części dotyczącej przestępstw korupcyjnych, może usiłować dotrzeć do osób, których przesłuchania zaplanowano, w celu uzgodnienia wspólnych wersji oświadczeń procesowych”. Czyli mógłby wpływać, kombinować i ustawiać przyszłe zeznania. W związku z tym zmieni miejsce pobytu.
avatar
Elżbieta
Połomska

Marność nad marnościami
Przedkładanie jednego życia ludzkiego nad drugie jest okrutnym precedensem, a usprawiedliwianie tego „realiami polityki społecznej” brzmi jak molochowy żart. Można mieć tylko nadzieję, że postawa p. poseł nie jest reprezentatywna dla całego ugrupowania PiS, które wyniosło panią na szczyty władzy. Chociaż opór tego obozu w procedowaniu tej i podobnych obywatelskich propozycji jest zaskakujący i głęboko niepokojący nas, wyborców.
avatar
Marek
Budzisz

Budzisz: Zmienia się układ sił w basenie Morza Kaspijskiego. I to nie na korzyść Rosji.
Aksamitna rewolucja w Armenii oraz ostatnie decyzje władz Kazachstanu doprowadzić mogą do zmiany układu sił w rejonie basenu Morza Kaspijskiego. Akwenu strategicznie ważnego dla Rosji, ale również dla Iranu. Wzrost zainteresowania Stanów Zjednoczonych obecnością zarówno wojskową, jak i gospodarczą w tej części świata może być próbą osłabienia wpływów Rosji.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.