loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Cezary Krysztopa w TVP Info: Zachowanie Małgorzaty Gersdorf to zakrawa na farsę
Opublikowano dnia 15.03.2018 15:24
Cezary Krysztopa, redaktor naczelny portalu tysol.pl był gościem TVP Info.

screen yt
Cezary Krysztopa skomentował sytuację związaną z Małgorzatą Gersdorf, któa do tej pory nie zwołała pierwszego posiedzenia nowego KRS.

- Wszyscy się zastanawiali czemu Gersdorf została szefową KRS. Może właśnie po to, żeby nasypać piasku w tryby tej instytucji. To zakrawa na farse i proba anarchizowania sytuacji

- stwierdził Krysztopa.

Publicysta odniósł się także do sprawy warunkowo zwolnionego dziś przez sąd Tomasza K., który w 2004 r. skazanego na 25 lat więzienia za zabójstwo i zgwałcenie 15-latki.

- Kompromitujaca dla całego środwoiska jest wypowiedź sędziego, który skazał tego człowieka i powiedział, że jakby tego nie zrobił, to spadła by na niego fala hejtu

- powiedział.

Na koniec Cezary Krysztopa skomentował rezygnacje ze stanowiska premiera slowacji po zabójstwie dziennikarza Jana Kuciaka.

- To standardy poziomu męża stanu, który bezpośredniej winy za śmierć nie ponosił. A jak sytuacja wyglądała w Polsce? Po katastrofie smoleńskiej nikt nie podał się do dymisji, a wręcz mieliśmy do czynienia z awansami głównych polityków

- przypomniał.


mk

 
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Adam Andruszkiewicz [K'15]: Głosowałem w obronie ministra Macierewicza i już tłumaczę dlaczego
Blogi
avatar
Balli
Marzec

Debata o demokracji w Polsce w … Bundestagu.
Niemcy zaprosili osobę, którą Polska wprowadziła do systemu SIS, jako bardzo niebezpieczną i zagrażającą bezpieczeństwu Polski i Unii Europejskiej. Ale Niemcy zignorowali polskie ostrzeżenie i złamali zasady strefy Schengen.
avatar
prof. Romuald
Szeremietiew

[video] Romuald Szeremietiew: Nie traćmy czasu!
Na początku 1936 r. polskie władze wojskowe przyjęły plan rozbudowy i modernizacji sił zbrojonych. Do 1942 r. zamierzano wystawić 40 dywizji piechoty uzbrojonych w nowoczesne środki walki, 10 brygad kawalerii wzmocnionych czołgami i motorowymi środkami transportu, 4 brygady zmechanizowane i 8 samodzielnych batalionów czołgów - 1400 wozów bojowych (równowartość czterech niemieckich dywizji pancernych). Rozwijano obronę plot. I ppanc. W lotnictwie miało być 750 sam. bojowych (w tym 250 nowoczesnych myśliwców), łącznie, z zapasem, 1600 maszyn. W Marynarce Wojennej 6 niszczycieli, 12 okrętów podwodnych, duży stawiacz min, 12 trałowców i 12 ścigaczy; wsparcie miało zapewnić 77 samolotów lotnictwa morskiego.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Zagłosujcie na płk. Herzoga!
Z pełnym przekonaniem proszę wszystkich Małopolan, którym drogie są patriotyczne tradycje, o zagłosowanie na pułkownika Józefa Herzoga w plebiscycie Przewozów Regionalnych.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.