loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Cezary Krysztopa w TVP Info: Zachowanie Małgorzaty Gersdorf to zakrawa na farsę
Opublikowano dnia 15.03.2018 15:24
Cezary Krysztopa, redaktor naczelny portalu tysol.pl był gościem TVP Info.

screen yt
Cezary Krysztopa skomentował sytuację związaną z Małgorzatą Gersdorf, któa do tej pory nie zwołała pierwszego posiedzenia nowego KRS.

- Wszyscy się zastanawiali czemu Gersdorf została szefową KRS. Może właśnie po to, żeby nasypać piasku w tryby tej instytucji. To zakrawa na farse i proba anarchizowania sytuacji

- stwierdził Krysztopa.

Publicysta odniósł się także do sprawy warunkowo zwolnionego dziś przez sąd Tomasza K., który w 2004 r. skazanego na 25 lat więzienia za zabójstwo i zgwałcenie 15-latki.

- Kompromitujaca dla całego środwoiska jest wypowiedź sędziego, który skazał tego człowieka i powiedział, że jakby tego nie zrobił, to spadła by na niego fala hejtu

- powiedział.

Na koniec Cezary Krysztopa skomentował rezygnacje ze stanowiska premiera slowacji po zabójstwie dziennikarza Jana Kuciaka.

- To standardy poziomu męża stanu, który bezpośredniej winy za śmierć nie ponosił. A jak sytuacja wyglądała w Polsce? Po katastrofie smoleńskiej nikt nie podał się do dymisji, a wręcz mieliśmy do czynienia z awansami głównych polityków

- przypomniał.


mk

 
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
reklama_pionowaNajnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Konferencja "Układy zbiorowe drogą do społecznej gospodarki rynkowej" - Piotr Duda
Blogi
avatar
poseł Janusz
Szewczak

Janusz Szewczak: Normalność kontra totalny odlot
Ostatnie 2,5 roku rządów PiS w znacznym stopniu przywróciło wreszcie w Polsce normalność, choć jest jeszcze nad czym popracować, po blisko 30 latach zaniedbań. Obudziło jednak totalne wariactwo polityczne i niesłychaną frustrację ze strony przegranej opozycji - coraz bardziej antypolskiej i antypaństwowej. Przypomniało w ich wydaniu takie stare demony jak: liberum veto, zdrada i zaprzaństwo, powszechne wręcz kłamstwo stosowane w debacie politycznej. Wzmogły one jeszcze szaleństwa szkodników polskiego interesu narodowego, zaktywizowało tzw. V-kolumnę, wszelkich wrogów polskości, patriotyzmu, tradycji, a nawet zdrowego rozsądku.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Uprzejma motornicza i nieczuli pasażerowie
Ta historia, którą pochwaliło się na Facebooku Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Krakowie ma dwa oblicza: radosne i smutne.
avatar
europoseł Zbigniew
Kuźmiuk

Zbigniew Kuźmiuk: Nigdy po roku 1989 nie było tak dużej pomocy dla rodzin wychowujących dzieci
Już ponad 2 lata realizowany jest program Rodzina 500 plus, rusza właśnie program wyprawki szkolnej dla wszystkich uczących się dzieci w wysokości 300 zł wypłacanej corocznie przed rozpoczęciem roku szkolnego, realizowane jest także finansowanie darmowych podręczników w szkołach podstawowych i w ostatniej już klasie gimnazjum, co oznacza, że wsparcie państwa dla rodzin wychowujących dzieci jest obecnie najwyższe w naszej najnowszej historii po roku 1989.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.